Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Метал Мен,Јосиф,Хефест,Куруз и Доброкес.

Били би непобедива екипа. Наравно док Куруз не би узео бугарски пасош.

 

 

Да би Хефест играо са њима морали би сви да прочитају дела Карла Маја. Капирам да би некима то био проблем...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Karnisero

Ma kakvi. Moraš izbaciti Kuruza iz te ekipe. Pored njega niko lopte ne bi ni osetio.

Čovek voli loptu nenormalno. Taj ne dodaje nikome, samo šutira.

Doduše pogađa :mrgreen:

 

 

Да л' да излечиш ту трауму већ једном? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad razmisljam koliko bi sve bilo lakse da su Spanci pobedili Turke umesto sto su ih pustili.

Sve bi bilo cisto u grupi i 99% bi ispale Turska i Nemacka.

 

Ovako se sve svodi da cemo u poslednjoj utakmici odluciti mi i Turci direktno ko prolazi, ko pobedi ide dalje.

Jedino ako pobedimo i Spance i Litvance, ali budimo realni :)

 

Znaci i ako izgubimo naredne dve pobedom protiv Turske idemo dalje, tako da nema nervoze veceras :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебеш такво размишљање. Ја мислим да добијамо или Литва :pivopije: нију или Шпанце + Турке,значи најмање 2 победе.

Промашише Турци отворен шут за 3 на 63-61 за Французе,сад Паркер даде бацања,идеалан расплет за нас.

Боже,какви су индијанци ови Турци. На 5 секунди до краја они не успеју на време да изведу аут.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi Litvanci , to je smesno , ako ih ne bude sralo enormno lagana pobeda .

Rotiramo manje nego na prosla dva takmicenja hteli vi to da priznate ili ne , zato su optereceniji neki igraci . Recimo Bjelica nije ove godine nista igrao , a na prosla dva takmicenja je imao mnogo znacajniju ulogu .

Marjanovica da ne racunamo , opet Paun slabo ulazi , Rasic je cesto suzdrzan vise nego sto bi trebalo u napadu , ali je konkretniji od na primer Tepica . Nama je znacila eksplozivnost visokih igraca , koju je dodatno pojacavao Velickovic . Da smo pogadjali bacanja , na kraju krajeva istresli bismo i Senegalce . Kolko bi nam sada znacilo da Bjelica moze da odigra kao plej 2-2 sa jos jednim visokim igracem , ali ocigledno povreda ga je izbacila iz takta . To bi rasteretilo Tea i Rasica dodatno . Litvance kad rasirimo bice mesta za svakoga .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam za Pauna samo. dopalo mi se kako je odigrao Letoniju, a posle sve ocekujem da ga vidim kad zagusti, bar da se prilepi nekome, ali nista. Nije mi jasno zasto je vodjen ako ne za to, a nije da nam Parker nije utrpao 24 pre neki dan.

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je moguce da smo postali redovne mushterije ovim majmunima?

 

Takodje, dok sam ja trenirao basket, uvek smo imali dvojicu koji chekaju pod koshem kada neko nash shutira penal. Na ovom prvenstvu nashi nikad ne pokushavaju da skachu u napadu. Nikad da ih bude dvojica. Jesu ovi Litvanci brzi i sere ih kao foke, ali jbt, ne treba da se povlachimo i odbranu igramo samo na nashoj polovini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...