Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ja sam isto htio da narucim taj kalendar sa njihovog sajta, stavise sam bio cvrsto odlucio da to uradim, ulogovao se na sajt i krenuo sa procedurom, ali kad sam dosao do posljednjeg koraka i kad sam vidio da ce me to sveukupno kostati nekih 20 Evra, rekao sam "ne, hvala". Ipak mi se ne daje toliko za jedan kalendar, mogu i bez toga. :) Fazon je da isporuka u Srbiju i jos neki dodatni troskovi kostaju koliko i sam kalendar, pa se to onda nabere.

Na kraju sam uzeo u Beoizlogu kalendar sa slikama Beograda za 355 din. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo prljavština, krv znoj i rokenrol, nikad autopilot.

 

http://www.youtube.com/watch?v=8Bj3itGFGRU

 

Neki od nas ipak zahtevaju kvalitet.

 

http://www.youtube.com/watch?v=x8b_w7_n2hw

 

Kakvi su ovi Maiden fanovi, pohvališ im bend i oni ti svejedno daju minus. :haha: :haha:

 

Dobijes minus kad pricas gluposti :bigblue:

Edited by Dekapitator_Prisoner
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni takodje tFF sranje omot, a i sam album najlošiji, slično važi i za DoD.

 

Najbolji njihovi omoti su mi, pre svih Live After Death, zatim Somewhere in Time, Number of the Beast, Fear of the Dark i Killers, takodje od singlica su mi najbolji the Trooper i 2 min. to Midnight.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lično obožavam The Final Frontier cover. Izgleda cartoony ali i elegantno, ima više stila nego što deluje odvratno. Ali imam utisak da su sa The Book of souls pokušali da se udalje od toga, ponovo su napravili Edija koji je prilično gadan nalik onima sa oldschool omota. :da:

I ja isto obozavam FF celu pricu i samog Edija.Oduvek sam bio i fan Predatora sto mi dodatno daje smeka celoj toj prici....

Album dostojan skroz covera,masterpiece....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novogodisnji specijal - EKSKLUZIVNI intervju koji je Bruce Dickinson dao za novogodisnji broj magazina Classic Rock.

 

Procitajte sta Bruce govori o novom albumu, raku, avionima, Eddijima, Maiden tribjutima, MILF-arama i mnogim drugim zanimljivim stvarima.

 

Srecnu Novu zeli vam - Junkyard Rock Stories!!

 

 

http://junkyardrock.blogspot.no/2016/01/bruce-dickinson-ekskluzivni-intervju.html

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...