Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Lunar, zasto od Theleme, meni je su od Pandemonica na ovamo sve vrhunski albumi (s tim sto mi je Satanica omiljeni), sve mi se cini kao da nisi dovoljno poslusao Satanicu i Pandemonic Incantations ;)

 

Ja sam prvo cuo od Satanice na ovamo sve, pa sam onda kupio i Pandemonic, i opet me je album odusevio, bezveze sto ne sviraju vise nista sa njega...

 

Ruku na srce, Sventevith i Grom imaju svetle momente, ali su u odnosu na ovu "death metal eru" smesni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Pandemonic I. i nije baš toliko sjajan album. Nije loš, daleko od toga, al' poredeći ih sa ostalim njihovim albumima... Ništa posebno. Satanica je dobar, al' mene je smorio posle nekog vremena. Sem Chant for eschaton 2000. Što je najcrnje, jedino ta 2 originala imam od njih.

 

Tako da se slažem sa Lunarom. Od Theleme kreću izuzetni albumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,koji vam je?Zajebavam se samo. :)

Pomenuh ta dva demoa jer im je produkcija takva kršina da ja ne verujem da je to iko preslušao više od jednog puta.

Mada nije ni čudo tada je Nergal valjda imao nekih 13(ili 16,nisam siguran) godina. :)

 

Pandemonic je možda i najslabiji Behemoth album,a apsolutni vrhovi su Satanica,Zos Kia Cultus i Demigod,sve ostalo tek za klasu iza,a onda Pandemonic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim na spejsu da su ušli u studio i da će Daniel Bergstrand da im producira bubnjeve. Iskreno, ne sviđa mi se to previše, obzirom da je isti čovek producirao sve In Flames albume od 2002. naovamo (osim poslednjeg) i njegova produkcija teži da zvuči moderno. Aj videćemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto sta ti je stvar ukusa....meni je na Demigodu najbolja produkcija od svih Behemoth albuma (posebno bubnjeva i basa) !!

 

 

Mada...ne kontam sta to Gojko smatra pod modernom produkcijom ??!! Jes' da bas i ne mirisem mnogo In Flames...ali im producent uvek dobro odradi posao (sem na Soundtrack To Your Escape...gde je katastrofa) !!

 

 

Vazno je da se lepo cuje svaki instrument i detalj...ne da se to raznim govnima zamazuje i izoblicuje !!

 

 

EDIT:

...kao Nergalov vokal na zadnja dva (da...i na Demigodu) !

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno je da se lepo cuje svaki instrument i detalj...ne da se to raznim govnima zamazuje i izoblicuje !!

Pa bas je bubanj na zadnja 2 zamazan i izoblicen. Nadji mi bubanj koji tako zvuci. Malo prirodnijeg zvuka nije na odmet, naprotiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim na spejsu da su ušli u studio i da će Daniel Bergstrand da im producira bubnjeve. Iskreno, ne sviđa mi se to previše, obzirom da je isti čovek producirao sve In Flames albume od 2002. naovamo (osim poslednjeg) i njegova produkcija teži da zvuči moderno. Aj videćemo.

 

A takodje je producirao i Dark Funeral bubnjeve na Ateri, a meni oni zvuce bas razvaljivacki. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...