Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Preslusah album i razocaran sam.Za divno cudo,slazem se sa Angelystorom,ovo je nevidjeno dosadno.Pesme su toliko prosecne i dosadne da je prosto neverovatno da su tako nesto uspeli uraditi.Halls Of Valhalla,Sword Of Damocles i March Of The Damned su dobre stvari,lepo voze,klasicni Priest koji valja.Na to eventualno da se doda i Battle Cry koja nije losa,i to je to.Sve ostalo je genericni i dosadni heavy metal za jedno 3 klase ispod nivoa Judas Priest-a.

Produkcija je odvratna,gitare zvuce ko da su ukljucili metal zone direkt u integrusu i tako snimali.Krsina.Bubanj ko da je snimljen dok su snimali Turbo,pa sada iskoristili.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro,ima i u tome nesto.Jako je on bio bitan u bendu,pogotovo sa stvaralacke strane.Ali jebiga,i Tipton i Halford su u pisanju pesama ucestvovali podjednako,tako da je album sa te strane morao biti mnogo bolji.

 

Preslusaj ga,pa donesi sud sam.Iako,vec znam da ces jos vise popljuvati album. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta ste ocekivali???

Ja sam "Fanboy" i idem u petak 11.07 da kupim ono "na nevidjeno" i boli me kurac kakav ce da bude.Znam samo da ne moze biti gori od Demolition-a

Javljam kad to obrnem 5-6 puta

Uzgred dupli vinil za 22€... Nazdravlje

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusah album i razocaran sam.Za divno cudo,slazem se sa Angelystorom,ovo je nevidjeno dosadno.Pesme su toliko prosecne i dosadne da je prosto neverovatno da su tako nesto uspeli uraditi.Halls Of Valhalla,Sword Of Damocles i March Of The Damned su dobre stvari,lepo voze,klasicni Priest koji valja.Na to eventualno da se doda i Battle Cry koja nije losa,i to je to.Sve ostalo je genericni i dosadni heavy metal za jedno 3 klase ispod nivoa Judas Priest-a.

Produkcija je odvratna,gitare zvuce ko da su ukljucili metal zone direkt u integrusu i tako snimali.Krsina.Bubanj ko da je snimljen dok su snimali Turbo,pa sada iskoristili.

+1

Samo mi je Demolition gori od ovog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam 4 puta skidao ovaj album i uvek poželim da verujem da sam skinuo neki krš rip i da ovo ovako ne treba da zvuči... kakva je ovo produkcija braćo, šta je bre ovo? Ko je ovo odobrio, je li ovo neko poslušao pre puštanja u prodaju?

 

Što se samog materijala tiče ja sam i gajio neki optimizam ali me je album tako pobio da to nije zdravo, Nostradamus je bar imao neku viziju i pravac, ovo je gomila nabacanih pesama koje su žestoke kao slemovanje sa veštačkim kukom. Dosadno u pičku materinu, Sve u svemu, album tu negde sa Sabatovom 13-icom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam 4 puta skidao ovaj album i uvek poželim da verujem da sam skinuo neki krš rip i da ovo ovako ne treba da zvuči... kakva je ovo produkcija braćo, šta je bre ovo? Ko je ovo odobrio, je li ovo neko poslušao pre puštanja u prodaju?

 

Što se samog materijala tiče ja sam i gajio neki optimizam ali me je album tako pobio da to nije zdravo, Nostradamus je bar imao neku viziju i pravac, ovo je gomila nabacanih pesama koje su žestoke kao slemovanje sa veštačkim kukom. Dosadno u pičku materinu, Sve u svemu, album tu negde sa Sabatovom 13-icom.

 

Meni je Sabatova 13ica super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam 4 puta skidao ovaj album i uvek poželim da verujem da sam skinuo neki krš rip i da ovo ovako ne treba da zvuči... kakva je ovo produkcija braćo, šta je bre ovo? Ko je ovo odobrio, je li ovo neko poslušao pre puštanja u prodaju?

 

Što se samog materijala tiče ja sam i gajio neki optimizam ali me je album tako pobio da to nije zdravo, Nostradamus je bar imao neku viziju i pravac, ovo je gomila nabacanih pesama koje su žestoke kao slemovanje sa veštačkim kukom. Dosadno u pičku materinu, Sve u svemu, album tu negde sa Sabatovom 13-icom.

Ja se skroz plasim da Maideni ne izbace sledece godine nesto tako,al mi sve govori da hoce...

Pominjali su kratke pesme i nekonceptualan album.Nicko ne moze da lupa sada brzo a Bruce ne moze da postigne i da ovaj odlupa brzo.

Judas Priest mi btw nije uopste legao,bolje je da su zavrsili karijeru sa Nostradamusom koji je licno po meni cak jedan od boljih Judas albuma.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se skroz plasim da Maideni ne izbace sledece godine nesto tako,al mi sve govori da hoce...

Maideni su ovako nešto izabili 2010. godine.

Album mi je prvo odlično legao, ali posle 5 slušanja me je smorio, ceo album ima možda 3 dobre pesme.

O idiotskom omotu da ne govorim.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima dobrih pesama ovde (Metalizer, Cold blooded, Beginning of the end, March of the damned), ali nije kao da sam baš otkinuo za bilo kojom od njih. Mislim da su glavni razlozi to što ''iste ove pesme'' slušam već godinama, ali i to što sam vrhunac svog Judas Priest fanbojizma dostigao u periodu kada je izašao Nostradamus, što je bilo prilično davno. Ali klinci koji tek izvaljuju Judase će verovatno obožavati ovaj album, i što se mene tiče i treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kakav glup omot neverovao bolje da su stavili njihov logo I to je to ...Preslušao sam novi album par puta ,ima nekoliko dobrih stvari March of the damned, Metalizer al ništa posebno. Nisam ni očekivao Ram ili Painkiller .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ali klinci koji tek izvaljuju Judase će verovatno obožavati ovaj album, i što se mene tiče i treba.

 

Ovo je sto se mene tice mozda i ponajbolji rezime ovog albuma. Ne smatram album za totalni promasaj (zvuk jeste, mislio sam da je do moje verzije ripa koju sam skinuo, ali vidim da je kod svih tako), prepoznaje se da je to JP album, da ga je neki drugi bend snimio jos bi i bio simpatican rip-off album, ali ovako se ipak ocekivalo vise od samih Judasa. No, sto se mene tice, dosadasnja heavy godina mi je bas nekako susna, pa ce ovo na kraju biti jedno od izdanja koje sam i vise pustao. Ima tu i pjesama / momenata / klisea koji mi dobro leze, npr "Battle Cry", "Down in Flames", "March of the Damned". Sve u svemu, jedan priestojan album na kraju. :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ne znam sto zajeb, u clancima od tada si mogao naci

da je turneja nesto kao oprostajna, ali da ce i dalje

raditi svirkice, festivalcice i mozda neke manje turneje

po SAD-u. Nisu nikad rekli da je kraj zivim nastupima,

vec samo da je to poslednja velika svetska turneja.

(Mozda ce i to da se predomisle :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...