Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ekstremno je opasno za kicmu

ali ja koji od sedmog razreda imam probleme sa ledjima i prikljestenim nervima usinucima pickimamterinama od kad sam poceo da radim mrtva dizanja smanjila mi se ucestanost tih problema za 90% jer sam ojacao misice donjih ledja

da ih ne radim verovatno bih svake dve nedelje bio u agoniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Osecamsefantasticno!

 

HJutros sam, iako pijan karao dva puta, nesto mi se kurac istripovao da bude tvrd i veliki, a ja samo zelim da pijem i blejim.

Potom,Zvezda, Kenan Sipahi u partnzanova usta, ana kraju naplatim niznji-uniks u uzemem 4700. Uradio par zgibova pred izlazak napolje i naplatu tiketa. Uzeo par tikvesa kratosija i sa zenom priveo noc kraju.

POLIZES MI

 

JAJU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чувај се, синко. Да те не зграбе огњени змајеви државне страже, видиш да поново тумарају мрачним улицама.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Након неколико интервјуа са Петром у којима је испадао глупљи него што јесте (што и јесте modus operandi канала Балкан Инфо, да извлачи оно најгоре из људи), напокон прича на праве теме за њега:

 

http://www.youtube.com/watch?v=IaoMAw9c-1I

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

NIKAD NIKO NIJE video na meni nikakve znakove karakteristični za korisnike Steroida:Proširene Vene-ni par cm ni po celom telu,Providne mišiće,Liče na nesto Vodenasto,ili Preterano nabrekle,preterana iscrtanost-Separacija mišića,preterana Čvrstina (kao kamen recimo)

 

AKO NE TRENIRAŠ I UZIMAŠ OPADAŠ PRIMETNO, IZGUBIŠ SVE POSLE NEKOG VREMANA, MISLIM NA VELIČINU MIŠIĆA.

 

Napomenuo bi Da su bezobrazni -puštaju na velikim takmicenjima Takmičare kojima se nešto od navedenih simptoma vidi,A mene POŠTENOG ce redom da odbijaju,prevare nekog ko bi uzeo medalju,vidi se naročito kod trčanja na 100m!

 

Mislio sam da se takmičim 2003 na NATURAL Bodybuilding Takmičenjima,Odbili su me(tada sam imao oko 110kg) Prilažem snimak INBA članske karte i orginal na uvid,i Odmah sam počeo da Radim Masu.Trenutno imam oko 140kg.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljam da kupim ovo

https://www.sportvis...sdale-ab-wheels

da li je ko koristio? utisci?

Конкретно овакав нисам користио, али генерално точак има феноменалан однос квалитета односно учинка наспрам цијене: изузетно потцијењена вјежба, уз издржај (plank), с тим да је однос тежине вјежбања на кољенима наспрам на прстима поприлично незгодан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam svakako htela da vezbam na kolenima, i ta varijanta mi zvuci sasvim dovoljno tesko za mene

ne znam da ima feder

gledala sam sinoc ovaj sto sam postovala, deluje nekvalitetno, ali imaju jos jedan koji mi deluje pristojnije i udobnije, za 1890din

 

ali ima jedan tocak...ima li to kakve veze?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...