Jump to content

Humor (i dalje bez HUMORA)


SkullKrusheR

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

opusti se, neprijatelja nemam samo ljude sa kojima ne delim slicno razmisljanje ;)

 

Kao sto je Paja pre nekoliko meseci napravio internu foru sa mrtvim detetom, meni je ovaj humor koji si postovao upravo light varijanta tog tipa, pogotovu u zemlji gde dobar broj zena premine/bude maltretiran/sta god upravo od porodicnog nasilja.

 

Znaci da je bilo sta god drugo 'Uzo...' mozda bi bilo smesno... ali cak i taj 'srbenda meme' mi nije smesan. To je moje misljenje.

 

E sad kontra tvom postu, realno a opet smesno, pogotovu kad zamislis ovu zenu kako se roka sa muskima...

12828432_1159292127437208_1018772805703268104_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kapiram ali mi nije smesno, stalno prozivate Voivoda i on nastavlja da kaci, a kada ja prozovem nekog, ja se drkam

 

Pa ne kapiraš izgleda. :haha:

To je satira, odnosno neposredni napad na takve, i slične svinjarije u našem društvu. Nekad se ode do ekstrema, da poenta bude jača.

Svi se smejemo tome, jer se smejamo primitivizmu koji nas opisuje, samim tim osuđujemo. Smehom osuđujemo (ovo ni Fapril ne bi bolje objasnio).

To, kako ti kontaš, kao kad bi rekla Nušiću: Ma u redu je što ti napadaš birokratiju, ali ima i tamo dobrih ljudi.

 

Voivoda uvek valja prozivati ono je za bogu plakati..

 

Da me neko pita: šta bih Vojvodu želeo u moderatorskoj uzlaznoj karijeri?

Rekao bih: Dajte mu administratorsko mesto svih sajtova, predsedavajući Googla da bude, al' da ne zalazi u teme sa humorom.

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

8172_455848084606990_661555458259619819_n.jpg?oh=cdcb34fd724e6cbd88a4fed970a25526&oe=572D89E1

 

 

Aj mi neko objasni u čemu je ovde fora? :D

Volim ja taj neki šovinizam, al' ako je u tome fazon onda malo bezveze. Post od tri plusa bi morao ponuditi više, msm jbt s obzirom da ovde dolazi elita sa intačnanim smislom za humor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...