Jump to content

Najlošiji novi bendovi


Berliner

Recommended Posts

Bogme, ne znam koliko sam starii od tebe, ali i ja sam pre death metala slusao deathcore :D i mnogoe jak osecai kad naletis na superiornii pravac i zapitas se - koi kurac sam ja slusao one baljezgarie :D i tako u otkrivanju - samo na bolje i bolje stvari sam nailazio...mnogo lep proces slusalackog sazrevanja

 

No, pored toga - uopste me nie blam da kaem sta sam nekad slusao i da to isto i danas slusam...ne u tolikom obimu, ali nie zgoreg podsetiti se tako nekih stvari iz proslosti

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo taj fazon, samo sto se nakon deathcore nisam bacio odmah na klasike vec nastavio sa novijim stvarima, te neki brutal death i sl. zajebancije. Secam se kad sam pustio Entombed da sam trazio drugi link jer nista nisam mogao da cujem kako treba, pa reko ovaj je nesto sjeban..

Jeste da te sad nije blam, al onomad ti sigurno nije bilo sve jedno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam (verovatno) kaci ti poceo da slusas nu - slusao hardcore :D Cudne su etape sektalisticke...pa, dobro - realnoe da su nu/deathcore/metalcore na dnu kace tog nekog ekstremnieg pokreta...malo su tome ovi old skul cistunci kumovali odbacivanjem za nistavno iz starta, mnogo vise sami bendovi sa ne nekim preteranim kvalitetom...ali svakako ok osnova za dalje slusalacko razvianje...lozacina, blest bitovi, shout vokali (ja i dan danas maksimalno drkam na pig squeal), ne preterano komplikovana struktura pesama

 

Ne znam - ja nemam nista protiv toga, madae realnost dae naibazicnia muzika i da su iznedrili gomilu nekvaliteta i utapanja u prosek...al sto se mene tice - akoe slusljivo za uho koliko-toliko...dai :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod deathcore... znas ovo chess?

 

http://www.youtube.com/watch?v=NWnJfLFmqmg

 

znam, gledao :haha:

 

ja sam počeo metal da slušam sa nu metalom jer je tad bio u zenitu. zato i danas volim ponekad da se podsetim nekih hitova iz tog perioda, iako sam svestan koliko su realno smeće.

 

isto :) al uvek se lozim recimo na prvi korn, prvi linkin parke je do jaja, prvi papa roach, uglavnom svi prvi albumi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to, to. :da:

baš sam nedavno obrnuo hybrid theory od početka do kraja, osetio sam se kao da mi je opet 12 godina.

korn sam sve zaključno sa untouchables-om voleo, mada nisam imao baš sve albume/pesme. najveći bedak mi je bio što nisam imao issues album, a make me bad i falling away from me su mi bile među omiljenim pesmama (imao sam ih samo kao spotove).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...