Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Neka što je Džerard isfolirao onako govnarski, nego što je Tores aplaudirao s tribina...

 

Ma aplaudirao je kiselo,videlo se da to radi samo zato sto ga kamere snimaju.

Sudija je govnarcina,i to teska.Ono penala nije videlo,cist kontrafaul.Sramota.Oni silna nedosudjena igranja rukom,i na kraju usere jos vise.Nekako mi se cini da taj nece skoro suditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penal je sumnjiv , ali s obzirom da je Liverpul mnogo veci klub , i da se igra na Enfildu , moze se reci da je realan , ne sme se ici laktom u 16m , Dzerard je bio blizi lopti ,da nije sudjen iraci Liverpula bi se bunili isto kao i sad igraci atletika. s obzirom da prvi penal Liverpulu nije sudjen , kao ni igranje rukom u prvom poluvremenu pred 16m od strane Atletika , dva nedusudjena penala Atletiku su samo sudijska kompenzacija , a verovatno da je dosudjen prvi penal za Liverpulu utakmica bi imala drugaciji tok. Atletiko je postavio dobru taktiku , naravno vecim delom bunker , ali eto to nije bilo dovoljno za pobedu :)

 

Fali mnogo Tores , Liverpul je igrao za klasu bolje , ali ne mogu se izgleda ocekivati golovi od Agera i Kina , koji me je razocarao na ovoj utakmici.

 

YNWA!!!

 

Nemoguce je koliko si nerealan.

 

srecna govna...

 

Uvek se provuku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem im ja malo mamu! nisu zasluzili bod ni u ovoj ni u proshloj utakmici. atletiko oshtecen najgroznije.

gotivio sam liverpul ranije, ali od sinoc ih mrzim. uvek se tako izvuku. i proshle godine u ligi shampiona protiv arsenala, mamu im jebem.l

 

i rest my case... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos jednom ponavljam pitanje je da li je nepravda

 

nije dosudjen penal nad agerom , i ruka , pitanje je da li posle tih penala uopste bilo onih ruka u 16m lverpula

 

kao sto je dzerard rekao , penal je sumnjiv , ali da je takav faul bio van 16m sudija bi sigurno sudio prekrsaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...