Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

iskreno, presrali su ga ove godine s ropstvom, više ne znam koliko filmova o tome je snimljeno, Spilberg, Tarantino... da li je to valjda 150. godišnjica ukidanja ropstva ili šta već...

 

Malcolm X i Amistad su tu sve objasnili, čisto sumnjam da ovo sada nije puko prežvakavanje teme

 

Django je bio zabavan, i to je to

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah Staljingrad...jebeni rusi dabovali preko nemackog, na oba audio izvora, a lik koji daje glas kao da vodi sahranu patrijarha...swaba se npr dere, a ovaj mirno i stalozeno...Kadrovi su do jaja, scene borbi odlicno uradjene(mada malo a la 300 u modernoj verziji). slika boles', ovo mora u full HD-u da se gleda i nikako drugacije, predobro izgleda sve..medjutim sama prica onako, kilavo, klasican blokbaster za Ruje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

inače, na Švarcija se drka npr u Crvenom usijanju ili Terminatoru, gde mu se vidi mišićavo golo dupe

 

inače, moram da kritikujem Out of the furnace, upropašten film, glume Kristijan Bejl, Vudi Harelson, Vilijam Defo, Forest Vitaker, al džaba kad je film bezveze

 

Harelson je razvalio, ali pojavljuje se u 5-6 scena, i to nije dovoljno, Bejl je osrednje odradio poso, ovi ostali su još gori, pogotovo Vitaker

 

veliki potencijal ali neuspešna izvedba

 

naravno, kakvih kršina ima može se i ovo pogledati ali stvarno je moglo mnogo bolje

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije los Hobit, samo nije potpuno dosledan knjizi.

 

To mu dodje malo understatement :haha: Ona elfica ne postoji nigde, stoga nikakav ljubavni trougao jebeni i sl., tako da...ne, nije dosledno :haha: Ali ko je gledao prvi, mislim da je znao sta da ocekuje.

 

Ja sam ga gledao bukvalno samo jer sam gledao prvi deo...i jer nista nisam radio to vece, a zvao me drugar. Kako bilo, ne preporucujem.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je Lauda...nista pompezno, nista epohalno, nista megalomansko, mozda cak i prekratak ali...jednostavno dobar.

Prava sampionska epizoda pretocena u filmsku pricu, steta sto umesto ovakvih prica, Holivud forsira onolika sranja u trikoima, superherojima, megaefektima i eksplozijama, vampirima i gomilu rimejkova.

Realno Best offer, Prisoners i ovo, filmovi godine, ostalno nije ni vredno pomena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...