Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

željan osvete već dugo

 

Is+that+marsellus+wallace+in+the+picture+you+d+_ffa41c2a3d9d04df7905a39f5bc61af2.jpg

 

 

What now? Let me tell you what now. I'ma call a coupla hard, pipe-hittin' niggers, who'll go to work on the homes here with a pair of pliers and a blow torch. You hear me talkin', hillbilly boy? I ain't through with you by a damn sight. I'ma get medieval on your ass.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

30u4yte.jpg

20160220_122827.jpg

 

 

Retardi su po celom gradu postavili ove znakove ka nečemu što ne postoji, takav kapacitet za samoblamiranje nikad nije viđen, a vidimo na ovoj drugoj slici genijalnost postavljanja znaka tako što se zakrči ceo trotoar....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu uveče celo Pančevo vrvelo od policije. Ne znam što, neko pominjao da je američki ambasador prolazio negde, nisam čuo tu vest. Možda je neko zaboravio da zatvori vrata kafilerije, pa se kerovi razmileli na sve strane. U svakom slučaju, nađu se tu i komunalci u ekipi (bilo je i saobraćajaca i interventne - zadržavali "obične" ljude po 15 min, legitimisali, prošlo par poznatih njuški iz grada, njima - dobro veće/doviđenja). Kafić po imenu Babis u kom smo bili su zatvorili negde posle 1. Uglavnom radi mnogo duže. Vlasnik puštao muziku, prekinuo, upalio svetlo, rekao: "ljudi, izvinjavam se, teraju me da zatvorim, šta da vam kažem... izađite na izbore." Mi prešli u susedan lokal sličnog tipa koji je gruvao muziku i alkokol do 4.

Ne znam što sam vam ovo ispričao, ali ne može da škodi...

 

E da, znam, jebem im mater, a ne život.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros krenem ja za Niš i na naplatnoj rampi panduri. Mahne on meni ja kao poslusan gradjanin stanem sa strane i krenem da vadim vozacku i saobracajnu.

 

Spustan prozor i kopam po torbi a pandur mrtav ladan kaze "ne, gospodjo, ja sam vas zaustavio za prevoz". Ja totalno u cudu. Reko "molim?"

"Da da za prevoz, dokle idete?"

Reko vi to u stvari stopirate?

Kaze on nesto u stilu "pa nemojte tako..."

 

Pa cekaj malo. Koja je to ekipa. Zaustavlja na naplatnoj rampi u uniformi pa ti mu nemoj stati. Pa idi stopiraj u civilu izbaci prst ccc

 

Baska sto koliko znam to je i protiv zakona. Da pandur stopira.

 

Eto zamalo da bude jedna cura dva pandura scenario :haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je dobila instrukcije da ga izbaci iz takta kad god je moguce i da od njega napravi dzelata koji surovo otpusta 100.000 jadnih ljudi, igra na kartu da je to nemoralan potez, otpustiti 100.000 jadnih ljudi, poenta je da to nisu ljudi nego insekti, al to prost glup narod ne kapira, al ko ih jebe, i ovako oni nisu njegovo biracko telo, valjda je dopreo do onih do kojih treba.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne može odjednom da otpusti 100.000 ljudi

 

mnogi od tih ljudi izdržavaju još najmanje jedno ili dvoje lice, što znači da bez novca u prvom krugu ostaje mnogo više od 100.000

drugi krug su oni koji drže pekare, butike, parfimerije, prodavnice mešovite robe itd, koji ostaju bez kupaca

 

edit: upade Truli, to je to

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i mora. Tih 100.000 ne rade ništa na poslu (gledaju Srećne ljude, čitaju novine i sl.), a primaju po 80k neto (znam da je tako, državni posao uživo). Dobiće 30k socijalne pomoći pa nek uključe mozak. A normalnim ljudima omogućiti da razvijaju svoj posao i ideje bez idiotskih nameta i propisa (i ovo govorim iz iskustva). Postoji gomila malih firmi koje bi vrlo brzo počele da se šire kad ne bi bilo idiotskih propisa i kumovskih veza (ovo znam iz "druge" ruke). I to je skroz realan scenario - da npr. 50k preduzetnika/privatnih firmi/poljoprivrednih proizvođača zaposli 2 nova radnika, jer bi imali osnova za to. Dajte meni 50.000€ ko onim "kinezima" u Obrenovcu i odmah otvaram firmu sa 3 zaposlenih :) Čak mi ni to ne treba. Hoću samo razumne propise za poslovanje, uvoz i izvoz

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj sef na poslu prima 80.000 platu, lik ima zavrsenu srednju skolu i upao je preko veze, par godina stariji od mene, sve sto uradi za ceo dan je da napravi par telefonskih poziva i to je to, ceo dan sedi zavaljen u fotelji i igra igrice na telefonu. Tako da, svu bagru treba otpustiti, jebe mi se za to koga oni izdrzavaju, pre cu sazaljevati obrazovane ljude u mukama koji izdrzavaju sebe bez posla nego te insekte i muljatore.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...