Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

Eto mene iz Heidelberg-a u Nemackoj, potpuno bajkovit grad, nije rusen tokom II sv. rata, tako da je kao da ga je neko nacrtao.

 

I lepa je atmosfera, ima puno pasa koji idu svuda (u restorane, kafice, trzne centre, radnje, pekare i mesare :) ), i moze da se leti balonom i paraglajderom, da se vozi kanu i svuda se moze biciklom, i grad je prepun cveca.

 

Ma, predivan gradic, sve u svemu. Cak lepsi od Praga, ali dosta manji, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol...šest sati unapred smo.

 

Elem grob je odavno otkriven, tj. napravili su liku ogromno brdo (popeh se na isto).

Grobnica se nalazi ispod ali nije iskopana i ne znam ni kad imaju nameru to da urade.

Ispitivanja su obavljena ipak tako da je grobnica tu. Nekih kilometar i po od terakota ratnika (što me tera da se mislim šta li se tu još unaokolo nalazi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odo' u sredu za Pariz na 8 dana. Samo da odaberem hotel, svi imaju neku manu makar kostali 200eur po noci. Bezobrazni su jer im ljudi dolaze pa dolaze.

S obzirom da sam prosli put isla s ljudima koji su isli milion puta nisam obracala paznju na snalazenje na aerodromu (jebeniji je i od Minhena, Berlina, Rima i ostalih zajedno) bice cupavo :) Tamo je zanimljivo to sto se ne ide po celom aerodromu kroz aerodrom nego moras da isplaniras koliko ce ti vremena trebati da se nekim tamo busicima koji idu na svakih x minuta prevezes od terminala bla do terminala bla a to je sve napolju pa onda udjes unutra pa onda juris ne znam ni ja sta :D za dolazak je do jaja lako... nadjes lift, sidjes najnize i tu je metro :) a onda presedas 3x do centra sa koferom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић

u ponedelak palim kod pirketa u buenos aries. dragocena roba, mora licno ,,na ruke'' da se primi...bice bice love vise nego za dvaes godina mog svirucakanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je to standardno, Skandinavija jednog dana, može i Sibir (sa ili bez Memedovića), a ovih dana razmišljam i o Severnom polu :)

samo da se odmorim od gužve, ljudi i ostalog sranja.

 

Odo' u sredu za Pariz na 8 dana. Samo da odaberem hotel, svi imaju neku manu makar kostali 200eur po noci. Bezobrazni su jer im ljudi dolaze pa dolaze.

S obzirom da sam prosli put isla s ljudima koji su isli milion puta nisam obracala paznju na snalazenje na aerodromu (jebeniji je i od Minhena, Berlina, Rima i ostalih zajedno) bice cupavo Tamo je zanimljivo to sto se ne ide po celom aerodromu kroz aerodrom nego moras da isplaniras koliko ce ti vremena trebati da se nekim tamo busicima koji idu na svakih x minuta prevezes od terminala bla do terminala bla a to je sve napolju pa onda udjes unutra pa onda juris ne znam ni ja sta za dolazak je do jaja lako... nadjes lift, sidjes najnize i tu je metro a onda presedas 3x do centra sa koferom.

 

O ovome govorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da Šarl De Gol je i meni ubedljivo najgori bio za snalaženje, gori je od Hitrou aerodroma.

Ja sutra pratim ortakinju do aerodroma Pekinškog, ode ona nazad za Serbiju...taman da vidim taj novi terminal što izgradiše kinezi.

Edited by Azizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem grob je odavno otkriven, tj. napravili su liku ogromno brdo (popeh se na isto).

Grobnica se nalazi ispod ali nije iskopana i ne znam ni kad imaju nameru to da urade.

Ispitivanja su obavljena ipak tako da je grobnica tu. Nekih kilometar i po od terakota ratnika (što me tera da se mislim šta li se tu još unaokolo nalazi).

 

Znam da je tu negde ali ga jos nije bio niko otkrio. Ne mogu da provale gde je tacno. A o tom grobu su pricane bajke, jezero od zive, 'nebo' (tojest plafon jelda) od dragog kamenja za zvezde i te fore...ako ga nije vec nasao Indiana Jones i odneo sve dragocenosti u Amerigu :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...