Jump to content

Voivod


Fantomni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Sad nešto listam temu, svratio sam povodom novog albuma i vidim da nijedan post nisam ostavio nikad ovde. Ovih dana sam u totalnoj Voivod maniji a dok čekam da mi se večera spremi da bacim koju...

 

WAR AND PAIN, RRRROOOAAARRR - ja veoma volim ovaj zvuk, jes' da to nije onaj Voivod koji se masovno zna ali ne bi trebalo da se preskoče ovi Motorhead punk thrash primitive klasici sa himnama Voivod, FOAD, Korgul, Nuclear war...

KILLING TECH - frapantan napredak sa prethodnika na visokoumni tech thrash, u top 3 albuma ovog benda ikad

HATROSS - lično mi najbolji Voivod album, Tribal Convictions najbolji spot benda, to je taj sci fi thrash koji nikad niko neće ponoviti.

NOTHINGFACE - kad slušam ovo dođe mi da pobacam sve tech death albume novijeg datuma u đubre, tako drugačiji album, sveto trojstvo benda sa prethodna 2

ANGEL RAT - jako čudan ali genijalan, prog rockish Voivod, veoma opuštajuče delo, The Prow jebena.

OUTER LIMITS - poslednji veliki Voivod album prve ere, opet idu u svemir, epik!

Forrest era mi je dosadna, samo volim pesmu Insect i to zbog spota.

Voivod, Katorz, Infini mi dosadni jbg i pored tužne priče.

Novi je odličan! Ne znam šta azal priča za Snejka, standard njegov delivery. Muzika između Hatross i Nothingface, bombon.

 

Za kraj anegdota - stojimo Kris iz Theriona i ja pored Vojvođanske banke (zvuči kao početak vica ali je true story) i on onako srećno VOIVODIAN BANK! :haha: onda smo pola sata srali o bendu, prepirali se da li je bolji Killing ili Hatross, pričao mi kako ih je poveo na tour da bi mogao svako veče da ih gleda... baš kul je bilo džakati sa sjajnim muzičarem o sjajnom bendu.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jake reči ali zašto da ne.

Zaboravih liričku bravuru GO SHIT! I'M NOT A FISH sa debija koja mi stoji rame uz rame sa Baby disco if fuck!, If you're false don't entry i my life begins at midnight twelwe masturbate to kill myself kao najbolji tekstovi u metalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...