Jump to content

Жал за младос'


kuruz

Recommended Posts

@ Sreta

 

Хаха свака част.И ја мислим да се звала Тула.Мрзи ме да тражим али погледаћу да ли има негде на нету да се скину све епизоде.Један од најбољих цртаних филмова које сам икада гледао.А и сама прича је врхунска.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjeca li se neko ove lutkarske serije iz proizvodnje TV Novi Sad? Malo sam guglao i vidim da se zvala "Lutkomendija". Naziva se ne sjecam, ali se odlicno sjecam ove orlusine sa pocetka ovog inserta, bukvalno sam se plasio da gledam ovu seriju, jer mi je taj orao bio toliko strasan, pogotovo kada mu prikazu lice u gro planu. Iz komentara na YT vidim da nisam bio jedini. Kakve su oni strasne kreature pravili za djecu jbt :haha:

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ove epizode Duska Dugouska sam se uvijek plasio i mislim da je nikad nisam pogledao u cjelosti. Ono kad zaluta u Transilvaniju kod Grofa Krvosrka. Kad bih vidio uvodni kadar, obuzela bi me jeza, znao bih koja je epizoda u pitanju i mijenjao bih kanal na TVu.

Steta sto na YT nema citava epizoda.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-ooELU_DHo8

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Čoveče, kako si se setio ovoga? Aaaaaaaaaa, ne verujem.

 

Pazi, ni ja se ne sećam imena predstave ali likovi onog orla (koji bukvalno uteruje strah u kosti kad si klinac) i kamile su mi ostale toliko urezane u neku pod-podsvest da imam osećaj kao da gledam nešto iz neke druge dimenzije ili iz nekog drugog života, ne znam kako da objasnim... U svakom slučaju, mnogo jak trip. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa bilo je to vec na ovoj temi detaljno obradjeno. To se nije propustalo na TV--u. Meni su uvek bili najjaci oni mravi ili cvrčci na špici kada sviraju onu pregotivnu stvar.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti crtaci nisu bili aktuelni kada sam ja bio mali. Ono sto mi je najvise ostalo u secanju od crtaca kada sam bio mali su Dragon Ball, Batman, Conan i jos jedan kome ne mogu da se setim imena kada putuju kroz vreme.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...