Jump to content

Najbolji refreni


Recommended Posts

Poslušah Invictusa i sad sedim i pitam se šta to sa mnom nije u redu pa mi ovaj 'generic epicness' nije nikakav specijalan doživljaj. Nije mi sranje refren, ali ono, B+. I opet u sebi vučem paralele sa nekim bendovima koji ''nisu epic heavy metal'' pa mi onda ''ne stoji poređenje''.

 

Pa jedan prvi album od Crimson Glory ako ti se ne sviđa, onda da ga jebem...

 

Pa nije u redu pre svega jer koliko se sećam ti i bilo kakav kvalitetan epic metal se razmimoilazite kao true black metalci i crkva.

 

Ali ono, ako ti ovde ne igra srčka bar 5 minut pesme, onda...ne znam, na reanimaciju. I manje kerefeke metala.

 

http://www.youtube.com/watch?v=CAZ74DMWuco

 

A Crimson Glory mi deluje lečka too proggy za Kuruza....doduše, ni VSteele mu nikad ne bih preporučio, so what do I know :D

 

Sa druge strane, Kuruzomire, probaj ovaj:

 

http://www.youtube.com/watch?v=9MZfNOUji-I

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cheesy.

 

A Crimson Glory mi deluje lečka too proggy za Kuruza....doduše, ni VSteele mu nikad ne bih preporučio, so what do I know :D

 

Pa upravo, ja bih mu pre preporučio Crimson Glory nego VS. Tj. manje mu ga ne bih preporučio :haha:

 

Ali ono, ako ti ovde ne igra srčka bar 5 minut pesme, onda...ne znam, na reanimaciju. I manje kerefeke metala.

 

Čekaj, zmajevi i jahači crnih labuda nisu kerefeke, nego ja slušam kerefeke metal? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam išta više mrzeo od Mirror-a(nema šanse dvaput..), jeste kada na svakom jebenom metal najtu mora da ide i Future World :puke:

 

Kad smo kod čizi refrena, ovo je mnogo bolje!

 

 

E da SATANA >>>>>>>>> zmajevi, trolovi, elfovi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam išta više mrzeo od Mirror-a(nema šanse dvaput..), jeste kada na svakom jebenom metal najtu mora da ide i Future World :puke:

 

Kad smo kod čizi refrena, ovo je mnogo bolje!

 

 

E da SATANA >>>>>>>>> zmajevi, trolovi, elfovi..

Pa Satana ti je samo zmaj koji je troll :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...