Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

i ja sam sanjao prije par dana kako se budim i treba da idem na selo a prije toga treba da vratim jednu stvar koju sam posudio,i opet se budim u snu i dolazi mi na pamet da treba da vratim tu stvar a majka mi kaze da treba tog momenta da idemo na selo i ja razmisljam i kazem sebi da necu stici na vrijeme da vratim to. i u to se budim.i pitam se da je li od toga bilo sta stvarno...citav dan me je taj osjecaj pratio.uzasno kako moze da jedan san poremeti dan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se dešava da dok spavam razmišljam o nečemu što treba da uradim tj rešim

i probudim se sa donetom odlukom

 

kako čudno

shvatila sam da kad sam napeta odlazim da spavam verovatno iz tog razloga, što znam da će mi san doneti odluku ili mi bar razjasniti deo pitanja na koje do tada nisam imala odgovor.

 

weird :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se pre neko jutro probudio u 6 (u stvari sestra me je probudila) i nisam mogao da zaspim do 8. I u tom vremenskom periodu, desi se cudo. Padne mi na pamet tako jedna domudna ideja, da sam uzbudjen vec nekoliko dana. I'm super happy now.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadahnuce!

ja sam prije godinu dana kad sam zavrsio igranje jedne igrice otisao na spavanje i nesto razmisljam o igrici i sanjam je,ujutru kad sam se probudio lako sa zavrsio nivo koji nisam mogao da predjem par dana.

 

e sad u slucaju eileen to znaci da ti mozak zahtijeva malo opustanja a i pri tome moze da se skoncentrise na ono sta ti zahtijevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se pre neko jutro probudio u 6 (u stvari sestra me je probudila) i nisam mogao da zaspim do 8. I u tom vremenskom periodu, desi se cudo. Padne mi na pamet tako jedna domudna ideja, da sam uzbudjen vec nekoliko dana. I'm super happy now.

 

a ja znam o čemu se raaaaaadi :P jeeeeeeeeej :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svima koji sanjaju weird snove da pogledaju animirani film "Waking life"....odlican je.

 

Moj brat je u nekom polu svesnom stanju osetio da mu neko sedi za ledjima, tezak i crn , a on ne moze da se pomeri i ne da mu da dise...cak se tripovao da okrene glavu da vidi to, ali nije mogao...

Ja sam sanjala, kad smo kod vanzemaljaca, da su me oteli...e sad ide onaj stvarno freeky deo. Fora je u tome sto smo stvarno ja, mama i tata 1989. godine videli leteci tanjir koji je sutradan snimljen u Rusiji. San se bazirao na toj prici i vratilo mi se secanje - svega: i kako me tata nosi na ledjima i kako pricaju o nekom siru sto treba da kupe i sve i onda se taj tanjir pojavljuje i odnosi tatu i mamu, a ja se iskobeljala i pobegla da zovem brata. U nastavku sna ja vise nemam 3 godine nego 22...i idem kod drugarice istim putem kojim smo tata, mama i ja isli. Vratili su se po mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja znam o čemu se raaaaaadi :P jeeeeeeeeej :pivopije:

Da, ti si jedna od 2 osobe koje znaju. Ako kojim slucajem sazna i treca, ti vise neces znati. ;)

 

Fora je u tome sto smo stvarno ja, mama i tata 1989. godine videli leteci tanjir koji je sutradan snimljen u Rusiji.

Secam se toga. Taj dan sam ja imao kitu do kolena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Otvorio je neku flašu sa nekim sranjem za čišćenje gitara pa pola prosuo po meni, onda se pojavio gazda i neko kao obezbeđenje i izbace me napolje... Da stvar bude gora lik prodavca je neki narkos iz kraja koji mi je maznuo auto (ako se Fića može nazvati tako) pre par godina... Uglavnom 6 minuta u real time-u cela frka trajala

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...