Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Већ видим Принца како јуначки штити Хрватице од српских хулигана, а потом бива и адекватно награђен. Хрватице ионако лако дају.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista gore nego da se u jednoj hali u srbiji viori onoliko sahovnica i odjekuje u boj u boj za dom svoj! :icon_ne:

 

oće kurac moj da odjekuje!

a da se vijori samo "dogodine u kninu"!

 

SAMO HIMNA KOSOVSKIH JUNAKA, SAMO NABIJANJE KOMPLEKSA USTAŠAMA!

 

a ono međutim da uletim među njihove. :bigblue:

 

pičketino spsovska najgora!

to ti je šansa da okaješ grehe stranke tvoje izdajničke!

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih dao vise sanse Spancima, u svakom slucaju glatko nema sanse da ih dobiju. Spanci su igrali u jacoj grupi, realno i sve su dobili a Danci su se mucili sa svima, jedino su dobili glatko sad Svedjane posto su ovi igrali kao mi protiv CG u vaterpolu :bigblue:

 

Pa kao što rekoh, poput Španije u košarci, "mučili su se", tj. nisu ni igrali ozbiljno dok se nisu trgli u finišu protiv Makedonije. Od tog trenutka im sve glatko ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sinoć u Areni na utakmici sa Makedoncima u nekoj VIP loži (brat dobio karte) i već na početku utakmice se zgotivili sa nekim makedonskim biznismenima koji su bili u susednoj loži obučeni, naravno, u kompletnu crveno-žutu navijačku opremu (uključujući i zlatne šlemove) i onda zajedno gledali i navijali za oba tima. Mi damo gol, svi slavimo. Makedonski golman odbrani naš šut, opet svi slavimo.

 

Haha. Prilično čudnovata situacija. Ali bilo je lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

glupost...da slavim kako druga reprezentacija daje gol protiv moje...

 

 

 

 

inace,jebacemo im svima mater...odmah da se zna da zelimo samo zlato,da nema alibija,oni su jaci...niko nije jeci,nek igraju leprsavo,nek igraju jaku odbranu,nek si jebu mater,mi moramo pobediti...i u rukometu i u vaterpolu...da nam se opet presamite svi i da orgijamo...

Edited by Footog Qpoos
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sinoć u Areni na utakmici sa Makedoncima u nekoj VIP loži (brat dobio karte) i već na početku utakmice se zgotivili sa nekim makedonskim biznismenima koji su bili u susednoj loži obučeni, naravno, u kompletnu crveno-žutu navijačku opremu (uključujući i zlatne šlemove) i onda zajedno gledali i navijali za oba tima. Mi damo gol, svi slavimo. Makedonski golman odbrani naš šut, opet svi slavimo.

 

Bilo bi lepo kad bismo tako mogli i sa Hrvatima da navijamo. Normalno, ne da slavimo kad protivnik da gol, slavimo svako svoje, ali bez potrebe da vređamo jedni druge i da se bijemo. Nosi svako svoju zastavu, ti poštuješ njega što voli svoju zemlju isto koliko i ti svoju, on tebe poštuje iz istog razloga. Kao kad ti navijaš za Zvezdu, tvoj brat za Partizan i onda sedite kući i zajedno gledate derbi. Ali ne, neko ima potrebu da iskaljuje nacionalističke frustracije na sportskom događaju. Stvarno ne razumem.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...