Jump to content

2016.06.22-23. *Stadion Tašmajdan, Beograd* Belgrade Calling 2016


VoivodBG

Recommended Posts

Nije poenta u tome sto "domaci metalci nisu culi za njega" vec mu je muzika cisto smece.Stalno pustaju u GYM-u smucio mi se zivot,trpam slusalice da izbegavam i da mi ne opadnu muda za lifting.

http://www.youtube.com/watch?v=851BqHMCaeM

PA TO JE STANDARDNO U TERETANAMA DA PUSTAJU STA TE TO CUDI :haha:

 

AL decko je odlican izvodjac nema sta

Edited by bo88gdan
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo ti je bio sladak da ga gledaš?

Fail u smišljanju fazona. :haha: Bila je bleja sa ekipom, neko je upalio TV i stavio na mute, u suštini se celo veče vodila spika i izvaljivale su se fore a njega smo samo gledali kako se gubi na bini, niko nije bio zainteresovan da pusti ton. :haha:

 

Doduše, ortak koji je bio tamo kaže da se iznenadio time koliko pesama je znao. Kapiram da je neki hitmejker. :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fail u smišljanju fazona. :haha: Bila je bleja sa ekipom, neko je upalio TV i stavio na mute, u suštini se celo veče vodila spika i izvaljivale su se fore a njega smo samo gledali kako se gubi na bini, niko nije bio zainteresovan da pusti ton. :haha:

 

Fail u pravdanju, čak i nisi bio sam, gledao si ga sa ortacima :P

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto neko rece, ok je da dovedu i neko popularno i aktuelno ime za sire mase, a zakljucujem iz komentara da je ovaj tip to. Da ne bude da smo u kamenom dobu i da nam samo dolaze Deep Purple i Whitesnake.

Ja naravno necu ici, nikad cuo za ovog lika.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ali realno, bez zezanja, kapiram da na koncerte ovih ultra poznatih muzicara, ukljucujuci i neke strane metal bendove, dolaze i ljudi koji iz njihovog opusa znaju mozda svega 3-4 stvari, ali eto, kad se vec ukaze prilika, dodju na tako neki koncert recimo jednom godisnje i uzivaju. Mislim, ko to kod nas pomno prati opus Brajana Adamsa, Toma Jonesa ili Marka Knopflera solo, pa opet je na te koncerte dolazilo publike u Arenu.

Ne znam sada koliko to vazi za ovog lika sa ove teme, ali sigurno da takvih slucajeva ima.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok, svi plaćaju kartu zbog ta 4 minuta i fajront

 

Realno, rade to. Obični ljudi se razlikuju od nas po načinu na koji slušaju i prate muziku. Na stranu što će muzika, koju dotični pravi, biti zaboravljena sledeće festivalske sezone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

Obaveštavamo Vas da je od danas počela prodaja ulaznica za prvi dan Belgrade Calling Festivala.

Festival se ove godine održava na renoviranom Tašmajdanskom stadionu, 22. i 23. juna, a headliner prve večeri je jedan od najtraženijih pevača današnjice - John Newman.

 

Ulaznice se mogu nabaviti na svim prodajnim mestima Eventima -www.eventim.rs - po sledećim kategorijama:

- Parter – 1.990, 00 dinara

- Tribine – 2.500, 00 dinara

- Fan Pit – 3.000,00 dinara

Informacije o headlineru druge večeri Belgrade Calling Festivala, kao i specijalnim gostima, dobićete u narednih nedelju dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...