Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

e, hvala. pa već sam gledao sve te filmove, osim Virusa (ako IMDB ne laže, radnja filma nema veze ni sa brodovima ni sa Arktikom?) i rimejka Thinga (gajim određenu odbojnost prema rimejkovima, ne znam zašto...).

 

uh, tako mi se gleda neki film... zavijen u snežnu oluju i okovan ledom... udobno ušuškan daleko u vremenu i prostoru...

 

ništa, nastavljam potragu, iskopaću nešto valjda... ;)

Edited by Kendall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam ga pre neku noc, i dalje je na cekanju. Jel barem zabavan film? Dovoljno je bilo da vidim trejler i da sve saznam. I pride jos jedan film po stripu, a totalno su izmenjeni likovi. Svasta.

 

 

Skinuo i pogledao zbog Aubrey, i prijatno se iznenadio filmom. Klasicna komedija o tinejdzerima, samo sto umesto momaka, konacno da devojka bude glavni lik koji prolazi kroz to famozno doba tinejdzerske fame za seksom. Film je snimljen kao klasican tv film, sto mi naravno nije smetalo, jer sam gledao i grdje tv produkcije. Ovakav zanr je godinama vec izandjao od klisea, i uglavnom idu na one gadne fore, ima ih ovde nekoliko, ali su ukusno izvedene. I poseduje neku mekotu i toplotu kada ga odgledate. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam ga pre neku noc, i dalje je na cekanju. Jel barem zabavan film? Dovoljno je bilo da vidim trejler i da sve saznam. I pride jos jedan film po stripu, a totalno su izmenjeni likovi. Svasta.

 

Ma da, radnja nije ništa posebno, plot je koliko toliko zanimljiv i originalan, ali koliko Mark briljira u ovim akcionim komedijama to nije normalno, vredi pogledati film makar zbog njegovih nekoliko fora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Denzel "Swag" Washington i Mark "Funny Man" Wahlberg u najpristojnijem Holivudskom akcijasu. Nemam zamerki, sve je u redu. Marky Mark presmesan, i stvarno mu pasuju uloge gde ispaljuje postapalice na svakih par minuta, i dobro se snalazi u akcionim scenama. Denzel uobicajeno emitira kul energije iz svakog pogleda, pokreta, odece. I jedan povratnik na veliko platno, legenda od glumca i coveka, ubili ga svi poznati monstrumi iz svemira + robot iz buducnosti, Bill Paxton. Krade scenu za scenom u kojoj se pojavljuje. Ko ne pogleda film radi na sabotiranju sopstvene zabave . :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

El gled'o ko ovaj norvesko/svecki Into the White

Db84242.jpg

 

tri nemacka i dva engleska pilota oboreni u norveskoj vukojebini i spas traze u nekoj kolibi u tri picke materine daleko od civilizacije.

Podsetio me malo na JSA i Front Line...sve u svemu odlican film, vredi gledati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj u duhu Ravne gore dotvorim ciklus drugog sveCkog rata

 

Bekstvo iz Sobibora

http://www.imdb.com/title/tt0092978/

TV film iz 1987. godine, sa gomilom nasih glumaca i u jednom trenutku cini mi se da je jedan od statista cak i Olja Beckovic :haha: , elem tu su i Irfan Mensur, i Svetislav Goncic i onaj sto je u svim serijama igrao batlera, i Misa Janketic....i svi pricaju engleski bolje od Djuricka. :mhihi:

Film je do jaja, ako ne i u rangu sa Sindlerovom listom, surov je dosta i jedina mana filma sto igra Rutger Hauer kog ne podnosim organski, al mamu mu jebem, dobar je i ovde,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...