Jump to content

2014.12.05. *Hala sportova, Beograd* Metal All Stars - OTKAZANO


VoivodBG

Recommended Posts

Sto jes, jes!!!

 

Ja eto nisam imao prilike da vidim Elefsona jer nije bio u bendu kada Megadeth bio u Beogradu i isao bih da ga vidim i da ne svira nista bas. Dovoljno da sedne na binu i zapali pljugu otvori pivo i nesto kenja, nebitno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA nismo svi pametni kao ti. Covek koji ide na jedan isti koncert zilion puta. Dan mrmota i to dobrovoljan.

U pravu si brate.I pored njih u paketu vidis oko 90% tih vasih takozvanih "zvezdi" koji brisu Maidenima stage pred spektakl i jos vise shvatis potrebu istih za ovakvim vasarima ;).

Salu na stranu,Beladonu bih bas voleo da vidim opet al naravno sa Anthraxom na stage-u gde mu je i mesto!!!

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes da volim Mejdene mnogo, ali ti ga usra skroz.

Ma nije poenta to vec to da ti je jedini argument vec poslednjih 10 postova to sto ja idem na Maidene svud ?Kakav ti je to argument ?O cemu ti pricas covece?Pogledao sam mnostvo bendova i ove i prosle godine i deceniju pre toga i zbog celokupnog tog utiska smatram da je ovo vasar i da je losa zamisao.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde moze biti losa? Ti sto imas para da ides po celom svetu i da ceses jajca po autobanu ne znaci da svi mogu. Ja sam prinudjen da slusam bendove koji znaju da sviraju samo jebeni EKV, Zabranjeno pusenje i Azru. Da li ti mozes da pojmis da meni ovo nikako ne moze biti losa ideja? Zakk Vajld i Gas DZi, Elefson na basu i jos krdo monstruma na instrumentima sviraju vrh stvari. Sta ces vise? Hoces bendove?? Zasto? Ja kada vidim ovako nesto mene ko da sunce ogreje. Daje mi snagu da prezivim godinu, a da ne pocnem da skupljam stajsko djubrivo.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davno vec ne zivimo u dobu kad su nam vize bile potrebne za vanka i kada je bilo gotovo nemoguce nahvatati bend koji volis preko,sad svako ko i malo voli nesto moze da se iscima da pogleda svirku ili kao sto bi ti prefefirao da popije pice sa bendom ili da ih gleda kako sede na nekoj stolici :D.A para vrti gde burgija nece,kad su nam cak i Carcass i At The Gates aktivni,za ove druge se i ne brinem bas previse da necete imati prilike da ih pogledate ;)...

A tu glupu i otrcanu konstataciju na slepo za novac necu cak ni da komentarisem...

Za manji novac od ove karte mozes da odes i da pogledas jebeni Anthrax u Budimpesti kad god svira.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam mislio uvredljivo nego kazem samo da neki ne mogu da priuste da prate Mejdene na 15 koncerata godisnje i da im ostane da kupe i gace sebi.

Za cimanje van zemje treba vremena i ozbiljnog planiranja, a ovo mi na dohvat ruke. Bendovi koje ja slusam apsolutno ne dolaze u Srbiju(sem par izuzetaka, a i to je sve redje) i morao bih da idem cak u Skandinaviju ili Nemacku eventualno.

Edited by HEFEST
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam mislio uvredljivo nego kazem samo da neki ne mogu da priuste da prate Mejdene na 15 koncerata godisnje i da im ostane da kupe i gace sebi.

Za cimanje van zemje treba vremena i ozbiljnog planiranja, a ovo mi na dohvat ruke. Bendovi koje ja slusam apsolutno ne dolaze u Srbiju(sem par izuzetaka, a i to je sve redje) i morao bih da idem cak u Skandinaviju ili Nemacku eventualno.

Ma okey u svakom slucaju,bitno je da za ovo ima publike pa da koncert nece puci,to je u ovom trenutku najvaznije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosadasnji highlight idiotske diskusije

 

Drago mi je da ima publike za idiotske diskusije.

 

 

Ma okey u svakom slucaju,bitno je da za ovo ima publike pa da koncert nece puci,to je u ovom trenutku najvaznije.

 

Pa nadam se da ce biti ljudi. Bice tu opasnog dzemovanja, a ja to volim. Bolje je naravno da dodju svi ti bendovi u kompletnom sastavu, ali kao sto se kaze kada nema kise dobar je i grad. Ako ne mozes da jebes neku prebrutalnu picku neces valjda ostati suvog kurca. Vataj neku ruzniju ima isto picku ko i ova prva, a mozda cak i lepsu(iz mog iskustva obicno je tako :da:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitah prvih par strana ove teme i ne mogu vise. Kenjate svi redom, i jedni, i drugi, i treci. Da je ovo vasar - jeste, a nije bas ni jeftino. Kome se ide, ici ce. No, metal ce propasti sa i bez ovakvih dogadjaja, a nece ga spasti ni Leprous ni slicni bendovi, pa tako ni moderni hipster metalci koji su za svojih 21 godinu zivota apsolvirali svu muziku i pokupili sve znanje ovog svijeta.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio pretplacen,ali pre milion godina. To vise i ne postoji. Blek metal sam slusao kada sam bio suva spolovila pa me neki bunt pogadjao. Kada covek odraste onda shvati da bunta u muzici nema, a agresija je lazna jer likovi vise ni onaj puder ne koriste. jebes ti to. Dzastin biber da peva Blek metal jos malo. :mhihi: Zato onda tezimo kvalitetu, umetnosti ili ljubavim pesmama od kojih ribe vlaze. Slusamo metal himne, kvalitetne vokale i gitaru koja ne drlja celu pesmu bez smisla.

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako.

