Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

upravo radim jednu prituzbu vezanu za pisanje informera.

nadzor nad primenom zakona o informisanju vrsi min,kulture. pored toga, ovi su nadlezni

 

http://www.savetzast...-uradimo-za-vas

 

i sud. mehanizmi su boli glava

 

У НАШОЈ НАДЛЕЖНОСТИ НИСУ:

  • Примедбе на садржаје које сматрате „неукусним” или непристојним.

 

tol'ko xD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

takve stvari treba rešavari na dva načina - kroz postupke koje nadležni organi sprovode po službenoj dužnosti, kao što REM radi i kroz parnični postupak pred Višim sudom, gde oni čiji je ugled narušen podnose tužbe protiv medija

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rs.n1info.com/a237801/Izbori/Vucicu-u-proglasu-podrsku-uputilo-650-javnih-licnosti.html

 

automobilista Dušan Borković

 

 

HA!

 

Oduvek pričam da dečko deluje kao degenerik, do te mere da mi je malo i žao bilo, al' sad više nije, razume se. Ko mu jebe mater i njemu i njegovoj trkačkoj karijeri, kad se Miloš Pavlović kao prvi vozač iz Istočne Evrope sa superlicencom nije probio do F1, sve u kurc. :D

 

Al' gomila sportista na spisku, samo ekipa bez mozga xD

 

Kontam da ga oni jedini iskreno podržavaju, siroti retardi.

 

reli vozač Gabor Sagmajstor

 

Idi u Mađarsku da voziš po livadi, leptejebo

 

Au ovo dole kad pređe na glumce i balerine je tek bogu plakati. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni delovao kao težak car kako onol'ki uspeva da se spakuje u auto uopšte al' izgleda da sam se zajebala

 

Ja ga gledao kod Ivana Ivanovića entuzijastično, volim da ispratim naše vozače, al' sam video da je žestok balvan u pitanju

 

 

Udri breee

 

hešteg ne mogu sve da nas otpuste

 

 

Čuo sam juče od jednog ortaka da je u Kruševcu u nekoj fabrici 130 radnika dobilo otkaz zbog neglasanja za Vučića, je l' zna neko još o tome? Ae forumski Kruševljani

 

E to je integritet (ovaj RTS sindikat), bar u nekoj meri, organizuješ se protiv retarda. Šta rade govna lopovska u Urgentnom Centru, to je jezivo, i niko ne sme da pisne, a kad bi se kompletan kolektiv tehničara nekog odeljenja skupio i na sat vremena izašao napolje, nastao bi kolaps, bukvalno bi umrlo par ljudi na intenzivnoj nezi za to vreme.

Naravno, doktori donekle imaju organizaciju i solidarnost među sobom pa se čuvaju koliko toliko i njima ne smeju da skresuju toliko kao tehničarima, a tehničari su glupi da se organizuju kako treba, njihovi sindikati jedino služe da im daju poklone za 8. mart i paketiće za novu godinu, (doduše mož se i ufati povoljno letovanje preko njih.) :D

 

Da plata tehničara u intenzivnoj nezi, na najelitnijem odeljenju u Srbiji gde je posao najzajebaniji i fizički i psihički, bude 275 evra, to prevazilazi svaku granicu i sramote i svega drugog. Jasan prikaz koliko je državi stalo do lečenja naroda.

 

Drugo, osim što je plata smanjena sa ~350 na 275 evra otkako je SNS došao (niste loše videli, a nisam se ni ja zbunio u računici, ti su brojevi), smanjen je i broj zaposlenih, više ne radi 5 tehničara u smeni (na 10-13 pacijenata, nekada i 15), nego 3. Dešava se da nemaju vreme da jedu ljudi, bukvalno.

 

Dakle kad se podvuče crta, samo na platama tehničara UC se govnarska parazitska vlast ovajdila za 47% onoga što je plaćano ranije. Pa tim tempom i tim smanjenjem, do sad bi trebalo Japan da budemo, pizda vam materina retardirana...

