Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sta se ti stalno trpas koj kurac? Lepo mi odgovori na ceo post, a ne da samo citiras deo i pravis se tu nesto pametan. ti si kao neki duhovit lik?

Čemu nervoza i psovanje? Nemam ništa protiv tebe, pričamo o podesnosti za mesto moderatora, ništa više.

Pretpostavljam da time što kažeš da se stalno trpam nadovezuješ na deo u kome sam ti rekao kako se gleda istorija imena na forumu, ne znam šta drugo može da bude. Eto, neko je moderator, a ne zna kako da proveri jednostavnu stvar na forumu - to bi neko nazvao nesposobnošću.

 

Dalje, kažeš da se pravim pametan, duhovit. Ne. Mislim da je svakome jasno šta sam hteo da kažem citiranjem dela posta (citirao sam samo bitan deo na koji odgovaram, što je uobičajena stvar na forumima), može da se javi ko nije shvatio. Evo objašnjenja za tebe, sa celim postom:

 

Taj forum se pretvorio u privatni chat nekih 6-7 clanova, i ja sam digao ruke odavno. Ne pamtim kad sam isao tamo. mozda cak i 2-3 meseca nisam krocio. zato nemoj da smarate.

Podvučeni deo je onaj koji sam prethodno odvojio i na koji sam odgovorio. Ne vidiš konflikt između pozicije moderatora na forumu i svojih reči? Digao si ruke, ne pamtiš kada si uopšte gledao podforum na kojem si moderator. Zašto si onda tu, kada ne obavljaš dužnost? Prepusti nekom drugom poziciju, nekome će da gleda šta se događa na forumu za koji je odgovoran.

 

I nemoj da reaguješ kao da neko napada tebe, i Mita je rekao da si ok lik, ali da nisi za moderatora. Kao da ti je neko rekao da ne umeš da, lupam, klizaš - jednostavno nisi za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA STVARNO NE ZNAM STA STE ZAPELI ZA TAJ SPORT??

AJDE MI RECITE KADA SAM TAMO ZADNJI PUT NEKOG WARNOVAO, BANOVAO ILI ZATVORIO NEKU TEMU?

 

Taj forum se pretvorio u privatni chat nekih 6-7 clanova, i ja sam digao ruke odavno. Ne pamtim kad sam isao tamo. mozda cak i 2-3 meseca nisam krocio. zato nemoj da smarate.

 

Moderator koji nije krocio na forum koji moderise i koji javno kaze da je digao ruke od njega.

 

Ma ne,ne treba te skinuti sa pozicije,uopste.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavite me za moderatora, naći ću sve opcije i napisati uputstvo sa slikama primera.

 

Ne može, smorio bi nas "ova opcija mi je na 3cm od ivice monitora a ja bih hteo da bude na 3,1" "zašto su ove teme tako visoko" "produkcija ove teme je suviše pop"... već te vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čemu nervoza i psovanje? Nemam ništa protiv tebe, pričamo o podesnosti za mesto moderatora, ništa više.

Pretpostavljam da time što kažeš da se stalno trpam nadovezuješ na deo u kome sam ti rekao kako se gleda istorija imena na forumu, ne znam šta drugo može da bude. Eto, neko je moderator, a ne zna kako da proveri jednostavnu stvar na forumu - to bi neko nazvao nesposobnošću.

@Lou:

Brate ja sam bio sarkastican kad sam rekao da ne znam da gledam istoriju imena! :D :D

Nego morate da shvatite da ja nemam vremena ni zivaca, da sad klikam na svaciji profil i da gledam ko je ko. Stalno menjate imena, avatare..

 

Podvučeni deo je onaj koji sam prethodno odvojio i na koji sam odgovorio. Ne vidiš konflikt između pozicije moderatora na forumu i svojih reči? Digao si ruke, ne pamtiš kada si uopšte gledao podforum na kojem si moderator. Zašto si onda tu, kada ne obavljaš dužnost? Prepusti nekom drugom poziciju, nekome će da gleda šta se događa na forumu za koji je odgovoran.

 

Problem je u tome sto nikad ne citate ono sto napisem. Ja i zelim da prepustim nekome drugome tu poziciju, ali niko nece!

Ja sam dosao kao ISPOMOC Axeu i Lemuru ali su oni napustili forum. Tako da sam sad ja tamo ostao "glavni"

 

Mene nervira sto vi mene i dan danas pljujete kako vam "kvarim" raspravu na sportu, kako vas banujem i zatvaram teme, a nikog nisam "pipnuo" MESECIMA!

