Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Mozda sam i ja malo preterao, tesko je biti kao Tomica, ali tad kad je dosao Gaso je bila ona raspala reforma prosvete koja se nesto nije dugo odrzala, menjali nekoliko godina svaki cas nesto, ne secam se svih detalja, izbacivanje ocena u prvom razredu, ubacivanje predmeta kao sto su "Seckam, cepkam, lepkam" i ostale idiotarije i komplikacije...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On možda bio i najbolji ministar prosvete u poslednjih 15 godina. Bila je posle njega ona što je htela da izbaci teoriju evolucije, pa Vuksanović koji nije uopšte reagovao na "Indeks", pa Lončar koji je više pričao o Kosovu nego o prosveti, pa Obradović :puke:, i sad ovaj. I posle se kao čudimo

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam aktivno pratio ministre prosvete pa da mogu da uporedim, toga se secam jer mi je brat tad polazio u skolu, i secam se da su kukali ucitelji kako im to komplikuje zivot, a nije nikakav napredak u odnosu na prethodni sistem (znam da to bas i nije neki argument, jer i medju njima ima mnogo maloumnika, recimo da sam slusao kako kukaju ovi malobrojni normalni :))

 

Ta sto je htela da izbaci teoriju evolucije je svakako retard, tog slucaja se secam, ali nju niko i nije shvatio ozbiljno...

 

Reformi radi reforme ima koliko hoces, evo sad moj fakultet promenio program, isparcali ispite na jos manje delova, sad umesto 48 ima 68 ispita na fakultetu, ono sto ja polazem kao dva dela jednog ispita, generacija koja je ove godine upisala ce da polaze kao dva razlicita ispita... Morali su nesto da promene da bi obnovili akreditaciju, valjda nece to iseckaju (cepkaju, lepkaju) na 90 kad sledeci put budu obnavljali...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

On možda bio i najbolji ministar prosvete u poslednjih 15 godina. Bila je posle njega ona što je htela da izbaci teoriju evolucije, pa Vuksanović koji nije uopšte reagovao na "Indeks", pa Lončar koji je više pričao o Kosovu nego o prosveti, pa Obradović :puke:, i sad ovaj. I posle se kao čudimo

 

u odnosu na devastaciju koja je usledila nakon njega, bio je dobar kao beo lebac. a za veronauku, ponavljam nije on kriv i vise je puta rekao da je protiv toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napustila nas jos jedna stara rnr kuka. Neka pociva u miru.

IMPORTANT MESSAGE FROM IGGY:

My dear friend Scott Asheton passed away last night.

 

Scott was a great artist, I have never heard anyone play the drums with more meaning than Scott Asheton. He was like my brother. He and Ron have left a huge legacy to the world. The Ashetons have always been and continue to be a second family to me.

 

My thoughts are with his sister Kathy, his wife Liz and his daughter Leanna, who was the light of his life.

 

Iggy Pop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Dolazio je cesto u Arandjelovac iz nekog razloga. Kao klinac sam nekoliko puta pricao sa njim. Sjajan covek. Na mene je ostavio tako dobar utisak da i dan danas nekada pomenem njega kao primer ljubaznosti i kulture. Bas tuzno, ali vreme je bilo za onaj svet. Mozda je ipak tamo bolje nego ovde.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...