Neprestano kenjaju o "sceni", a idu isključivo na velike bendove iz 80-ih i na Sabaton, ili na ovakve take-the-money-and-run cirkuse koji blage veze ni sa muzikom ni sa scenom nemaju.

Dok koncerti kvalitetnih i relevantnih bendova zvrje prazni. A upravo ta podrška na takvim događajima bi značila onom malom broju oraganizatora koji još uopšte imaju snage/volje/vlastitih sredstava da takve bendove i dalje dovode.

 

Ја , што се тиче наше сцене, могу да кажем да добре домаће бендове могу на прсте на рукама да набројим, а на прсте једне руке бендове које слушам од тих .

И сваког ко почне да кења о нашој сцени и о подржавању исте могу само да најискреније изнапушавам, пошто је та прича постала већ невиђени клише.

Серем се у ту сцену где се бендови као Хелер и Д Стоун дижу у висине и узимају за највеће квлтове, а у ствари су обичан измет.

 

Da dodje Varg i da kenja na sred scene dosli bi u prve redove sa papirnim maramicama. Ili raspali In Flames.

 

 

Тачно !

 

Koliko ja shvatam, neka od najvećih metal imena sviraju neke od najpoznatijih i najvećih metal pesama svih vremena - kako svojih tu i tamo, tako i ostalih. Meni zvuči kao opasna metal žurka, kao da gledamo neki dobar tribute, samo što se sastoji iz legendarnih muzičara. Ne znam šta je toliko odbojno u tome da recimo Zakk Wylde, James LaBrie, Dav Ellefson i Vinny Appice opeglaju na primer Neon knights, a opet bismo se ekstra proveli da ovo odsvira neki anonimni bend u Dangubi. :haha:

Е управо то друже. Извукао си срж и поенту овога. :pivopije:

Велика ,забавна метал журка.

Није ми у потпуности јасно зашто људи толико хејтују ово.

 

 

Pa onda gledaj uzivo Testament, Venom ili ako bas moras, BLS, sto bi podrzavao ovaj cirkus? Porazno mi je da metal tezi kao tome da se skupe te neke "face" i da sviraju nekih 20-30 pesama koje svi znaju, umesto da pokusavaju da drze same svoje bendove zivim, aktivnim i, koliko je moguce, relevantnim. Malo mi neverovatno da ljudi hoce da cuju "Man On The Silver Mountain" ili "Fear Of The Dark" uzivo bez obzira na to ko ih svira.

 

Za neke od ovih mi i jasno sto rade ovu tezgu, jer su bas na zalasku karijere, ali za neke, tipa Chuck Billy, nisam ih vidjao da su se petljali sa ovime do sada.

 

Доведи ми Тестамент, дао бих 4000 без размишљања да их гледам, макар гледао у задњем реду ( што је врло мало вероватно јер бих се пробио до јаме у средини :rockdevil: )

Да, наравно да бих пре гледао Тестамент од овога, али пошто Тестамент нећу гледати, остаје ми само ово.

 

И за те две песме ми посебно пуца курац да их чујем, поготово Фир ов д дарк, тотално ми је сељачки потез.

 

 

Koliko se proseravate pa to nije normalno ... Jebeno legendarni ljudi iz sveta metala dolaze u Bg i vi sad kao glumite neku klasu pa necete da idete , kao ne valja vam Metalika , ne valja vam Slayer , ne valja vam domaci andergraund pa necete da platite ulaznicu 300 dinara nego sedite ispred i pijete dvolitarke piva . Mnogo serete . Hefeste nosim Medovacu da se zagrejemo pre ovog dogadjaja , jedini si ti razuman ovde .

To nam je prava prilika da zarakijamo zajedno. Ako se kojim slucajem ne otkaze ja dolazim, a medovaca mi omiljeno pice. :mhihi:

 

Pusti ove izrode. Prvog dana kada sam dosao na forum sve mi bilo jasno. Par ljudi tu i tamo valjaju stogod dok ovi ostali nisu nista drugo nego obicni seratori.

 

Искрено се радујем овоме ! :pivopije::D Даће Бог да дочекамо !

 

 

 

 

Pa nadam se da ce biti ljudi. Bice tu opasnog dzemovanja, a ja to volim. Bolje je naravno da dodju svi ti bendovi u kompletnom sastavu, ali kao sto se kaze kada nema kise dobar je i grad. Ako ne mozes da jebes neku prebrutalnu picku neces valjda ostati suvog kurca. Vataj neku ruzniju ima isto picku ko i ova prva, a mozda cak i lepsu(iz mog iskustva obicno je tako :da:)

:haha::obrv:

 

imate već na forumu utiske sa ovog čuda, Laza je išao

 

http://www.yumetal.n...urg-april-2014/

 

Супер што си окачио, не бих се сетио да потражим,

Само се надам да неће бити овако у нашем случају.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Извињавам се ако грешим, једино објашњење које ми пада на памет за толики хејт према овоме су неки чудни комплекси.

Као фазон " ишао бих, ал нешто ме спречава у мојој глави ни сам не знам шта, па ајд реко да се попишам на целу идеју , да барем заузмем неку страну, није ово довољно трве"

 

Људи ово је тотални NoBrainer, стварно солидна имена доводе ( наравно ако се испоштује све ).

Уопште не видим потребу за толиком негативношћу, ( наравно, млад сам, можда и грешим ) али знам да сам у праву. :da:

 

 

Само се надам да ћу чути мало више ствари од Тестамента, Антракса, Зеке и Венома. :da:

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam nešto da napišem ali me ova diskusija toliko iznurila (hajlajti Hefestov već istaknut post o Mejdenima i organizator koji hrani kurcem fanove) da ću biti kratak: mučena tezga.

Edited by Grobodan
  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...