Jump to content

Kuvanje


krezavy

Recommended Posts

Realno probao sam stotine vrsta pica u mnogim zemljama i dosao do zakljucka da je sve go kurac u poredjenju sa ovim. Samo ja roknem jos priloga.

 

1003232_10202309533558123_1051439874_n.jpg

 

Kad ovo grunes zaboravis masne zabare i njihove providne picice. Ovo je picka kako valja da bude.

 

Izgleda da te mnogi ovde ne gotive ali ja te ne kapiram. Ko si ti?

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je kodeks, za postovanje je. It iz uatit iz.

 

 

Nego, nisi ti mene svatio ali je cenim kul da si skocio da branis Kovacevica. Mene samo zanima...ko je bre on? I like 'im. Al je mnogo blesav i natakaren.Takkvog su drevne nacije birale za lidere. Mimo nji'ove volje, a to ti je najjaci recept.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio juce u restoranu "babina reka" (http://www.etnoselobabinareka.com/), negde izmedju lazarevca i arandjelovca.

- pastirska krem corba od pacuraka, piletina sa mlincima, babin medaljon (kao dve lopte punjene kajmakom, sirom, mesom itd), rolovane suve sljive u slanini (ovo je predjelo, ali za mene je dezert), svinjski file sa sunkom, kackavaljem i sosom od pecuraka.

 

sve preporuke ako vas put nanese tamo..

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bio juce u restoranu "babina reka" (http://www.etnoselobabinareka.com/), negde izmedju lazarevca i arandjelovca.

- pastirska krem corba od pacuraka, piletina sa mlincima, babin medaljon (kao dve lopte punjene kajmakom, sirom, mesom itd), rolovane suve sljive u slanini (ovo je predjelo, ali za mene je dezert), svinjski file sa sunkom, kackavaljem i sosom od pecuraka.

 

sve preporuke ako vas put nanese tamo..

 

Tamo sam redovan gost. Hrana je mnogo dobra, a ima i sta da se vidi. Nije samo jos jdno glupo etno selo. Babin medaljon je pobeda apsolutna. I babini jastucici nisu losi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da radim sa teglom meda sad kad ima pun kurac mrava u njoj? jel mogu nekako da salvageujem taj med? ne moze trenutno da se procedi jer se kristalizovao dosta; da ga onda ugrejem i procedim? jel postoji neki sanitarni problem ovde? sta ako ne moze da se procedi (nesto sumnjam da nece moci), da ga pojedem sa sve mravima (nije mi gadno)?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...