Jump to content

Koje albume slušate u poslednje vreme?


ManiaC

Recommended Posts

Ja ovako u poslednje 3 nedelje:

 

Kayo Dot od Coyote do poslednjeg, da vidim ide li mi se na koncert.

Emperor svee (slušam na stubu, narezao dva dana pre Anthems live objave, crna mađija jaka u meni :blek: )

Thorns sve, k'o velim nema smisla Thorns vs Emperor bez ostatka.

Uz Thorns sam narezao zbirku bendova norveške scene ranih 90ih koji su objavili po par izdanja pa nestali, da popunim disk:

Abysmal, Nephrite, Incarnator, Perdition Hearse, Lux Axiomus, Beelzebub (legendarni bend koji su Euronymus i drugari prisilili pretnjama da prestanu da sviraju jer nisu dostojni crnog metala, dva člana osnovala Einherjer kasnije :haha:) i Storm (ne Fenrizov). Od ovih bendova Incarnator najbolji, šteta što nisu izbacili album.

Ministry prvih 6 albuma (to mi nije trebalo :haha:)

Mercyful Fate od demoa do Time :blek:

In the Woods sve

Hexvessel sve

Forest (engleski acid folk iz 60ih, da popunim Hexvessel disk do kraja, lepo pevaju :D)

Coroner - Grin

Morbid Angel studijske albume od Altars do Gateways

Ascension 'demo' i Consolamentum

Cobalt - Gin

Dark Funeral - Diabolis Interium

Negura Bunget - Inarborat Kosmos

Disdained - onaj neki promo disk gde su Synthetic Divinity i Labyrinth of Decay...

 

 

Ovde ima dosta više nego što sam mislio, zabavno mi da sklepam diskove xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

FNM jedan od retkih bendova za koje je uvek pravo vreme

 

Ja njih jebeno obožavam, ali ne mogu uvek da ih vrtim, nešto slično sa dumom, ne pustim ništa godinu-dve-tri, a onda kad me pukne, vrtim samo to po metar dana.. naravno može se zaključiti u kakvom sam raspoloženju tada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu ni ja uvek FNM, naučio sam svako ćoše njihovih albuma napamet... Sem prva dva sa crnjom, nisu mi preterano legli nikad.

 

A da obrazlozis malo na temi... kao i kod svakog benda koji preslusavas :D

 

Neam vreme sad, ali ima dosta materijala da se drobi :D

 

Ministry >>>>>>>>>>>>>

 

Quake II muzika bolja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu ni ja uvek FNM, naučio sam svako ćoše njihovih albuma napamet... Sem prva dva sa crnjom, nisu mi preterano legli nikad.

 

Takodje, ni ja nikada nisam voleo Mozlija, a i muzika im tada bila bzvze, Angel i King nadrealno dobri, Thing takodje sjajan, ovaj novi nisam valjano ni preslušao, to što sam čuo mi se nije dopalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zvuči fantastično, nisam ranije čuo, šta je ovaj bend dobio dolaskom Patona, milion puta bolje zvuči nego sa crnjom (no to racizm), čak je i muzika nekako bolje isplivala!

 

Ali sam Angel Dust, koliko je to samo genijalan album, ima svega i svačega na njemu, ali sve pesme obavija neko neopisivo crnilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto samo do Time?

 

Zato što slušam na stubu, režem diskove, dotle mi stalo na cd :haha:

 

Al' sam regularno detaljno prešao demoe i sve od početka. EP i prva dva albuma nema šta da pričamo, to sam i ranije slušao, a ove povratničke sad prvi put. In the Shadows mi je dobar, al' Time mi malo slabiji.

Interesantno mi kod nekih pesama sa Time, piči uvodni rif maznut od Pantere totalno, i onda kao nazad na hevi metal i kreće King da peva :D

Nije da mi to smeta samo po sebi, van toga mi slabiji album od Shadows. Mada sam skontao posle sam se zeznuo, bolje mi je možda bilo da idem hronološki, da nastavim posle Don't Break the Oath njegove solo albume, al' solo ću ipak zasebno :D

 

 

Btw poslušao sam i onu Malign kolekciju u kompletu sa svim onim skoro :blek:

Videh gojkov post pa se setih, uzeo sam to od njega xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga, sa prva dva teško šta može da se poredi

 

btw i Time fantazija od albuma, jedan od onih što ti žao da prekineš pre nego što se završi

 

isto kao i ITS :haha:

 

kad krene onaj deo u The Bell Witch

 

THE BELL WITCH DECIDED IT'S TIME FOR THE FATHER TO SCREAM

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

 

jedi govna, sad mi se slušaju oba :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...