Jump to content

Zanimljivosti


Face Of Melinda

Recommended Posts

Meni i dalje ne :/

 

Aj ga repostujte kao običan image, da ne idem na postimg...

 

Je l' moguće da mi je to zbog neupdateovanog flasha? Ne pada mi ništa drugo na pamet... Osladio mi se ovako neupdateovan, pita me pre puštanja svake animacije da odobrim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Interesantno. Postoji li neki sajt?

Da li cete dobiti materijale u elektronskom formatu?

 

Da li znas sta je planirano u subotu?

 

Ne verujem da cu moci da slusam predavanja, roseola sucks.

Mozda do subote jos i iscili..

 

Od kako sam keva, jelte ovaj, mnogo citam na temu plasticnosti i razvoja mozga posebno u prvim godinama zivota, i neverovatno kakav uticaj odnos sa (majkom) roditeljima ima.

 

Jedna knjiga, koga interesuje tematika, koja daje sjajan pregled istrazivanja (a ne forsira ni jedan stil roditeljstva i stvarno nije namenjena samo roditeljima):

http://www.amazon.co...s/dp/1583918175

 

Nije touchy-feely-emo kao sto bi na osnovu naslova pomislili. Bonus, najbolji moguci poklon za babine! :haha:

 

Ps, takodje interesatna tema a nema je medju predavanjima je san i ucenje/pamcenje.

 

Volela bih da moje dete spava bez mene, onda bih otvorila temu, posto ovako kucam s tablete to je mnooogo sporo. Ah jebi ga. Mogu da linkujem clanke i knjige ako nekog interesuje.

Edited by Machka Naopachka
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je zamisljana kreativna radionica, ali mogu da se raspitam kod ovih mojih :da:

 

Koliko je ljubav i pzanja od znacaja u tom najmladjem uzrastu potvrdjuje i cinjenica da je kod prematurusa mnogo bolji oporavak ako imaju svakodnevni kontakt sa majkom. A sto se tice plasticnost to se najbolje oslikava isto kod prematurusa, gde bezobzira na ostecenja koja nastanu usled nedostatka kiseonika mozak uspe da se prespoji i organizuje i oporavak moze da bude duzi i tezi ali je izvestan...

 

Znaci kada se odlucim za tu fazu u mom zivotu konsultovacu te a propo knjiga be sure of that ;)

 

Ajd otvoricu ti ja temu sa tvojim pocetnim postom, pa ti ubacuj sve sto mislis da treba, mama si sve ti je dozvoljeno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heheh nije samo otvarane teme problem, nego spoooro kucam sa touch tastature...

 

Prematurusi su posebna kategorija. Ovo spada u ovu temu, mislim da nije prevara, ali ti mozda znas bolje.

Kontakt koza na kozu. Koji uskracuju u Frontu 'jer je hladno'. uf.

http://www.dailymail.co.uk/health/article-1306283/Miracle-premature-baby-declared-dead-doctors-revived-mothers-touch.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...