Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

Parkinson nadovezan na depresiju ti je kao da si kamencinu bacio na vec ionako potpuno iskrckanu soferku.To je bila samo jos jedna dodatna stavka, ubio bi se i bez toga, jer je psihicki vec bio dovoljno nacet.

Moglo je biti i zbog odbijene uloge, loseg filma, sto je ustao na levu nogu, sto je oblacno...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj trenutni exposer un hazard se odnosi na ovu Carlijevu recenicu:

 

dobio parkinsonovu bolest pa se ubio ocigledno. i ja bih napravio isto

 

ono sto sam zapravo hteo reci je da tvoj deda treba pod hitno da se ubije, naravno.

 

edit: elem, da ja obolim sad od parkinsonove gledao bih da se zabavim jos par godina, da slusam tres metal igram video igre jebem dok mogu i kad bi skontao da vise ne ide rokno bi se samo tako, u stvari da me neko drugi eutanazira isto ne bi bilo lose.

ali da se zamislim sa 60 godina i jos dosta disfunkcionalnim i depresivnim, bez sposobnosti da si priredim tih par godina mentalno retardiranog hedonizma, ubio bih se odmah, da.

 

deca su mu odrasla inace, ne treba niko da im menja pelene vise. nek oni ne budu pickice i nek se nose sa svojim gubitkom i idu dalje. dosta im je napravio sto ih je doneo na svet i othranio.

Edited by Čarli
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri i ti Čarli, nisi u pravu, lako je pričati iz perspektive tridesetogodišnjeg konja koji sve može i kome je ceo svet na dlanu, videću te kad dođeš u te godine. Video sam mnogo puta kako se ljudi noktima drže za ivicu života.

Edited by Grobodan
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pokusavam da budem u pravu, samo pricam iz svoje perspektive kako dozivljavam ovaj dogadjaj

 

sto se tice ovoga sto sam za sebe i hipotetickim situacijama napisao, pa ne znam, mozda i nije objektivno neko predvidjanje posto bi prevladalo nesto drugo, ali sto ljudi sto cudi. cinjenica je da se neki i ubiju a nesto mi govori da bih ja bio medju njima.

 

ne kazem da je to neki obrazac i da tu nesto *treba* (ono za lemijevog dedu je los sarkazam dakako, sori lemi sori deda)

 

dakle ako nekome nije jasno nisam rekao da je robin vilijams trebalo da se ubije i da je bas napravio pravu stvar (sto ne iskljucuje mogucnost da mozda i jeste ali mi to ne mozemo znati)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odapeo matori najzad

Pod njegovim rukovodstvom Zoološki vrt grada Beograda dobio je veliki broj priznanja, od kojih je najznačajnije Grand Superbrend Srbije (2007).

Možda je za one napaćene, olindrale životinje i bolje da propadne zoo vrt

  • Upvote 3
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jbg sad, najbolje nista da nemamo.Realno kako pricaju, u kakvom je stanju zoo vrt bio pre njega, preporodio ga je iako je ovakav kakav je.

A tek sad bez njega ima da propadne do kraja..i dobicemo jos jednu rusevinu u nizu, raj za narkomane, klosare, sektase i manijake i otpade svih vrsta.

 

Slava mu, ako nista barem sam video uzivo neke zivotinje, mnoge buduce generacije ce ih videti samo na ekranu.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIp Vuce Legendo , i vi sto serete da on nije znao da upravlja zoo vrtom voleo bih da vidim vas da uradite ono sto je on uradio .

 

Vuk je legenda za sve one koji nisu dozvolili medijima da im isperu i onako dosta uglacane i ravne mozgove. Njegov doprinos ZOO vrtu je nemerljiv, a bio bi i veci da je bilo para. Svi seru nesto po Vuku kao da su nam sve institucije u najboljem redu i ostao samo ZOO vrt kljakav i nikakav. Seronje jedne maloumne ukljucite to malo mozga sto je valjda negde preostalo. Vlada nula, vladine agencije totalna abominacija, lokalne samouprave tiha jeza, javne ustanove i preduzeca sve go lopov i vucibatina, a i ruku na srce svi ljudi oko nas sve go tupan. Kada sve to bude kako treba onda moze da se prica sto Vuk nije doterao Dragonmegazorda u ZOO vrt i obezbedio mu Faradejev kavez sa sve energetskim stitom i sto nije Kalemegdansku tvrdjavu opremio sa S500 za slucaj da ga Nemci opet bombarduju.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...