Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

kinki je to što sam ja zakucala u pola 7 večeras i probudila se pre 15 minuta.

bez snova. e to je kinki. :no: 'bem ti proleće. spavam kao medved.

 

nego, kakve su vam ocene u školi bile pa ste morali kod direktora? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

xD

 

Juce sam zabo u krevet da se ispruzhim malo posle shljake i vechere, negde oko osam, i probudi me telefonom drugar da mi kaze da dodjem u SKC jer je Destruction uzeo pare i otishao, i da ce svirati domaci bendovi umesto toga, za dzabe i ja to kao sve fino iskuliram i kao da nisam ni spavao se dogovaram da cu svratiti kasnije mozda, zbog nekih obaveza, a onda mi glava pada u jastuk i [san] nalazim se u skcu u hodniku medju onih nekih 200ak ljudi i slusam price kako je sve proslo oko tog peha sa Destruction i kako su uzeli pare i otisli i kako svi kenjaju svoje verzije, cak i Frubija, a uskoro treba Space Eater da se popne na binu... [/san] To je sve ukupno trajalo 10ak minuta u realnom vremenu. Kakva dirigovana voznja.

 

 

Inace, godinama mi je hit da se ponovo nalazim na nekim chudnim mestima iz starih snova i ponavljam neke akcije. Jel vam se desavalo to?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Sanjao sam noćas da loćem sa Tomibojem iz Slayera.Ali nikako da pijemo,držimo samo ćaše.Kao sve nešto,osećam ustima tećnost,ali ne pijemo.Jebem ga,mozda mi zena pustila sekret na facu dok sam spavo,ko zna,ali bijo je lep osećaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e i meni se desava taj dejavu!

i to konstantno prozivljavam samo neke momente od npr 10 sec. sto sam sanjao, koji se odvijaju oko 1 pa na vise meseci od sna... i onda se samo setim ... pfff jbm ti ovo sam sanjao!!!!

 

ee Tesho i povodom onog "Galaxitona" el si izvukao neki zakljucak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad kad sam videla da se ova tema pokranula setih se da sam pre neko vece sanjala da ste pravili okup u mojoj ulici. Kao dolazim ja kuci a gomila ljudi stoji ispred kapije, skontala sam jedino Princa, zbog kose. :)

Ostale mi slike u glavi, od gledanja slika clanova foruma. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam nocas kako idem Beogradskom ka Slaviji, i preko puta vidim nekog druga iz osnovne, koji pocinje da vice kao :" Gde si tiii, nema te sto godina" blabla...

Mene nesto pojeo blam zbog njega, pretrcala ulicu da pricamo normalno xD i onda, bolest = stizemo do Slavije, pocinje da pljusti kisa, kola nema nigde , a po ulicama izasle neke zabe ... i onda sam pocela da histerisem i preskacem ih (dok su one isto skakutale svuda po trgu) i trcim do neke drugarice koja zivi blizu... i mnogo sam se umorila xD :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahah, druga sam sanjala jer mi ga je drugarica pomenula juce, inace verovatno ne bih, jer se nikad nismo druzili nesto, a za zabeee, pa ne znam :D

A posle sam sanjala da mi dolaze neki gosti, i kad su pozvonili ja sam bila samo u nekoj sirokoj kucnoj majici i u gacama i uletela sam u wc, i blejala sam u njemu 2 sata dok oni nisu otisli xD

 

I da, ona moja teorija da imam kosmare samo kad spavam na ledjima, izgleda da je stvarno tacna (onaj san sa zabama ne smatram kosmarom, oni su mi mnogoooo gori:D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sanjao sam kako se otvorio fensi kafic kod mene u komsiluku, a ime kafica bese - cynic.

lolz

ja pre neki dan sanjo Megadeth svira u amfitetru na mom faxu,Killing is my bussiness,odrokaju samo nju i odoshe :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 3 noci sam sanjala da hodam ulicom i kao ljudi me neshto chudno gledaju i ja skontam da hodam bosa... Bash me je pojeo blam :redface: I onda idem do svog omiljenog parka (mada taj park postoji samo u tom snu) i do klupe na kojoj najvishe volim da sedim i vidim moje patike izuvene pored klupe. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...