Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Jedino me je razocarao sto nije hteo da mi da autogram xD

 

Mozda me nije razumeo doduse, bila je buka, a on je drndao nesto za mix pultom :D

 

Ono sa bojankama na Crush.Fukk.Create je zakon...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace kao sto sisus rece u postu ispod izgleda da ima vise pesama(na onom mom su bile one 3 koje si i ti naveo)

11. Christians to the Lions 03:50

12. Decade ov Therion 03:51

13. From the Pagan Vastlands 03:44

14. Antichristian Phenomenon 04:56

15. LAM 04:10

16. Satan's Sword 04:12

17. Chant for Eskhaton

Ovde Novy krlja bas....kako obozavam ovog coveka !! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=iBg7CuoHc8M...=PL&index=6

Oво је било кобно за цимерове звучнике, а и пробудио сам људе у соби поред. Има бар две године како нисам неки мИЈетал слушао овако гласно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BEHEMOTH has tapped Colin Richardson (Machine Head, Slipknot, Napalm Death, Carcass) to mix their new, as of yet untitled album due out late summer 2009. The CD is now being recorded in Radio Gdansk in Poland with BEHEMOTH, Daniel Bergstrand and Woytek, and Slawek Wieslawscy as producers.

 

BEHEMOTH’s main man Nergal said in the press release: “I’m beyond excited about this new album. It’s not just the finest piece of music we’ve ever made, but it’s also the most mature tunes we’ve created without compromising our sound. I’m stoked about Colin Richardson involvement in the mix of the record. We’ve tried to book him for our last album The Apostasy, but due to busy schedule he wasn’t available then. He’s name needs no introduction. I have absolutely no doubts that Colin will deliver and I’m expecting new album to have the sound that’s bigger than life!”

 

Commented Colin: “Nergal has sent me three songs which are guitars/bass/drums live from the rehearsal room and the material sounds fantastic already. I am really looking forward to mixing this album. It’s going to be great mixing an extreme heavy band again, especially as it’s the mighty Behemoth.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nergal have worked with ESP to develop his first ever signature guitar. “V” shaped HEX-7 signature model will be available in LTD version, with pick ups, hardware and design according to Nergal’s specs.

 

 

 

 

„When ESP approached me about building my signature model, I was stoked! I’ve always been a fan of their instruments and I’m very grateful for giving me an opportunity to envision my idea of what a perfect 7 string guitar for extreme metal should look like! I already can’t wait to test this beast on our upcoming summer tour with Slayer and Marilyn Manson!”

 

laef62001eb334b2abd497f.jpg

 

Nergal along with his band mates, Orion and Seth will take part in a signing session at the the ESP booth on April 4 at the Musikmesse Frankfurt 2009 fair in

Frankfurt, Germany. Signing will take place at 3.15 pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupujem strelu kao sto abbath ima! :rockdevil:

to ti je dave mustaine model :] meni se ova nergalova signature nesto i previse nesvidja da bi je kupio.fino to sve izgleda ali ima par mana tipa ima samo tog orla za obelezje na pragovima(tj ja sam seljak covek ja volim samo one tackice haha mada nisam ljubitelj tih vratova bez obelezja neznam sto),nema floyd rose (ja sam kao profi pa mi treba floyd rose :) ) i sedmozicana je,a meni je 6 zica i vise nego dovoljno..ako ces da pazarivas strelu kupuj v-401 ili v-401dx sve zavisi jel ti treba floyd ili ne :]

Eh, ali da je meni ona Sandersova iz "Sacrifice Unto Sebek" spota... :wub:

meni je to jedna od ruznijih gitara koje sam video uzivo..neznam stvarno sta svi vide u njoj :S

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je dave mustaine model :] meni se ova nergalova signature nesto i previse nesvidja da bi je kupio.fino to sve izgleda ali ima par mana tipa ima samo tog orla za obelezje na pragovima,nema floyd rose (ja sam kao profi pa mi treba floyd rose :) ) i sedmozicana je,a meni je 6 zica i vise nego dovoljno..ako ces da pazarivas strelu kupuj v-401 ili v-401dx sve zavisi jel ti treba floyd ili ne :]

 

Obelezja na pragovima su garantovano sa gornje strane tako da ih ti vidis a ostatak sveta ne. :da:

 

Sedmica nikad nije visak, narocito ako sviras ekstremni metal. :da: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^pa da al' neznam ja sam se nekako navikao na te tackice po fretboardu.losa navika :)

v-401. Narucuju ovi iz mitrosa, ja ustekao 600 evra. Nzm koliko ce mi jos trebati. :)

Bez floyda naravno. :da:

neverujem da ce ti trebati mnogo vise mozda bude 650eura,jer vidim na netu da je 600-610$,a cene u mitrosu su ti slicne samo umesto $ dodas e :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sad sam video da sam se zajebao,kontao sam da sam je video na certu al' sad vratih film i setih se kako su se somborci zalili jer 'onaj nije izvadio siljatu gitaru' :) moja greska jbg.no ipak tvrdim da mi je uzasno ruzna gitara..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je dave mustaine model :] meni se ova nergalova signature nesto i previse nesvidja da bi je kupio.fino to sve izgleda ali ima par mana tipa ima samo tog orla za obelezje na pragovima(tj ja sam seljak covek ja volim samo one tackice haha mada nisam ljubitelj tih vratova bez obelezja neznam sto),nema floyd rose (ja sam kao profi pa mi treba floyd rose :) ) i sedmozicana je,a meni je 6 zica i vise nego dovoljno..ako ces da pazarivas strelu kupuj v-401 ili v-401dx sve zavisi jel ti treba floyd ili ne :]

 

meni je to jedna od ruznijih gitara koje sam video uzivo..neznam stvarno sta svi vide u njoj :S

 

Svi signature modeli nemaju obelezene pragove. A i sta ce im kada svirash 10+ godina negledash u fretboard. To sto nema floyd rose, nisam ni chuo da ga je neshto koristio na predhodna tri albuma verovatno mu i netreba. 7 zica i 8 zica su tek potrebne kada masterujesh 6 zica , onda mozesh da eksperimentishesh nadalje sazvukom. Onom liku iz meshuge ce uskoro i 8am zica postati malo. Nachi ovo je signiture serija pravljena iskljucivo za Nargala kako je on trazio i samim tim nije za svakok. Meni je bash lepa gitara, rado bi je posedovao, ali tuga je moja golema pa moram da sviram Ariju(ali se nehsto i nebunim).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas sta, to "napredovanje" je relativan pojam, dodatne zice se stavljaju iskljucivo da produbis zvuk sto ce reci da je tu iskljucivo u pitanju tvoj izbor stima, ne znaci da do njega stizes nekakvim vremenom i radom... Tj, imas mnogo vrhunskih gitarista koji i dalje sviraju standardni E stim, a imas ih mnogo koji u samom startu abnormalno spuste stim i dovidjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...