Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

ajde se vi, Kokopeli i Vlaja sto prije smuvajte, pa ostavite ljude po forumu na miru.. :)

Samo mi još fali da nađem momka preko interneta...

 

Nego, odoh da gledam The School of Rock. Opet zaostajem, aj nou...

I htjela bih odgledati Cidade de Deus, ali mi drugarica reče da su na času psihologije gledali inserte... Šta više reći? Nije baš najbolji način ubiti vrijeme do plaže...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne odgledah The School of Rock, idem da gledam Shrek-a.

 

Juce sam gledao Shrek The Third, genijalan je (kao i prva dva uostalom). Ocekivao sam da ce biti manje-vise dosadan jer su prva dva bila odlicna, ali na par mesta sam se bas pokidao od smejanja.

 

A The School Of Rock je isto super, nije bas ni toliko deciji jer ti treba prilicno dobro poznavanje rock istorije da ukapiras neke fazone. Klinci stvarno razbijaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam gledao Shrek The Third, genijalan je (kao i prva dva uostalom). Ocekivao sam da ce biti manje-vise dosadan jer su prva dva bila odlicna, ali na par mesta sam se bas pokidao od smejanja.

Ja imam i drugi i treći dio, ali mi bilo glupo da ih gledam dok ne odgledam prvi. Mnogo mi se dopao. I btw, nisam znala da je ljudožder (pored cannibal) ogre. :D Sram me bilo, a završila engleski. Cccc...

 

A The School Of Rock je isto super, nije bas ni toliko deciji jer ti treba prilicno dobro poznavanje rock istorije da ukapiras neke fazone. Klinci stvarno razbijaju!

To ću sjutra gledati, pa javljam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo da. Kao iskreni neobozavatelj filmova o Poteru i njegovoj borbi sa zlim cikama i samim sobom, ovaj deo je zanimljiv upravo zato sto je dokazano da mladjani Poter, verovali ili ne - ima penis. Harmionine grudi su zabelezile neznatan porast u obimu pa nju i nije zahvalno

komentarisati.

Medjutim, ako izostavimo atribute glavnih glumaca , dolazimo do zakljucka da je film znatno zreliji od ostalih delova i to po tome sto je izbor glumaca odlican, efekti su ( u nedostatku boljih reci ) jebali majke i na kraju, sama prica je zanimljivija od predhodnih. Kao i u svakom filmu koje gleda decurlija mora da se potkrade koje naravoucenije ali ovde je svedeno na minimum, sto pozdravljam jako. Hari postaje sve zajebaniji u bacanju svojih spelova i ceo film je mracan i ozbiljan, komicnih delova bas

i nema narocito puno. Najbolji deo filma mi je sam pocetak, bacio me je u totalan zbun, kao i osvrt na Goblet Of Fire i smrt onog malog govnara kome ne mogu da se setim imena, sto pokazuje da je ipak Hari istraumirano dete pre svega, kome je neko umro na rukama maltene i sam doziveo near death experience ( ako posmatramo celu price iz nekog 'real world' ugla). Nadjoh takodje i slicnosti u scenama sa Star Wars i LOTR filmovima sto je, brat bratu, poveci minus.

 

 

Sve u svemu, ja jako zadovoljna

 

4.35/5

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"ukusi se razlikuju", rece djavo, skide gace, i sede u koprive"

- stara narodna

:)

kad smo vec kod izreka i mud®osti, juce sam uleteo u neku pricu o gospodaru prstenja ;), i setio sam se sta je cika alfred rekao na temu maratonskih filmova, pa da se podsetimo, cisto reda radi:

 

The length of a film should be directly related to the endurance of the human bladder.

- Alfred Hitchcock

 

 

 

ja mogu cijeli dan da ne pisam.

 

 

 

 

jedino je High Fidelity film koji nije ukenjao

 

 

jes`. nije neki glumac ali ta mu je uloga legla ko budali samar.

citala sam knjigu.. nemam pojma koji bi glumac bio adekvatan za ulogu.. kao da je pisana za njega..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Škola roka mi je super!

Ne znam što bi Milošu kad je rekao da je glupost! :confused:

 

Čak je i muzika skroz simpatična! :da:

 

E da, i onaj klinac gitarista je fenomenalan i ona mala crnkinja. Uuuu, ma svi su sjajni. Ona zadnja stvar, što zatvara film, bješe AC/DC ili sam ja skroz šenula?

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...