Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

могле би да се организују вел'ке љуметал игре у блату, свакако би луци и снупија из ове приче биле главне ривалке у категорији до 50кг. :вуб: и :вуб:

Nikada se u životu nisam rvala, bila, vukla za kosu, grebala (nikad nisam imala dovoljno velike i oštre nokte), valjala u blatu, mislim da bih loše prošla u bilo kojoj od navedenih kategorija :) Uostalom, ja sam Snupi, a Snupiji do not do such a thing :aha: It is preposterous to think about that! flatto-brabbelblink.gif

 

До 50 кг? Не бих рекао.

Ni ja.

 

Btw, odgledala sam Blood Diamond. Podsjetio me malo na Hotel Rwanda-u. Valjda zbog stanja crnaca i traumatičnih događaja koja su im se dešavala. Nikada nisam mogla to keep up the pace sa akcionim scenama, gdje se ubijaju, kolju i tome slično. Nikad ne znam ko šta radi, kakva je trenutna situaciju u filmu (da li dobija dobra ili loša strana), pa me to malo smori. Ali, odličan je film!

 

Inače, ne gledam film, gledam koncert AC/DC-a. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada se u životu nisam rvala, bila, vukla za kosu, grebala (nikad nisam imala dovoljno velike i oštre nokte), valjala u blatu, mislim da bih loše prošla u bilo kojoj od navedenih kategorija :)

па није ни идеја да победиш, довољно је да добијеш глазуру и да дође до трења, јебага.

Share this post


Link to post
Share on other sites

highfive.gif

Stiff Upper Lip!

 

 

па није ни идеја да победиш, довољно је да добијеш глазуру и да дође до трења, јебага.

Nidžo, zaboravio si da Maki uvijek pobjeđuje! :mmmda:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Generalni ima 2 orascica :redface:

 

Луција и Снупи се туку. ;)

Lucija? :)

Ja sam kategorija oko 60kg barem :) pobeda je stoga diskutabilna. Al ni ja nemam iskustvo u tuci.

Nego gledala sam po drugi put taj Shinobi i kul je ali nesto u meni vristi za skupom produkcijom :zuba: Recimo Heroj i Pritajeni tigar su mi se kao bas svideli (Heroj pogotovo) pa se pitam - da li vredi gledati Kucu letecih bodeza? cujem da je sranje. Jos jedan naslov mi pada na pamet zbog doticnog glumca, Romeo mora da umre - gledao neko?

 

Kupila neki Kurosavin film da testiram dvd plejer (nisam mogla da sacekam da donesem od kuce) i znam da ce me Smorock lincovati ali oni samo sede na travi i pricaju, iskljucila sam se ko usred spanske serije :( Nemam vise postovanja prema sebi...

 

Како год, ја сам само хтео рећи да је оно одвратно на моменте. Она сцена кад онај депре сам себи пуши и свршава у уста... Мис'им, мораћу да пијем наредних 10 дана сваки дан не бих ли ту слику избацио из главе.

 

Jebiga gledala sam to u bioskopu kad su isle ponocne projekcije i nije mi bilo gadno, mozda jer sam riba i ne poistovecujem se s njim i jesam se osecala super posle filma (sto je malo paradoxalno s obzirom na to s kim sam gledala film) ali mi je nevidjeno glup. Suvise je to sugar-coated i bajkovito.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego gledala sam po drugi put taj Shinobi i kul je ali nesto u meni vristi za skupom produkcijom :zuba: Recimo Heroj i Pritajeni tigar su mi se kao bas svideli (Heroj pogotovo)

 

meni je heroj toliki smor da sam morao da premotavam film u pauzama izmedju fajtova. :)

a shinobi i tigar/zmaj su mi u istoj ravni, mozda mi je sad shinobi malo drazi jer sam ga skorije gledao. a i kud ces skuplju produkciju od shinobija?

 

 

jel neko gledao "sedam samuraja". to je tek kult. :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucija? :)

Ja sam kategorija oko 60kg barem :) pobeda je stoga diskutabilna. Al ni ja nemam iskustvo u tuci.

Марија такође има око 60, гарантујем. Генерални је то намерно смањио, као даме и ти фазони, смањујеш им године, килограме и увек увећаваш КИ. :)

 

Nego gledala sam po drugi put taj Shinobi i kul je ali nesto u meni vristi za skupom produkcijom :zuba: Recimo Heroj i Pritajeni tigar su mi se kao bas svideli (Heroj pogotovo) pa se pitam - da li vredi gledati Kucu letecih bodeza? cujem da je sranje. Jos jedan naslov mi pada na pamet zbog doticnog glumca, Romeo mora da umre - gledao neko?

Све после Притајеног тигра је досадна копија, спој високе продукције и треш елемената карактеристичних за азијску кинематографију (људи лете, баја одапне 6 стрела и убије шест људи, баци неки нож који прекоље 10 људи и врати се, пада милион стрела и ниједна не погађа глчавног јунака). Мени су сви ти новији јапански, кинески и хонгконшки филмови досадни. Ако хоћеш квалитетне (другачије, у сваком случају) косооке, узми нешто од Корејанаца (Ким Ки-Дук и Чан-Вук Парк).

