Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

i dalje smatram da nisi u pravu, jer tvoji zaključci nisu zasnovani na empirijski utvrđenim činjenicama, već na subjektivnom stavu

pozdravljam izbegavanje ružnog ponašanja, zaista mislim da nema potrebe da se sukobljavamo bez razloga

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje smatram da nisi u pravu, jer tvoji zaključci nisu zasnovani na empirijski utvrđenim činjenicama, već na subjektivnom stavu

pozdravljam izbegavanje ružnog ponašanja, zaista mislim da nema potrebe da se sukobljavamo bez razloga

 

Uz svo duzno postovanje koje si nesumnjivo zasluzio smatram da si ti subjektivan jer bend koji ima kaku poput Reload ili Lulu ne mozemo uzeti bas za vrh vrhova poput gospodina Bendixa.

U svakom slucaju fina je komunikacija, nema nikakvog razloga za sukobe mene i tebe ili da se jos neko ubaci, nema potrebe.

 

Teško mi da se poredi sa onim iconic coverom koji je iskorišćen, ali ovo je također moćno, tj. bio bi (i danas) vrhunski cover za heavy album.

 

Apsolutno, ima mesta u gornjem uglu taman za logo ;)

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem na lepim rečma, ali posle ovog izlaganja zaključujem da nisi najbolje upoznat sa svim relevantnim činjenicama, imajući u vidu da si navedeo da je Lulu album Metalike, iako to nije slučaj.

Iskreno se nadam da niko neće ugroziti ovu prijatnu razmenu mišljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

KING DIAMOND will film a feature-length live concert video while on tour this fall for a future Blu-ray, DVD and digital release. Director Denise Korycki (CANNIBAL CORPSE, KILLSWITCH ENGAGE) has been enlisted for the project, which will include footage from multiple shows throughout the entire "Abigail In Concert 2015" tour.

 

i bonus http://www.billboard.com/articles/columns/rock/6700344/king-diamond-abigail-album-things-you-didnt-know

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...