Jump to content

Recommended Posts

Čekaj, 700 total ili 700 unique piva? Ako da, kako bre 700 različitih piva.

 

Unique. Nije toliko teško ako često putuješ i rad si da probas bilo šta (osim radlera, to mi je bas krsh).

Na prvom mestu mi je neko pivo koje je u radnjama u nl manje od evra. Doduse i te ocene zavise od raspoloženja i pripitosti.

 

Krenuo sam da upisujem pre malo manje od 2.5 godine. Dugo vremena mi je prosek bio pivo dnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unique. Nije toliko teško ako često putuješ i rad si da probas bilo šta (osim radlera, to mi je bas krsh).

Na prvom mestu mi je neko pivo koje je u radnjama u nl manje od evra. Doduse i te ocene zavise od raspoloženja i pripitosti.

 

Krenuo sam da upisujem pre malo manje od 2.5 godine. Dugo vremena mi je prosek bio pivo dnevno.

 

Ja uglavnom trsim po ejlovima kad putujem, može i ostale stvari, ali ne znam kad sam npr. poslednji put neki lager novi probao.

Skoro sam bio u Kopenhagenu, i za par dana dana probao tri nova piva točena i još tri kupio u Mikkeleru za poneti, i to mi je apsolutni rekord što se tiče probavanja različitih/novih piva na putovanjima. Al nijedno od tih piva nije bilo ni blizu evra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta kaže ta aplikacija na temu onog što kažu da ne valja da se mešaju različita piva?

 

Meni bi OCD želja da upišem novo pivo u app uništila želudac, ne smem dinstaliram to :haha:

 

Jel imas neki spisak?

 

Moralo bi da može da da link, kakav bi rym za pivo to onda bio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta kaže ta aplikacija na temu onog što kažu da ne valja da se mešaju različita piva?

 

Ja kad izađem u grad lagano probam i po 5-6 različitih piva za veče. Sutradan ustanem kao školarac, nigde glavobolje ni ničega. Mada, nikad nisam ni patio od mamurluka, to mi je superpower.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testiraj ti to radžom :D

 

 

Ni ja ne mislim da ima preterano veze mešanje piva, više je takvo predanje

 

 

Dešavalo mi se da popijem 5 od jedne vrste i još 3-4 od druge, isto ništa :P

 

Skoro sam sas snajku pio neku jabukovaču, upropastio sam se, trebalo mi 12 sati beauty sleepa da se resetujem

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pivo mi nije baš omiljeno piće, ali kako ga pijem

 

prvo malo pijuckam, pa malo više gutljaja, čim osetim prvu mučninu usporavam tempo i čekam prvi podrig....

 

kada obavim, nastavljam....pa još jedan do ivice bljuvanja, e posle toga mogu da ga pijem, dok se ne userem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na preko potrebnim informacijama, a da li i vise prdis od piva? Neka to ostane misterija kad sam ja u pitanju.

 

Poznajem jednog decka koji ima problem, ne moze da podrigne. Ne znam kako to ali on tvrdi da ne moze. Ne mogu se setim bese moze li onako bar da procedi vazduh iz zeluca... Kad vec pricamo o emisiji gasova kao fizioloskom (patoloskom? :o) aspektu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem šta sam sve pročitao ovde. Ccc, šta vi deco radite?! Aplikacija za pivo? Brojanje različitih popijenih? Šta je sledeće? Slikaćete ih i kačiti na hipstergram i flejsbuks?

 

Elem, smeta mi svako domaće pivo. Udara i u glavu i u stomak pre nego što završim prvu flašu ili kriglu. Ova zanatska ne mogu više ni očima da vidim a pun ih je grad. I odjednom svi su ljubitelji i poznavaoci, a do juče pili dvolitru. Samo uvozna u poslednje vreme, ako može proizvedeno u Češkoj. Nije da ne volim nemačka i engleska, ali realno, zašto bih ih pio ovde. Točena ne pijem nikako, čak ni češka. Ko zna šta rade sa njima kad su ovakva. Od domaćih samo Valjevsko. Groznog je ukusa, ali jedino njega mogu da popijem u dovoljnim količinama a da se sutradan ne osećam kao da me je kordon narodne milicije umlatio. Pre nekoliko meseci sam popio jedan Lav, pošto ništa drugo nije bilo dostupno. Preživeo sam, ali nisam siguran da nije ostavilo posledice

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yelp rivjueri brt

 

xexe nek je srećna nova strana

 

 

Popio sam Guiness Draught u Maxiju, hteo sam da bacim peglu, još retardi stavili kuglicu unutra da pravi trejdmark Guiness penu, jebo ti ja taj trejdmark kad moraš da prevariš balončiće da izađu

 

Demone, i na dupe bi progovorio :mhihi:

 

Pa ja tebi napravio društvo a tako ka' licimur :D

 

Daj nemojte usrati i temu o pivu..

 

crie

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

čuj, sarma se seća dobrog bg piva

a ni penzioneri se ne sećaju dobrog ukusa tog piva koje bi valjalo vratiti :haha:

 

Elem, smeta mi svako domaće pivo. Udara i u glavu i u stomak pre nego što završim prvu flašu ili kriglu. Ova zanatska ne mogu više ni očima da vidim a pun ih je grad. I odjednom svi su ljubitelji i poznavaoci, a do juče pili dvolitru.

a dobro, nek se igraju jaroslavi zanatskog piva, nemo' biti hipster toliki.

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...