Jump to content

Sta volite ili ne volite da pijete, vol. 2


Јарослав

Recommended Posts

Gde kod Hrama, to mi je blizu, nađi na google street view pa podeli :D

Bonito je i meni ok, sada trenutno pijem neku nisam ni obratio pažnju na ime, kao da su izrendali plastiku, užas.

 

Edit: u stvari verovatno misliš na coffee dream

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

I baš dobra cena za kafu iz fensi kafića

Ćem probam! Pijem nes, i kad treba da kupim običnu kafu za goste uvek se lomim šta sa rafa uzeti - sve su manje-više slične (pomije). Preporučili su mi Bonito i BarCaffe, nisu loše al' ono, ako može bolje...

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

I baš dobra cena za kafu iz fensi kafića

Ćem probam! Pijem nes, i kad treba da kupim običnu kafu za goste uvek se lomim šta sa rafa uzeti - sve su manje-više slične (pomije). Preporučili su mi Bonito i BarCaffe, nisu loše al' ono, ako može bolje...

 

Coffee and factory, kvlitetna kafa uz dobru cenu :da:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ti hipster, nemo sad da ih merimo :haha: Išla sam kod njih tako negde 2009/2010 kod hrama par puta, pila one fensi kafe-torte sa kokosom i čokoladom i sl., ali nisam imala pojma da imaju dobru mlevenu kafu.

U grčkoj sam probala do sada najbolju kafu u jednoj taverni. Išla sam da je nađem u "zdravoj hrani" kojoj je taj kafedžija nabavlja, međutim zbog grčke "sijeste" nikako da utrefim kad radi, pa ne kupih. Saćemo da vidimo da li ću da ispravim nepravdu ovom kafom :) Mlogo volem tursku kafu, ali trenutno dostupni kiseljaci me ne motivišu. Više ima vajde od ponekih vrlo lokalnih brendova po unutrašnjosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...