 

Kad kazem da nisam krocio mesecima, ne mislim bukvalno. Dodjem tu i tamo, procitam kladionicu, seriju A i premijer ligu, ali vise ne brisem i ne editujem jer nema poente.

ja ne mogu da obrisem koliko vi mozete da napisete. :) zato sam i digao ruke.

 

Ali mora neko da bude tu, da ubija botove, da eventualno odobrava teme i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato mi i nije jasno sto smarate vise sa tim??

pre ste kukali sto sam stalno tu, sto stalno brisem, editujem, sad kad vise ne dolazim, kao fora napadate me kako sam los moderator, kao ne obavljam svoju funkciju i ostalo.

 

 

Uleteli mi talvi i Grob. :)

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo iznosimo cinjenice.

dobro a poenta tih cinjenica je?? ..

 

Prvo ste kukali sto sma stalno na sportu editujem, brisem, sad kenjate sto me nema, kao ne obavljam svoju duznost.

 

Ne vredi ti da se batrgaš, ovo su ti odavno pripremali. Povuci se i pregrupiši, pa uzvrati krvavom osvetom. :lol:

NE brini, docicu ja na obavestenja pa su ga najebali. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

metal men:

 

glasanje je o ukupnom utisku tebe kao moderatora,ne samo sport.jos jedan dokaz da nisi za to jeste da uopste nemas predstavu sta se dogadja na forumu,zalis se kako ne mozes da popamtis imena,a ima vec dosta vremena kako imena ne mogu da se mijenjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

metal men:

 

glasanje je o ukupnom utisku tebe kao moderatora,ne samo sport.jos jedan dokaz da nisi za to jeste da uopste nemas predstavu sta se dogadja na forumu,zalis se kako ne mozes da popamtis imena,a ima vec dosta vremena kako imena ne mogu da se mijenjaju.

 

Cekaj ko kaze da je moj zadatak kao moderatora da moram da znam nikove clanova? Koj ce mi to u zivotu?

 

A ko si ti da procenis da ja jesma ili nisam za to? Ko si ti da otvaras ovakve teme?

Koji si ti kurac na ovom foumu pa da mislis da imas pravo da pravis neku demokratiju?

 

Nisi nijedan normalan argument izneo da bi se ja smenio.

 

Pa sta ako ne pamtim nikove? Ima vas pun kurac. I ko kaze da ne znam sta se desava na forumu?

 

Ja sam moderator za berzu,koncerte i mesto za muzicare, i tacno znam sta se tamo desava.

Na sportu sam ja dosao kao ispomoc.

 

A to sto sma te varnovao, nije bilo jer se ja sad tu nesto izivljavam ili mislim da sma baja, vec su mi clanovi slali poruke da ih smaras na berzi, i da spamujes njihove oglase.

 

Ja sam 6 godina na ovom forumu, oko 3-4 godine sam moderator. pre postavljanja za moderatora nikad nisam imao opomene i slicno, nemam puno postova, ne spamujem. Obavljam svoj posao kako valja, mislim da nije tako, admin bi me smenio, ne bi mi dao 20 podforuma da drzim ovde.

 

Pa mi ti daj neki normalan argument zasrto da me smene. a ne samo da kenjas tu nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Апсолутно подржавам иницијативу за ражаловање Метал Мена са места модератора. Ем је нестручњак и не разуме се у спорт,ем не зна како функционише форум. И навија за Милан поврх свега.

 

 

JA STVARNO NE ZNAM STA STE ZAPELI ZA TAJ SPORT??

AJDE MI RECITE KADA SAM TAMO ZADNJI PUT NEKOG WARNOVAO, BANOVAO ILI ZATVORIO NEKU TEMU?

 

Taj forum se pretvorio u privatni chat nekih 6-7 clanova, i ja sam digao ruke odavno. Ne pamtim kad sam isao tamo. mozda cak i 2-3 meseca nisam krocio. zato nemoj da smarate.

 

А због овога захтевам да се банује на најмање 2 недеље након скидања са модераторске позиције.

П.С. Ево опет драми. Месец дана забране писања.

Edited by El Karnisero
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

care,to je bilo prije hrista i to jednom,uostalom ima sve na obavjestenjima,ne pada mi na pamet da se ponavljam sto se tice mojih warnova.

 

drugo,niko nije rekao da treba da pamtis,nego se ti zalis da ne mozes da pratis jer mijenjamo nickove,a mijenjanje istih ukinuto ima dosta vremena,sto znaci da nisi u toku sa dogadjanjima na forumu a hoces da moderises isti.

 

a koji sam ja kurac mozes fino da doznas ako prestanes da se ponasas kao klinac od deset godina i za sve nejasno se obratis na pm.a javno mozemo opet da diskutujemo kad i ako naucis da se ponasas kao odrasla osoba.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...