Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Nemoj tako o čovjeku koga ne poznaješ! Zasigurno znam da nije narkoman :D

 

Tvoja preporuka je interesantna, samo što je u mom dvd klubu izbor jako skučen, a muka mi da idem do drugog. Probaću danas, pa šta bude...

 

Odgledala Little Miss Sunshine. Svi su ga ionako ishvalili, tako da nema potrebe da se ponavljam. Reći ću samo da me onaj njen nastup na kraju jako nasmijao, a sama priča je tragikomična, da, tako se najbolje može reći. D su svi podjednako ludi (na dobar način), svjedoči ona rečenica kada policajac treba da otvori gepek, a otac kaže da se svi pretvaraju da budu normalni. Jeste poznata rečenica, ali je skroz izvučena iz konteksta (ili sam je ja barem tako shvatila). Fenomenalno! Mogla bih da naklapam do sjutra o filmu, jer se može analizirati svaki djelić filma ponaosob, a onda sklopiti sve kao cjelinu i stvoriti neobičnu mozaičnu priču koja daje odličan film.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogla bih da naklapam do sjutra o filmu, jer se može analizirati svaki djelić filma ponaosob, a onda sklopiti sve kao cjelinu i stvoriti neobičnu mozaičnu priču koja daje odličan film.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.gif

 

***

Na ovoj temi definitivno nedostaje preporuka za ovakve filmove:

http://www.imdb.com/title/tt0091724/

The Park Is Mine (1986)

Ovo sam gledao kao klinac i svidio mi se film, i nedavno mi padne na pamet da ga potražim, ali, s obzirom da je prevod bio "Park je moj" stvarno nisam imao ideje kako bi se film mogao zvati "u originalu". I onda ukucam u pretraživač "the park is mine", i fakat.

:)

Totalna trash akciona one-man-army drama B-produkcije.

Muškarac nanosi na sebe ogromne količine kamuflažne boje, ima ogroman arsenal naoružanja i očajan je zbog situacije u svijetu. Znam da zvuči dobro. Još bolje od toga je što je taj muškarac Tomi Li Džons kojem ova uloga stoji kao helanke Predatoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

За вас што се ложите на "јебање у конвенционални филмови" (да, да, на тебе мислим, Марија :) ) топла препорука. Морао сам да премотавам (јербо сам хомофобичан и неке слике ми не требају у глави) јер је оно стварно превише...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, kako me brzo pročita... :D

 

 

 

 

 

 

Idem već večeras da ga uzmem :) Što ću, kad volim...

 

 

 

 

(Oooooo, neeeedjelja je! :()

 

Brza ispravka: A ti, kao, ne voliš? A, ne! Mada vidjeli smo da se razumiješ i u druge filmske "žanrove" :razz:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко је причао о потресању? Мислим, гледао сам мртве људе, шта би ме након тога могло потрести? Покретне слике?

Brza ispravka: A ti, kao, ne voliš? A, ne! Mada vidjeli smo da se razumiješ i u druge filmske "žanrove" :razz:
Не волим, стварно. Ако ми се гледа неко туцање пустићу порнић. Чак ме филмови ове врсте и смарају. Некако се сви сад труде да што више гадости (праћених дигнутим китама и разјапљеним вагинама) убаце у "нормалне" филмове јер је то очигледно постао рецепт да се покупе награде на фестивалима. Ако су ми Јеб'ме, Кен Парк, Икс романса, па и Девет песама (или како су га већ превели) и били интересантни, овај сигурно није. Постало је досадно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je pricao o tebi i tvom postu?

Podsjećaš me na neko svađalački nastrojeno dijete koje obožava da uvijek bude u pravu. NE KAŽEM da su takva djeca- loša djeca, već imaš tu neku osobinu koja je i simpatična i gruba u isto vrijeme.

 

Naravno da se tvoj post odnosio na Milošev, jer je on prvi spomenuo taj film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Луција и Снупи се туку. ;)

 

 

Како год, ја сам само хтео рећи да је оно одвратно на моменте. Она сцена кад онај депре сам себи пуши и свршава у уста... Мис'им, мораћу да пијем наредних 10 дана сваки дан не бих ли ту слику избацио из главе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte ljudi filmove...zajebi svadju

Shinobi

 

ja sam mislio na osnovu naslova i tematike (nindze), da je shinobi neko tesko sranje, lozana za klince i notorna glupost. film ne bih ni odgledao da nisam dobio preporuku od coveka koji ne gleda sranja. i ispostavilo se da je shinobi FANTASTICNAN film: prica, gluma, efekti, ATMOSFERA.. sve mi se svidelo. sve preporuke.

 

 

---

 

inace, nesto sam se setio filma grand hotel, i kad bi postojala obavezna lektira u vidu filmova, ovaj bi po meni trebalo da bude ukljucen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se primih na isti (edit: Shinobi), baš mi je legao... sad bih nešto slično, ili različito, ali dobro :) ...

'Ajd i ja nešto da preporučim... recimo nešto retro - The Breakfast Club... jeste neposredno tematski prevaziđen, ali ne i u širim filmskim i sociološkim okvirima... blabla

Edited by B@K@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocheo da gledam The Fountain juche i bi mi previshe kompleksan da ga gledam. Nisam bio raspolozhen za to, kad budem imao vishe strpljenja nastavicu...

 

Drama / Romance / Sci-Fi ... Hugh Jackman i Rachel Weisz

ja sam prekinuo to da gledam nakon 15 minuta. izgledalo mi je previse pretenciozno i kao da je pravljen sa ciljem da bude neki bitan film, sto kazu "mudrijaski", a jedino sto je uspelo to je da me smori za medalju. odgledacu jednom, kad ne budem imao sta drugo da gledam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prekinuo to da gledam nakon 15 minuta. izgledalo mi je previse pretenciozno i kao da je pravljen sa ciljem da bude neki bitan film, sto kazu "mudrijaski", a jedino sto je uspelo to je da me smori za medalju. odgledacu jednom, kad ne budem imao sta drugo da gledam. :)

 

haha, isti utisak i ovde... Nisam bio raspolozhen za tu vrstu filma, mrzelo me da razmishljam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Луција и Снупи се туку. ;)

мораћу да пијем наредних 10 дана сваки дан не бих ли ту слику избацио из главе.

1. могле би да се организују вел'ке љуметал игре у блату, свакако би луци и снупија из ове приче биле главне ривалке у категорији до 50кг. :вуб: и :вуб:

2. мени препеченица отвара ''реад онлу'' мод у вугли, док рецимо вињак примењује мастер ресет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...