Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Guest HEFEST

E jebem mu kurac. Gospodin covek. Mnogi komicari su depresivci. Moj mnogo dobar ortak se ove godine obesio, a bio zajebant samo takav. Lik sa kojim nije nikada moglo ozboljno da se razgovara. A i gudra je cudo ako se pretera.

 

RIP legendo!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, stvarno bedak. A ono što je meni lično malo trip je to što duže vreme, barem dve godine, nisam gledao nijedan njegov film i baš juče popodne, kad mi je došao mali bratanac, odlučio sam da skinem baš njegov film (Jumanji) da ga odgledamo zajedno. Čudno mi je to kad pomislim da dok smo se mi zabavljali uz film neke mnogo tragičnije stvari su se (istovremeno) dešavale... : (

 

R.I.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Samoubistvo je po meni legitimno resenje za neke probleme. Samo to odobravam u slucaju da ne ostave malu decicu kao on. Ovako je dosta sebicno, ali ako je ona prava depresija izazvana alkoholom i drogama onda tu pamet bas i ne pomaze.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta,bio je sjajan glumac i ostavio veliki trag.Ali,ne mogu zaliti samoubice.Ko ga jebe.

 

Je l' ti palo na pamet da je čovek bolovao od depresije koja je legitimna bolest i koja se često završava suicidom? Možda mu se nije baš digao kurac da se ubije.

 

RIP za kralja.

  • Upvote 15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt nema snimka i filma gde ti ne izmami osmeh, a kad se sve ugasi, kad je sam sa sobom, totalno druga slika..

Lep komentar

Hajde, samo jos malo da ti oduzmem vremena. Ispricacu ti jednu pricu. Mislim da objasnjava i naseg klovna. Bio jednom jedan veliki klovn, Grok, tvorac svih potonjih, modernih klovnova u cirkusima. Do njega su klovnovi sluzili kao sredstvo za udaranje i valjanje. On je osmislio svaki svoj nastup. Digao je nastupe do umetnosti. U njegovo doba ljudi su odlazili u cirkus samo da njega vide, da se siti ismeju, da uzivaju. Jednoga dana, u jednom gradu, kod nekog psihijatra dolazi covek, tuzan, pretuzan, trazi lek za svoju tugu. Kaze njemu doktor: "Vi ste u dubokoj depresiji, ali imam za vas najefikasniji lek. Nisu to nikakve pilule, nikakva moja terapija. Znate, u nasem gradu gostuje cirkus u kom nastupa veliki klovn Grok. Idite, pogledajte ga. On vam je najsigurniji lek. On ce vas oraspoloziti." A covek ce na to psihijatru: "Ja sam Grok."
  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ti palo na pamet da je čovek bolovao od depresije koja je legitimna bolest i koja se često završava suicidom? Možda mu se nije baš digao kurac da se ubije.

 

RIP za kralja.

 

falilo mu je da mu lemi pukne koji samar da se dovede u red

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...