 

Zlatibor Lončar je dokazani kriminalac i pripadnik Zemunskog Klana, a taj pristup ima i kao ministar zdravlja, moš ti napustiš kriminal ali kriminal ne napušta tebe, čovek tu ne vidi ništa neprirodno, jači otima od slabijeg, njegov komentar na sve gore opisano je glasio: ''Kome se ne sviđa, radnu knjižicu u ruke i doviđenja''.

 

Nasisajte mi se svi kurca više, nego šta će da bude nego doviđenja...

 

I neko će posle da mi priča kako su svi isti ili je malo bitno ko je gori, VEOMA je bitno ko krade više, a ko krade manje, jer na izborima ne glasaš za Sv. Vasilija i Isusa Hrista i ostale bezgrešne mitološke figure nego za onog ko će najmanje da ti se posere u državu i život.

 

Naravno, za izbore je sav taj destruktivni minuli rad države nad njima iskorišćen da što bolje budu ucenjeni da glasaju za Vučića, uz ponude za rešenja za stalno ako skupiš 100 glasova i tako dalje. DS je ucenjivao ljude da se učlane u stranku da bi dobili posao (to se mojoj majci desilo kad je trebalo u prokupačkom zatvoru da dobije posao kao sociolog, i odbila ih je :evotigana: ), ali ovakvo ucenjivanje i ovakvo maltretiranje ne može sa vladavinom DSa da se poredi.

 

 

 

 

Pre neki dan mi priča jedna komšinica da joj se drugarica hvali na sva usta kako je sa velikim zadovoljstvom zaokružila Vučića jer joj je SNS bot mreža završila posao da riba WCe u Delta Sitiju za 40 000. Top. Treba dizumremo svi jebeno.

 

 

Pokušavam da ne pcujem da ne budem licimur kad već to zameram Informeru, ali ja nisam ovde dnevni lis', nego artificijelni onlajn identitet, crkli majci dabogda na rođendan svi do jednoga.

 

I ako ima na forumu SNS botova koji čitaju ovo, specijalno da mi se napasu jaja, a imao bih i da im pospem malo posnoga domaćega majoneza na boticciosu :haha:

  • Upvote 21

Share this post


Link to post
Share on other sites

I neko će posle da mi priča kako su svi isti ili je malo bitno ko je gori, VEOMA je bitno ko krade više, a ko krade manje, jer na izborima ne glasaš za Sv. Vasilija i Isusa Hrista i ostale bezgrešne mitološke figure nego za onog ko će najmanje da ti se posere u državu i život.

 

Ali, ali ... Srebrenica.

Odlican post, btw.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djoku su zajedno, Janković će uzeti samo Živkovića u nekakav njegov pokret, misli da će sa bratijom Trifunović i ostalim kulturnjacima oboriti režim

 

a šta ćemo sa nama nekulturnima, a ima nas :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I neko će posle da mi priča kako su svi isti ili je malo bitno ko je gori, VEOMA je bitno ko krade više, a ko krade manje, jer na izborima ne glasaš za Sv. Vasilija i Isusa Hrista i ostale bezgrešne mitološke figure nego za onog ko će najmanje da ti se posere u državu i život.

 

 

I dalje ne kapiraš, ti a i još neki ovde, da nas je princip manjeg zla doveo tu gde jesmo. Svaki sledeći klovn mora da uništava zemlju još više da bi održao status quo + gleda da se ogrebe koliko može. Sistem bi trebalo promeniti iz korena i pritom počupati SAV korov.

 

Umesto da kukumavčite kao Kalimero, nađite rešenja i krećite se ka tome. Edukujte ljude oko sebe i ukažite im na alternativu, koja naravno postoji.

 

Npr.

http://www.youtube.com/watch?v=UFaY1DW9n4g

 

Ko nema 2 sata da izdvoji da ogleda ovo, može slobodno da nastavi sa diskusijom u rangu pijandura ispred prodavnice. Jer za bolje nije.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...