Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pravo pitanje glasi pronađite subotičana, već sam pisao odakle je stado dolazilo.

Mada dobiće SNS dosta glasova od dođoša i s obzirom na migraciju ljudi sa mađarskim i hrvatskim pasošima, verujem da će imati i većinu,

 

Inače za vreme Tadića Oroz je svirao na mestu ovog skupa, sada su to pederske parade najvećeg pedera među pederima.

 

Леми је на некој згради, снима за телевизију прилог.

Nema više televiziju, za vreme Tadića je imao. :)

Edited by Hail Metal
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

korisna opozicija. em ce skinuti nesto glasova dverima na toj anti-NATO prici, em mogu posluziti Vucicu da upire prstom u njih pred zapadnim ambasadorima dok govori "da li biste radije njih ili mene?"

znas kad su sami skupili 10k potpisa u kratkom roku

 

elem

58670209256b465c394949551916207_w640.jpg

 

:obrv:

Edited by metal guru
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

korisna opozicija. em ce skinuti nesto glasova dverima na toj anti-NATO prici, em mogu posluziti Vucicu da upire prstom u njih pred zapadnim ambasadorima dok govori "da li biste radije njih ili mene?"

znas kad su sami skupili 10k potpisa u kratkom roku

ispada da celu desnicu kontroliše, osim tih nedodirljivih dveri i sav taj trud kako bi dotični imali 5.5, a ne 6%.

 

zavetnici, koliko sam video, a nisam baš pratio, gromoglasnije kritikuju vučića i od SRS i od Dveri.

 

uz sve te priče o lažnoj opoziciji (koje često poturaju urpavo druge opozicione stranke) sam vučić nitša i ne mora da radi zapravo.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...