Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

@Kuruz

 

Smatram da ako čoveku dva puta kažem da mi smeta i on nastavi da kenja posle toga nema daljeg raspravljanja jer muzika teče ispred tebe a nešto ti ide na kurac

 

Šta je, po tvom mišljenju, rešenje za situaciju tog tipa?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

prvi post je naknada pamet i internet teatralnost umesto rešavanja problema na licu mesta

 

drugi post je posledica odličnog smisla za humor autora

 

otprilike jednom godisnje udjem na teme o koncertima i bas da primetim jedine dve poruke. :)

 

bio sam ubedjen da je templejt zajebacija ili neka nova yum fora sa kojom nisam u roku. izvinjavam se akterima, nisam mislio nista lose.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz

 

Smatram da ako čoveku dva puta kažem da mi smeta i on nastavi da kenja posle toga nema daljeg raspravljanja jer muzika teče ispred tebe a nešto ti ide na kurac

 

Šta je, po tvom mišljenju, rešenje za situaciju tog tipa?

 

znam kako bih ja rešio

 

ali ne vidim kako onaj post doprinosi rešavanju problema

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako što

1) na forumu ima njegovih fanboia koji ćute ali mu možda prenesu

2) će možda doći na forum budući da ima nalog

3) će ljudi koji su se razmišljali da odu i isprate to smeće bend promeniti mišljenje i ne otići ili

4) će doći svi kolektivno i okrenuti se leđima bini

 

Ne rešava ništa vezano za iventove koje je sjebao do sad, no, možda se neko seti pre ili kasnije i kaže mu u facu šta ima o njemu

I svakom ostalom govnaru koji je došao na koncert da bi bio viđen i čuven a ne da bi video i čuo bend

 

Takođe mi ide na kurac propagiranje čistote i dobrote od strane pomenutog pojedinca te se nadam da ce izlaziti u search rezultatima odmah pored govnjivih intervjua koje daje za govnjive medije

 

I nadam se da će svako zainteresovan za rad njega i njegovog benda imati priliku da pročita taj post i da momentalno prestane da bude zainteresovan

 

Takođe, rešenje koje ti vidiš kao takvo nije idealno iz više razloga jer u principu želiš da ostaneš na koncertu jer si došao da nešto čuješ

A ako rešavaš posle, voz je prošao

Samo ljudi treba da budu malo obazriviji

 

A ne mogu da verujem da takvo divljaštvo smeta samo meni

 

Ili ste kolektivno neartikulisani i isti

 

Obzirniji*

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde radis kad mozes da gledas yt?

 

jeste

 

posao mi je, izmedju ostalog, i da kopam po internetu, te neke tehnicke stvari i specifikacije, pa je internet dozvoljen, pozeljan i uglavnom neogranicen.

 

pogledala sam pola sata tesine sestra, stvarno je outstanding. treba jos i roditelje da dovedu, da vidimo klade od kojih iveri nisu daleko pali.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

posao mi je, izmedju ostalog, i da kopam po internetu, te neke tehnicke stvari i specifikacije, pa je internet dozvoljen, pozeljan i uglavnom neogranicen.

 

pogledala sam pola sata tesine sestra, stvarno je outstanding. treba jos i roditelje da dovedu, da vidimo klade od kojih iveri nisu daleko pali.

ne znam zasto ali ovo me je nasmejalo samo tako :haha:

 

hvala ti :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha:

Загрцнуо сам се од смијеха а да нисам ни пустио овај видео, сама њена фаца је довољна. Подсјетило ме у моменту на оне филмове гдје Еди Марфи глуми 63 различите улоге, од којих је 47 женских... Заправо, више кад Неле Карајлић глуми мајку у породици Попушлић.

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...