Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E za to imaš skidanje warna od mene.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iako si peder.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već glasate za moderatore, glasajte za mene. Ako me izaberete, obećavam:

 

- da niko nikad od mene neće dobiti ban;

- da ću se založiti za otvaranje podforuma za ljubav, seks i sve što vole mladi;

- da ću organizovati meč u malom fudbalu između anonimusa i pičketina klasičnih.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

zamolio bih clanove da prvo procitaju trms end kondisnz poll-a.prvo izjasnjavanje o postojecim moderatorima pa tek konstruktivan dijalog sta dalje.

 

edit:do sad dva clana su otvoreno glasala za metal mena:vuk i princ.iako nikad nisam mislio da cu da dozivim da ce vuk biti u istom kosu sa njim,jako neprijatno me je iznenadio. :no:

Edited by BLAGOJE
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već glasate za moderatore, glasajte za mene. Ako me izaberete, obećavam:

 

- da niko nikad od mene neće dobiti ban;

- da ću se založiti za otvaranje podforuma za ljubav, seks i sve što vole mladi;

- da ću organizovati meč u malom fudbalu između anonimusa i pičketina klasičnih.

Ako hoćeš možeš na opštu metal diskusiju i Heavy (pod uslovom da ne diriš prave Power metal bendove sa tog podforuma, jer na P&P forumu će biti zapostavljeni od strane kvazi power bendova, od kojih pojedini više vuku na pop nego metal).

Ako postaneš moderator možda ti damo i neki od 4 nova foruma koje treba da otvorimo uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoo tema samo za mene. :redface:

 

Glasah ne zato sto lik na muzickom forumu sve zabranio da bi njemu bilo lakse ,a to sto neko treba oglas da objasni....glasam malog mitu za moderatora !!!

ne razumem. sta sam ja zabranio na mestu za muzicare? pa tamo nema oglasa, oglasi su samo na berzi...

 

Uh jbt, ima li gde to da se skine?

 

A što je Metal Men novi Axelasinosilas???

haha ma nisma ni blizu.

 

poruka za Blagoja:

 

Sta si ti zapeo za mene covece? :D:D

Jbt dao sam ti 2-3 warna u zivotu, i to si 2 dobio na berzi i to jer su te prijavili TVOJI DRUGARI sa foruma. Vidis i sam da ti pise u warnu logu - "dobijam prituzbe clanova"..

 

Ja ne mogu da glasam protiv Metal Mena, čovjek je rossoner, jbg.

Ali zbog crnogorske veze, neću ni da glasam za njega.

 

Null vote it is.

kakve bre crnogorske veze? XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoćeš možeš na opštu metal diskusiju i Heavy (pod uslovom da ne diriš prave Power metal bendove sa tog podforuma, jer na P&P forumu će biti zapostavljeni od strane kvazi power bendova, od kojih pojedini više vuku na pop nego metal).

 

Naravno, ja sam čak predlagao da se u okviru heavy podforuma ti bendovi posebno grupišu, pa da im se pridodaju neki bendovi koji su trenutno na power i thrash. Ali, to je na administratoru, ne bih ja tu ništa dir'o.

 

Ma kakav kurac Princ, nema ništa od toga.

 

A što si na kraj srca? ;)

 

Ne, nije to odlučeno, ja samo kažem svoje mišljenje, demokratski u skladu sa načelima foruma.

 

Otkad su načela foruma demokratska? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...