Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

moglo je malcice bar da bude kasnije... ovako je razlika izmedju SUFFOa i Behemotha 2 nedelje. ja bi rado isla na oba, ali finansijski necu moci da ispratim sve, kao i mnogi verujem, tako da ce ljudi biti primorani da biraju... i plasim se da ce rezultat biti nedovoljna posecenost na oba...

 

 

Pa ti nemoj da birash nego dodji na Behemoth! :D

 

I ja jedva chekam! :) Bice mrtvi'

 

 

kad vec biram onda je SUFFO 50000 mesta iznad Behemotha! jebo Behemoth, kad dolazi Suffocation :rockdevil:

 

Ovako je sve počelo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cheka se nokaut.

 

Anyway, ovaj "Live Apostasy" je najbolji live snimak Behemotha yet :da: Metal mashinerija radi sve bolje i bolje.

 

...ali "Christians To The Lions" je tako nenormalno odradjen da ne mogu mirno da ga sedim i da slusham ovu verziju. AAA. Vrh albuma.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cheka se nokaut.

 

Anyway, ovaj "Live Apostasy" je najbolji live snimak Behemotha yet :da: Metal mashinerija radi sve bolje i bolje.

 

...ali "Christians To The Lions" je tako nenormalno odradjen da ne mogu mirno da ga sedim i da slusham ovu verziju. AAA. Vrh albuma.

E stvarno, i ja sam pao na dupe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chant re-record - jes vise heavy i cistija produkcija, ali ostaje mi bolji prvi...sta znam, nijanse, mozda zato sto sam prvu cuo.

Nova pesma - Nista narocito, kao da su sklepali stvar od delova pesama sa zadnjeg, pocetak npr isti Pazuzu

Jama pekel - vrh epa! kult pesma + Big Boss + Behmoth razbijanje - strava!

Ramones cover - gotivan.

3 live - razbijanje, samo mi krivo sto nisu nesto raritetnije stavili, ipak su ove pesme i na novom lajvu.

Sve u svemu - OK ali nista epohalno. Jebiga, ep je to...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chant re-record - jes vise heavy i cistija produkcija, ali ostaje mi bolji prvi...sta znam, nijanse, mozda zato sto sam prvu cuo.

Nova pesma - Nista narocito, kao da su sklepali stvar od delova pesama sa zadnjeg, pocetak npr isti Pazuzu

Jama pekel - vrh epa! kult pesma + Big Boss + Behmoth razbijanje - strava!

Ramones cover - gotivan.

3 live - razbijanje, samo mi krivo sto nisu nesto raritetnije stavili, ipak su ove pesme i na novom lajvu.

Sve u svemu - OK ali nista epohalno. Jebiga, ep je to...

slazhem se potpuno.samo neznam shto su chant ponovo snimali pesma je savrshena onako i po meni mnogo bolja al' dobro to su sve ukusi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam cemu ovo izdanje. U stvari znam, al ajde.

Novi Chant, bez gruva totalno, toliko sterilno da nemam reci. Ovaj bend, sto god vise para ima, umesto da produkcija bude sve bolja i bolja, ona je sve gora i gora. Vise mi se i ne slusaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...