 

Kupila neki Kurosavin film da testiram dvd plejer (nisam mogla da sacekam da donesem od kuce) i znam da ce me Smorock lincovati ali oni samo sede na travi i pricaju, iskljucila sam se ko usred spanske serije :( Nemam vise postovanja prema sebi...

Ух, бре, сад си најебала од Ане. Добро је да Yume (макар судећи по опису) није у питању, иначе би добила бан. :):)

Мој омиљени је Рашомон (по свему судећи баш тај о коме причаш, сотоно). ;)

 

 

Jebiga gledala sam to u bioskopu kad su isle ponocne projekcije i nije mi bilo gadno, mozda jer sam riba i ne poistovecujem se s njim i jesam se osecala super posle filma (sto je malo paradoxalno s obzirom na to s kim sam gledala film) ali mi je nevidjeno glup. Suvise je to sugar-coated i bajkovito.

Теби је било ОК, наравно, мени је било шокантно. И даље ми је у глави слика како онај свршава себи у уста, јеб'о му пас матер ону педерску...

Што се "таквих" филмова тиче, већ рекох своје мишљење, исти фазон као са азијском високом продукцијом, видели да се нешто допало људима и онда навалили да штанцију...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako gledah sinoc po prvi put Scent Of A Women. Shtat ja znam, film nije losh... Samo me ovaj Charlie nervira jer je prevelika pi*ka... :) Izmedju ostalog mozhete videti kako slep chovek mozhe da vozi ferari bez jebemti... :)

 

Gledao Insomniu. Isto prosechan film...Robin Williams u ulozi negativca. Treba pogledati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Generalni ima 2 orascica (IMG:style_emoticons/default/icon_redface.gif)

олако узимаш моје орашчиће у уста.

 

буди друг па се бар прави да ти представља проблем. ;)

 

Марија такође има око 60, гарантујем. Генерални је то намерно смањио, као даме и ти фазони, смањујеш им године, килограме и увек увећаваш КИ. :)

официјелни 'мерачи' у професионалном женском спорту узимају у обзир ђентлменске постулате & женску сујету. складно овоме постоје и М'КИ и Ж'КИ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako gledah sinoc po prvi put Scent Of A Women. Shtat ja znam, film nije losh... Samo me ovaj Charlie nervira jer je prevelika pi*ka... :) Izmedju ostalog mozhete videti kako slep chovek mozhe da vozi ferari bez jebemti... :)

 

Gledao Insomniu. Isto prosechan film...Robin Williams u ulozi negativca. Treba pogledati...

 

Први, за не-пропустити (ипак је за то добио Оскара) а у другом, било ми је невероватно колико је Вилијамс љигав и одвратан лик, она бапска, вештичја фаца ...

Ух, он није само негативац, он је ултра-љигав, лош и недопадљив лик;

оно се не глуми, имам осећај да је такав у природи.

Одвратан.

(Ух, маму му јебем гадну, како сам се сад изнервирао! Згазио бих га!)

крајње :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

По томе што ти кажеш дјелује као да је Робин Вилијемс једино логично рјешење за улогу Горана Бреговића у филму о Горану Бреговићу.

 

А директор је критичан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da si ga opet gledao, ja cu sad po treci put za par meseci! :da:

Nastavak ce tek na leto 2008 :(

bash sam se nalozio :) isao sam u batamn majci na simpsons :)

jedva cekam nastavak..izbacili glupu Keti Holms + povratak dzokera...

isti reziser koji je Bog [gledah prestiz opet da se uverim u maestralnu reziju :) ]

jebo stare delove,dark najtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt forevrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ali sumnjam da ces u tome naci neko zadovoljstvo i zabavu. ;-)

 

 

dakle, zabava nije u pishanju nego gledanju filma.ima filmova koji su mi toliko zanimljivi da zaboravim na osnovne fizioloske potrebe.Pampers ol d vej.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle, zabava nije u pishanju nego gledanju filma.ima filmova koji su mi toliko zanimljivi da zaboravim na osnovne fizioloske potrebe.Pampers ol d vej.

"ja u klin, ti u plocu" - deo (hiljadu i) prvi. :) :)

 

elem, kad pritera, tu nema "zaboravim fiziloske potrebe". to bre 'oce oci da iskacu!! :ph34r::)

(nema vise onog buljavog smajlija :udri: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Марија такође има око 60, гарантујем.

55-56kg :D

 

поштено. али само снупи може да употпуни енимл трисам идилу. чека се снупи.

Snupi nikako ne želi triple action.

Uostalom, Snupi poštuje Čarlija i zna da bi jedino Luciji takve ideje pale na pamet. ;)

 

 

Btw, odgledala sam juče prvi put "21 Grams". Ljudi su mi ranije pričali kako je priča vrlo konfuzna, teško se prati, koncentracija mora biti ON čitavo vrijeme... Prvih 20ak minuta priča jeste malo zbunjujuća, ali onda sam lagano počela sklapati kockice (sa rizikom da na kraju ukapiram da ništa od toga zapravo nije tako). Ispalo je sve okej, ali nešto se razočarah. Valjda sam očekivala da ipak ne budem u pravu. Mislim, super je film, odlična je gluma, ali ne volim kada posle 1/3 filma ukapiram kraj.

 

Drug mi je preporučio "Interstate 60", a u klubu ga nema. Trebam ga dobiti sjutra, preksjutra, pa da odgledam i to čudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...