Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako bi Radule i Boško rekli Kuruzu i Elfu - glasajte za Prangiju da smenimo psihopatau i napravimo uslove za fer izbore dogodine.

 

Sumnjam da bi jednog srbendu Imaginusa ubedili, a kamoli mene i Kuruza.

Kakav Janković, kakvi bakrači? Zar vam nije dovoljna ona slika gde ispija kafu, i tačno mu se jebe za sve? Uživa čovek u lepom vremenu, i pored izborne krađe. To je takav šamar svima koji su glasali za njega, da bi pre svega ti trebao da preispitaš svoj glas njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam imao problem da nekome dam glas ako taj neko nikad nije imao priliku da pokaže kakav je i šta zna. Tako da se ne osećam krivim što sam npr. pre 10 godina glasao za DS. Ali to je bio prvi i poslednji put. Svako ima pravo da me zezne jednom. I to su uradili svi aktuelni političari i partije osim Raduleta i DJB. Boška ne računam pošto mu je program uglavnom besmislen. Tako da glasam za DJB dokle god ne dobiju priliku da nešto urade i (ne) pokažu šta znaju.

 

Takođe ne mislim i da je DJB ekipa savršena i da su ljudi u pokretu (značajno) bolji od drugih. Pošto takođe nekad neosnovano pljuju druge i lupaju gluposti (prenose netačne informacije, anegdote kao istinu i sl.). Evo svežeg primera iz provincije. I to ne običan član, nego neki koordinator

https://www.facebook.com/aleksandar.djukic74/posts/10154633868656775

 

Tako da nije sve crno belo. U svakom pokretu/partiji (osim SNS i vagonima) ima ljudi koji stvarno žele nešto da promene na bolje. Baš kao što ima i onih koji samo svoje dupe gledaju i dali bi ga na tacni da budu sultan umesto sultana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe ne mislim i da je DJB ekipa savršena i da su ljudi u pokretu (značajno) bolji od drugih. Pošto takođe nekad neosnovano pljuju druge i lupaju gluposti (prenose netačne informacije, anegdote kao istinu i sl.).

 

za ovo se slazem. videcemo uskoro kako ce reagovati na kritiku, samo da se malo smiri ovo i ako istrajem u tome da im napisem koju. ;) ili cu da popijem blok od jasmine/raduleta i ekipe, ili ce da me iskuliraju, ili ce da se zahvale i nesto malo promene, videcemo. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav god da je Šule i DS bolji su od ovih govnara na vlasti, bez stranaka nema promena vlasti, kakvi pokreti, grupe gradjana i ostala sranja, ds stranka sa tradicijom organizovanom infrastrukturom, želim najbolje i Radulu ali šta on može sad da organizuje, kakav on da bude vodja kad je sad bukvalno statistička greška

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ds je jos veca statisticka greska.

 

ovih 16% treba pripisati iskljucivo sj-u i javnim licnostima, ali to je psiholoski efekat koji su hteli da postignu - sad ljudi misle kako se ds vratio i ima neku podrsku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videćemo šta će biti u Beogradu. DJB je odlično prošao prošle godine, ali sad kad mu konkurencija budu Janković, povampireni DS, Beli, pa i NDMBGD (ako se ne priključe SJ), Jeremić... ne bi me čudilo da opet uzmu samo 2-3% i ne uđu u gradsku skupštinu. Mislim da im je to sad najveći problem i da su svesni toga

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro se neko setio da protestuje u ovoj zemlji,ima tu mesta da se prosiri protest,vojni i policijski sindikat,radnici Gose i mnogi drugi.

 

Takodje se nadam da ce se iz ovih studenata i mladih koji protestuju izgraditi neki novi pokret koji ce biti spreman da radikalno zahteva nove ideje i na ulici ako treba bez straha da ce ih medijima okarakterisati ovako ili onako.Nama je potrebna promena sistema i to ne samo nama nego celom svetu.

 

Samo se bojim da ih neko ne instrumentalizuje za svoje politicke ciljeve.

 

Parole koje sam video da mladi nose prekjuce kada sam bio na protestu su vrlo orginalne a zahtevi su jos bolji,takodje ima raznih frakcija na protestima sto levih sto desnih.

