Jump to content

Recommended Posts

On 10/30/2019 at 11:36 PM, Grobodan said:

 i ja od njih sve cekam neku eksploziju nevidjene kreativnosti kao kod navedena dva benda a dobijem ''samo'' kompetentne death metal albume.

 

 

evo desilo se, bravo Grobe. :haha: 

ima svasta da se cuje ovde, ne znam da li bi uopste prepoznao da je ovo isti bend da mi niko nije rekao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovo fino iznenadjenje, nije da i ja nešto sečem vene na ovaj bend, ali ovaj izgleda zvuči dosta zanimljivije od prethodnih radova, ne bih sad baš da ocenjujem (produkcija mi malo mekša) ali još će se slušati ovo..

Ova nedelja baš bogougodna beše za DM, prvo se pojavi nova Suffo stvar, pa nova Cruciamentum a eto danas već imamo novitete od ovih kanadjana i BI...

DM strike back:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dosta skromniji intervju od standarda na koji si nas navikao, iskreno, ne znam da li je do benda ili do prirode postavljenih pitanja. Ništa lično ali čini mi se da dosta provejava kao narativ ovde kao da bi trebalo da im bude nelagodno što novi album razbija i što je daleko najekspanzivniji do sada te što je pobrao dobre kritike u medijima koji nisu strogi underground i što su se njime izdvojili posle okayish ali mid prethodnih albuma. Kvalitet i treba da ispliva, pa mi je drago zbog tog zrnca popularnosti (jer ipak je ovo DM) koju uživaju Tomb Mold, Blood Incantation, Horrendous i slični koji se izdvajaju u odnosu na derivativne meh Incantation worship ali zato filozofija do daske bendove.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, kuruz said:

kvalitet im je zapravo pao u odnosu na prethodna izdanja

I moje mišljenje. Sviđa mi se novi album, ali Manor of Infinite Forms mi je i dalje daleko najbolje što su snimili. A kvalitet intervjua uvek i isključivo ima veze sa odgovorima, pitanja utiču na opšti utisak 15-20% plafon. Pametan i inspirativan sagovornik će dati zanimljive odgovore na najgluplja pitanja i vice versa, milion puta sam se uverio u to.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovori su u fazonu "mi sviramo death metal, ali osim toga smo klasični kanadski libtardi i ne volimo kad bilo ko dovodi u pitanje naše stavove ili implicira da je bilo šta bolje ili gore od bilo čega drugog". Poštovanje za njih što makar imaju muda da tako i izgledaju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...