Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Mp3 fiber, namestis 320 bitrate i skidas sa tiuba...na ipodu ne primetim razliku sa npr Kresinom 'Sta ces' kou sam preko fibera daunloudovao i bilo koiom stvari skinutom sa soulseek-a...na 256 je vec primetno slabie

 

To naravno neki singlovi ako su u pitanju, soulseek za albume naiednostavnii i dobar izbor za bilo kou vrstu gitarske svirke

Edited by KazimKazim
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mp3 fiber, namestis 320 bitrate i skidas sa tiuba...na ipodu ne primetim razliku sa npr Kresinom 'Sta ces' kou sam preko fibera daunloudovao i bilo koiom stvari skinutom sa soulseek-a...na 256 je vec primetno slabie

 

To naravno neki singlovi ako su u pitanju, soulseek za albume naiednostavnii i dobar izbor za bilo kou vrstu gitarske svirke

 

Pa na jutubu ti nije vise od 128 nikad..

Slsk i za singlove..

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrom slucaja sam nedavno radila neku analizu YouTube API-ja, i nalazi su najblizi ovome:

 

https://stackoverflow.com/questions/42351905/how-to-get-the-information-of-bit-rate-from-youtube-videos

 

koriste adaptivni bitrate kao i adaptivnu video rezoluciju. pri pokusajima forsiranja kvaliteta video streama, stvar ce nekada uspeti, nekada nece.

 

testiranje , koga zanima, vrsiti na http://youtube-analyzer.rf.gd/ (potrebna je registracija korisnika, ali posto nije komercijalni sajt, mozete koristiti passworde tipa 123456 itd).

 

da, ja sam autor toga analyzera. :bigblue:

 

p.s. ako se iscimate da poterate gornji aplikacijicu, u chrome-tu i firefoxu ukljucite dev opcije, pa pratite komunikaciju APIja u konzoli da biste videli kako funkcionise zadavanje kvaliteta videa.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo uloz.to

i rutracker.org kad smem da skidam torente

 

-----------------

 

upoznah Bobana Rajovica na aerodromu u BGu sinoc :haha:

otvoren samo jedan salter na pasoskoj kontroli, cekasmo 100 godina, i taman da stignem na red, ispada od nekud pored mene Boban sav nervozan "ajde bre sta je ovo dajte jos jedan salter jebo te"

kazem "reci im bre Bobane!!", covek se nasmejao i rece mi "pa de si bre brate, sta ima kako si", "evo matori muke sta ces, kod tebe" i tu se zapricamo minut dva nesto bezveze

i taman dodjem ja na red, posle mi bi krivo sto se ne slikasmo

legenda :D

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

post o kvalitetu zvuka - 0 pluseva

post o jebenom ćelavom Bobanu - 3 plusa

 

 

yumetal

 

post o kvalitetu zvuka 3+

post o bobanu 3+

post o postovima o kvalitetu zvuka i bobanu 4+

 

 

coincidence? no. yumetal. :bigblue:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na yutubu je max bitrate 192 kbps, da, ali je aac format koji ima bolji kvalitet od mp3 za isti bitrate, tako da to prevari coveka dae vise.

 

Ali kad prebacis u mp3, pisi propalo... Kontam da za te neke singlove i ako su ti dovoljno krs slusalice, koga bole... XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...