 

Ne znam ko su organizatori ali samo da se istraje,dolazi lepo vreme i bez straha od pandura.Na protestu protiv hapsenja Radovana Karadzica je bilo dva puta manje ljudi pa su panduri jedva zadrzali omladinu.

 

Pokret se tako i gradi na ulici i to je ono sto nama treba samo bez odustajanja.Kakav DS kakvi bakraci sve je to ista sistemska banda.

 

Ove gluposti kako proteste organizuje Soros su smesne posto Soros ili neko slican podrzava i finansira svaku vladu Srbije od 5 oktobra na ovamo pa tako i ovu.Zato je Vucic toliko i "postovan" na zapadu.

 

SAMO JAKO PROTIV SISTEMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izadjite na proteste jer kao sto vidite od glasanja nema nista,ako se sada niste uverili onda ne znam kada cete?

 

Najgore sto mogu da vam urade je da vas privedu ustvari nije,mogu i malo da vas nalupaju i da dobijete koji pendrek u ledja ili ne daj boze po vugli ali da znate da to boli tek kad se ohladi.

 

Izbori su bili neregularni i pre nego sto su se odrzali,i mozda je upravo tada bilo vreme za proteste,znaci pre izbora ne posle ali ni ovako nije lose.

 

Ne treba samo traziti smenu totalne vlasti nego lustraciju svih onih politicara koji su se bavili poliitkom od uvodjenja visestranacja do danas.I na sledecim izbroima ce vam pokrati glasove i penzosi ce dovesti Vucica na vlast ili nekoga slicnog.

 

Za manje od godinu dana su izbori u Beogradu,nadam se da ce do tada iz ovih protesta izaci nesto konstruktivno negi pokret ili barem neka pretnja aktuelnoj vlasti pa onda mozda i ima smisla izaci da te prskaju onim kancerogenim sprejom ko stoku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sada je i premijer, i predsednik, on je i vrhovni sudija i tužilac i spasilac i humanitarni radnik. On je sve funkcije kojih možete da se setite na tim funkcijama se nalazi Aleksandar Vučić. Zašto? Zato što je on diktator. Mi više ne živimo u demokratkom društvu, mi živimo u diktatorskom društvu"

Ovo kaže Advokat i član RIK-a.

 

http://www.youtube.com/watch?v=L0zJZqDnHyM&feature=youtu.be&app=desktop

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izadjite na proteste jer kao sto vidite od glasanja nema nista,ako se sada niste uverili onda ne znam kada cete?

 

Najgore sto mogu da vam urade je da vas privedu ustvari nije,mogu i malo da vas nalupaju i da dobijete koji pendrek u ledja ili ne daj boze po vugli ali da znate da to boli tek kad se ohladi.

 

Izbori su bili neregularni i pre nego sto su se odrzali,i mozda je upravo tada bilo vreme za proteste,znaci pre izbora ne posle ali ni ovako nije lose.

 

 

Verovao, ili ne, iskreno me zabole racku da li bi me priveli, a jebe mi se i za pendrek po kičmi.

Bio bih ponosan da budem obeležem kao protivnik ovog režima.

 

Ali, kao što si i sam rekao, ako su to hteli, trebali su pre izbora, a ne naknadno. Sad je mnogo jadno protestvovati, nakon što su se čuli rezultati .

Možda polovina tih što protestuju, nije ni izašla na izbore. I sad prpa što će Psiho da vlada narednih 5 godina? Pa jebiga braćo. I ja sam ponekad mamuran posle burne subote uveče, pa se dogegam nekako i glasam

Najgore od svega, što studenti nikada nisu propustili priliku da ih političari izmanipulišu. Nalože ih da su oni krem društva, kurac, palac, i onda studenti podmetnu kičmu, a političari pokupe kajmak.

 

Videćemo kako će se odvijati, ali za sada, ne idem na proteste, jer mislim da će biti kompromitovani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako:

ljudi od kojih ocekujemo da budu nosioci i lica neki promena su nezainteresovani za to. gledaju sebe, da li finansijiski ili egomanijacki ili najcesce kombinacija oba. ljudi koji su iskreno zainteresovani da poboljsaju nesto u drzavi (prave patriote) su prakticno nevidljivi i niko ih ne jebe 2%, isto kao sto niko ne jebe 2% ni neke druge opcije koje zasluzuju da budu ignorisane.

