Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

My Skin Is Cold je jedina nova na YouTube-u. Nije to sa novog albuma, ponavljam da je ona komponovana još u vreme Volcano, samo nikada nije snimljena.

 

Pa su je sad nasli pa resili da malo zarade dok ne izadje album :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovaj EP bash, bash zamoran. "My Skin Is Cold" mi na prvo zvuchanje beshe zvuchala cool, sada vec smorila, ove druge dve nimalo zanimljive..jedino zbog chega ovaj EP kol'ko-tol'ko vredi su live-ovi. "RBN" mi je jedan od favorita sa Vulkana, i ovde josh zvuchi kanda ubrzanije, "Mama Sever" isto do jaja zvuchi.. Svejedno, izdanje samo za uberfanove.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovaj EP bash, bash zamoran. "My Skin Is Cold" mi na prvo zvuchanje beshe zvuchala cool, sada vec smorila, ove druge dve nimalo zanimljive..jedino zbog chega ovaj EP kol'ko-tol'ko vredi su live-ovi. "RBN" mi je jedan od favorita sa Vulkana, i ovde josh zvuchi kanda ubrzanije, "Mama Sever" isto do jaja zvuchi.. Svejedno, izdanje samo za uberfanove.

 

delimicno si u pravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno se vidi da su pesme iz Vulcano ere, tako i zvuce - restlovi sa tih sesija i kristalno je jasno sto nisu usle na album. My foreskin is cold je OK, opet pominje BM u textu ili mi se cini? Gojko, clear it to me... Ostale dve - tu i tamo, sto rece Bondage goat crnozeljko Existencial vuce na Purple, hehe. Liveovi, sta znam, isto nista narocito, mnogo je to bolje uzivo bilo cuti.

Verdict - imao bih ga na originalu jedino da mi ga neko pokloni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Existential Fear-Questions mi je stvarno odlicna! Genijalno mi je sto su ubacili hammond organ, zato i vuce na purple, a i po riffovima, volim tu njihovu rokersku stranu...mada ostale 2 su mi dosadne...deluju prazno, definitivno bi trebali da promene produkciju, dupli bas je sad toliko mutan...pretarali su...

Lajvovi su genijalni naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Генерално, не волим овакве уметке да "загреју народ" док се спрема нови албума па да се људи подсете и да не изгубе интересовање за бенд.

Сигурица, 2 жива снимка од којих је један НАРАВНО "Mother North".

Ове 2 песме, "Live Through Me" и "Existential Fear-Questions" су далеко, далеко боље од наметане "My Skin Is Cold" која ми је смор невиђени, баш онако слинава и развучена ствар.

Мени досадно у пичку материну док су ове 2 сасвим, сасвим слушљиве, "Live Through Me" поготову, контам да је нека мешавина "The Shadowthrone" и "Volcano" и то прилично успешна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Norwegian black metallers SATYRICON have recruited two new members for their live shows. The rhythm guitar is now handled by ESP-endorsed French axeman Gildas Le Pape, who has been playing black and thrash metal, as well as jazz, for quite a few years. The band's new touring bassist is the Warwick-endorsed Victor Brandt (Sweden) from the death metal band DOMINION and TOTALT JÄVLA MÖRKER. Victor Brandt can also be heard on the new SATYRICON EP "My Skin is Cold".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...