Jump to content

Humor (i dalje bez HUMORA)


SkullKrusheR

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pametan dećko, ko zna šta je ona radila u Portoriko, valja preventivno jebat sa strane, samo malo rada na detektabilnosti...

Onda kace razotkrije klupko prevare i ona e znaš moram nešto da ti kaem, a tebi se smeši masan brk... Malo je šta ljepše

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma popusis mi kurac debilcino glupa, evo danas sam u gradu, Zvezda igra kosarku u 17, slobodno znas kako izgledam, bicu kod pionira, lepo cemo da se sklonimo negde, da ne bude da sam te tukao na kvarno, pa 1-1.... koliko si keva po toj logici ti uvredio avatarom? Majmune, nemoj meni da se foliras, razbicu te kao govno

 

tvoj dragi Kuruz mi je sinoć isto psovao majku a ti si ga pozdravio, šta ja trebam da pomislim u tom slučaju

 

mani me žargona ubuduće

 

cuclanje jaja mi ne smeta i ponekad je zabavno, ali majku/kevu mi ne spominji

 

 

Dobro, cuclaj onda jaja.

 

zguram ti do kraja

 

Sto bi rekao Velja Ilic, Trlaja kao nosi oziljke...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvati , Srbi ,Makedonci ,Slovenci ,Bošnjaci , Crnogorci...to su sve Srbi. Samo su neki potpali pod uticaj Vatikana ,drugi pod uticaj Carigrada pa se posvađali, maloumnici tipični ,ma pusti ih. Umesto da budu ujedinjeni u jednu državu koja bi obuhvatala bivšu Jugoslaviju ,sadašnju Bugarsku , Albaniju i balkansku Tursku, oni ovako. Ali niko ne spori da su drugi najjači u fudbalu :rockdevil: i da je Tesla Srbin :rockdevil:

55813609_2621364761423324_64184790264190

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...