 

za trenutak razmislite (sto bi rekli, da se slegne): od svih nas na yumetalu, princ je "politicki analiticar" (a decko je budala) a tesa tesanovic je novinar. taj tip ljudi ispliva u srbiji i to su buduci ucesnici scene. ne mislim samo na njih dvojicu, nego na to sta je potrebno da bi postao neki faktor u srbiji.

 

ukratko - nema ko da izvede to o cemu pricamo ovde. ovi vidljivi nisu zainteresovani, a oni iskreni su skoro nevidljivi.

 

Videćemo kako će se odvijati, ali za sada, ne idem na proteste, jer mislim da će biti kompromitovani.

 

ovo je recimo jedan od razloga zasto nas karaju godinama svi redom...

 

to je najsigurnije reci "ne idem na protest jer ce biti kompromitovano". dakle, i ono malo iskrenilh ljudi koji su skupili dovoljno volje da odu na protest - njih nece sjebati vlast i pendreci nego ovakva letarija i stah drugih ljudi da se ne isprljaju.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne radi se o tome šta je najsigurnije reći. Nijednog trenutka mi sigurnost nije pala na pamet.

Koliko su protesta do sada političari prodali? SVE!

I šta sad, ja treba da žmurim da tu činjenicu, i da im dam još jednu šansu?

 

Pa oni prvi treba da se dogovore i istupe javno (DJB, Dveri, DS, Radikali, DSS... i td). Da podrže zahteve studenata i da pozovu svoje pristaice na protest. I onda, ajmo svi na protest. Nikakav problem.

A znaš zašto to ne rade? Zato što gledaju u kojoj bi kombinaciji izvukli najviše. Kako da ojačaju svoje pozicije. Samo je pitanje vremena kada će to da se desi.

A ako se ne desi, eto mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne radi se o tome šta je najsigurnije reći. Nijednog trenutka mi sigurnost nije pala na pamet.

Koliko su protesta do sada političari prodali? SVE!

I šta sad, ja treba da žmurim da tu činjenicu, i da im dam još jednu šansu?

 

Pa oni prvi treba da se dogovore i istupe javno (DJB, Dveri, DS, Radikali, DSS... i td). Da podrže zahteve studenata i da pozovu svoje pristaice na protest. I onda, ajmo svi na protest. Nikakav problem.

A znaš zašto to ne rade? Zato što gledaju u kojoj bi kombinaciji izvukli najviše. Kako da ojačaju svoje pozicije. Samo je pitanje vremena kada će to da se desi.

A ako se ne desi, eto mene.

 

 

čoveče bre kakvi radikali

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebe mi se, ne moraju radikali, nego sam ih pomenuo zato što je Šešelj danas izjavio da načelno podržavaju studentske proteste.

Eto ostali mogu, pa ništa ne rade.

 

Beli je lepo skockao šta želim da kažem.

Iskoristiće neko svu tu energiju, kao što to uvek biva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najčudniji su mi ovi koji se sad kao nešto bune protiv ovih protesta, kao čemu kurac, ipak je AV pobedio legalno, iako ne legitimno, pičkekomšikine. Ma sve da mu je pobeda i čista kao suza, da stvarno postoji tih 25% građana (i seljana) ove zemlje koji su glasali za njega, a ne postoji ni upola toliko, svaki jebeni protest je dobrodošao. Hoću pola miliona na ulicama samo jer nam vređa inteligenciju i izaziva mučninu na svakom koraku. Prevare i zločine da i ne pominjem.

Znači neka trči Sonja Biserko s jedne strane i Teša s isukanim kurcem sa druge, neka zajedno pevuše Vlado Georgijev i Vožd Jovan Pogani, samo nek su protiv njega, svi (svi, svi)! Da li ste vi ljudi normalni?! Ja ovo ne mogu da gledam još mali zilion godina. Hoću da mi se ovaj pičkousti skloni sa očiju (i to duboko pod zemlju ili u neki kazamat) pre nego mi se život potroši i pička ogadi! Jeptese!

  • Upvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...