Jump to content

Putovanja


Novaliis

Recommended Posts

da li svog 'posebnog' treba vuci uvek i svuda sa sobom? hm, hm?

 

Dap, zato i jeste poseban :)

 

Ја сам планирао да идем у Грчку са једно 'иљаду посебних мужјака 13. или 14. јануара, ал' нам похапсише вође. :(

 

Pumbaa ima 'iljadu posebnih mužjaka, a ja jedva dva-tri.. :haha: au, kuda ode ovaj svet :(

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам планирао да идем у Грчку са једно 'иљаду посебних мужјака 13. или 14. јануара, ал' нам похапсише вође. :(

 

e jeb ga, bas si baksuz.

 

Dap, zato i jeste poseban :)

 

 

hehehe, meni je najlepse kad te ceka.:) ali svi smo mi razliciti.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

брате, ја немам неког искуства, ал' контам - падобран, оно, под обавезно.

 

OMG,tebi mora da je humor drugo ime?Mogu li da te addujem za frienda pls pls pls pls evotigana.gif

 

 

@ Macka Naopachka - hvala za info ... ma bicje dovoljne meni i te smernice da se snadjem,samo je bitno da ih ima...nemam iskustva sa aerodromom u Bechu,ali ako je kao na vecjini ostalih gde sam ishao ( nisam bio u Frankfurtu srecjom ) onda ne bi trebalo da bude problema...

 

Od avio kompanije nema pomocji s obzirom da "nisu sigurni",a osoblje ne zhelim ni da pitam oko toga zbog losheg iskustva i ispushtenog aviona ovog leta ...

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar je fazon da na međunarodnom aerodromu malpensa u milanu ne postoji nijedan fucking natpis na ne-italijanskom. :D

 

Pa, pazi... u Peskari u Italiji, na jednoj jedinoj radnji u celom gradu je godinama ponosno istaknuta ceduljica: "We speek English"... pa ti vidi koji su to genijalci za strane jezike :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sranje s putovanjime jeste pakovanje pre puta. pa onda raspakivanje kad stignes. pa onda sve opet. blargh.

 

 

to jest govnaranje, ali kad skontas veliku sliku, pakovanje dodje i zabavno.

ja bila na Grand Canyon. moram jos tri puta otici da dodjem sebi. da se covjek usere, nesto najvelicanstvenije sto je Pirocanac iskopao trazeci novcic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...