Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

овде од добрих фали само онај у којем је лик написао да је дете добило супер моћи од радијације :haha:

 

227603_485843011451825_2131518314_n.png

 

аха, ево га

 

+ lep, vrhunac kvaliteta, dete dobilo super moći od radijacije

- ne dolazi u crnoj boji, ponekad mi se obraća u snovima i kaže da ubijem familiju

Bio sam u procesu selidbe sa garsonjere u Borči u stan na Terazijama (šta ćeš, dobio dete, treba više prostora), kada mi je prijatelj poslao link ovog televizora. Nepotrebno je reći da sam se odmah zaljubio i znao sam da mora biti moj, tako da nisam oklevao i istog trenutka sam poručio ovu lepotu znajući da ću biti najveći u komšiluku. Kvalitet slike je fenomenalan - sada mogu da izbrojim svaki individualan atom silicijuma u grudima Indire Aradinović, i otkrivam nove metafizičke poruke i podcrte u Žikinoj Šarenici za koje ranije nisam ni znao da postoje. Kako je boki rekao, potrošnja struje je velika, ali uz neke dodate troškove, nakačio sam se direktno na Đerdap, te Srem i tri četvrti Banata već mesec dana greju vodu na tuluz, ali se ne ljute jer im pustim svako veče da gledaju vesti na RTSu. Zvuk savršen (kao eksperiment sam pustio Transformerse na maksimum, i seizmički se još uvek detektuju čak u Sibiru). Sve u svemu, vrlo zadovoljan kupovinom, toplo preporučujem.

 

+ zare i goci izgledaju perfektno u HD, sekundarna funkcija

- radi kao palantir deluje kao lokator NATO avionima

Ostavio sam zenu, prodao stojadina, stan, krmacu i kravu i preselio se na Mirijevo. Jebiga, televizor mi se obratio preko interneta i rekao. Ajde Mile, greota je slusati Licke gore zelene na govnjivom grundigu, nikad od tebe preldzija nece biti ako se nas dvojica ne spojimo u kovitlacu bratske ljubavi i napravimo pravo prelo. Dalje da vam ne pricam, televizor je moj i redovono se cujem sa Sarumanom i Sauronom preko skajp palantira ugradjenog u ovaj TV. Apsolutni hit, poceli hipsteri da mi se skupljaju u dvoristu oce da gledaju fesn vik neki djavo, ali sva sreca pa su mi uz televizor remontovali i M70 iz JNA pa ja to resim ocas posla. Policija ni ne pokusava da zadje u Mirijevo, udari ih bijela svetlost odma, pa oslepe. Komsiluk me zove Gandalf. Hvala ti Samsunze sto si mi vratio poljuljano samopouzdanje.

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

ааааа капирам

већ ми се дешавало да ми клип у Сисусовом профилу није радио, а видео сам и да се људи жале на нови Хром, па зато питам

помислио сам да си ставио неки клип, а да говно опет не функционише

Edited by Underkuruz
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...