Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

s tim da sam dobio ceo spisak pre objavljivanja na forumu

 

zna se ko su stubovi

pušite ga

 

'Zna se ko su stubovi'

Lol i ja sam dobio spisak.

 

tumblr_nkeebizytu1rsxqqio1_500.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi vam bilo smešno da je to vaša baba, u usta vas jebem?

 

Sad zamisljam svoju babu kako se tako polomi, i dodje mi da placem od smeha. Samo sto ne bi polupala tanjire, nego verovatno izlomila ceo ormar :haha:

 

Ја бих своју из гроба извадио да се овако поломи, да се исмејем као човек.

 

Ne pamtim kad sam se poslednji put ovako izvrištao na yumetalu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (eemetahuo @ 21. 11. 2005, 04:57) Јао јеботе људи како сам се ја сад испалио! Отворио сам ладно тему Тарја избачена из Најтвиша мислећи да је то нека новост! Бадоинг! Најеба сам.

Има сви да ме испљују али пази кад сам ја тек синоћ сазнао за то. И реко нема нигде на Ју металу, како бре не знају, дај да ја окачим.

Наравно ево сад сам се сетио да можда има нешто на Најтвиш топику...

ееееее бедака.....

ццц, ништа кад се тема објави молите некога да је обрише...

једноставно не знам... бежим у брда... збогом!

 

 

 

у ствари, идем да молим модераторе да бришу пре него што се објави!

пожелите ми срећу (и вредне и радне модераторе!)

 

 

Znash da je umro Chuk Shuldiner ? :haha:

Edited by Telcontar
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

11054359_1100486186675710_1282076522753278849_n.jpg?oh=f5400a646051c90c5e40255c18000cf1&oe=55BE1A13&__gda__=1438086700_1e64ffe7244a3c16b7c9834c2104db66

 

 

Фудбалери јесу генерално љомбери, али што каже Мајор тако бих ударио Јарослава сад, да би испао из оних дубоких патика.

 

Mesi u fazonu profesor sa faksa, pored njega još Rafinja gospodski obučen, samo da ima druge cipele (ili čizme, šta je već i ne vidim da li je ljakse to uvukao nogavice)

 

А шта му ово око руке? Компас?

 

:haha: :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su dobre ove fotke, ali ova mi je vrhunac, kako su se poređale bakute kao neki Tampa Bay DM bend iz devedesetih:

 

0035w.jpg

 

Citanje Starog zaveta kod devojke...

 

Ja sam Novi Zavet, imam ga i kuci, moram kupiti Bibliju.

 

Stari sam citao, ali ne ceo, kod devojke sam citao.

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam covek sa sela i licno sam klao svinje par puta. Malo sam i citao o njima i evo sta sam saznao: anticipirani zivotni vek svinje (koji u ovoj drzavi verovatno nikada nije realizovan) je nekih 7-10 godina. Kod nas je praksa da se prase tovi godinu dana i onda kolje, a uz adekvatnu ishranu (koja podrazumeva metar (100 kg) 'kuruza na godinu dana) ono moze doseci tezinu do 150 kg. Najcesce bolesti svinja su razne vrste prehlada i crevne bolesti, a tumor nikada nije dijagnostikovan ni kod jedne svinje. Tema je, dakle, glupa kao noc i vidi se da je otvorena od strane ramazenih i neukih gradskih filozofa koji nikada nisu prisli ni jednoj svinji, niti gaje postovanje prema postenim svinjama koje su podigle i njih i roditelje im.

 

0E

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale sipa velike istine:

 

Kafana>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>splav

Juzni vetar ±∞

Zakleti roker i metalac= zutokljunac do 15 leta, ako se od 15 i dalje deklarise-saban

Boem=smeker, legenda, lubitelj kafane i kapljice, dobar narodnjak, dobra rokacina, dobar mjetal, dobar hip hop, dobar dzez, dobar bluz, dobra klasika, dobra elektronila, totalno nebitno, samo u srce da dirne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je, Laloviću

još je na sportu zabavno, mada je pitanje dokle će to trajati

 

imitatori stare avangarde preuzeli forum

 

c, greškom mins Grobe, jebo me telefon

 

Ма и ти ми се напушиш курца, као ја не дајем минусе и много сам кул а у ствари седиш кући у Житишту и кмечиш што не смеш на концерте јер ће Лаза да те бије и што нам је Звезда у курцу.

 

Платио ми једно пиво на концерту и после га нисам видео, раструбио се по форуму као да ми је дукат дао. Први пут кад те видим купићу ти пиво, удавио се њиме дабогда.

 

Улете Гроб.

 

plačem :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али ове неке жене домаћице што су се накотиле по форуму , то је зло. Метал форум а мени тамо нека јелчица даје минус јер сам рекао да бих бабу из гроба извадио, моја баба шта те боли курац бре, само рат и крв, сида, говна и страхови.

 

Lalovicu not cool bro'

zene-domacice-nakotile :no:

 

Тебе ту не убрајам, ти си цар прогерка, Мураками и генерално те заболе да се бавиш глупостима као што су минуси.

 

Од жена на јуму треба да остану Хавок и Сморок јер ми иду на курац, то је бре суштина јуметала. Дође Сморок налепи ми бан на 2-3 месеца, а ја одем у Босну код ћалета и СВАКИ ДАН МИСЛИМ СМОРОК ЗАЈЕБАЛА СИ СЕ НЕМА ОВДЕ ИНТЕРНЕТА СВАКАКО НЕ БИХ МОГАО НА ЈУМЕТАЛ 2 МЕСЕЦА.

А не тамо да се размењују рецепти и волимо се и кул смо ликови.

 

Тачно ми фали Зоки (или Соки?), претио лепо човек преко ПМ-а да ће да ме бије, то су била златна времена остављања адреса и бројева телефона само мржња и бес.

 

tako je, Laloviću

još je na sportu zabavno, mada je pitanje dokle će to trajati

 

imitatori stare avangarde preuzeli forum

 

Ма и ти ми се напушиш курца, као ја не дајем минусе и много сам кул а у ствари седиш кући у Житишту и кмечиш што не смеш на концерте јер ће Лаза да те бије и што нам је Звезда у курцу.

 

Платио ми једно пиво на концерту и после га нисам видео, раструбио се по форуму као да ми је дукат дао. Први пут кад те видим купићу ти пиво, удавио се њиме дабогда.

 

umreću

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam se dopsivao sa nekom snajkom iz druge smene u osnovnoj.

Tipa, napisao sam na klupi: "Hej., šta se radi"?... ona odgovorila "ništa".. i tako krenula spika... mislim da je bila starija od mene godinu dana (suprotna smena).

 

To ti je old school chat.

ja se dopisivao s Talvijem koji je išao u drugu smenu

 

bem te srećo

ET Kuruz

Je l'? A ja mislio da sam ja smislio fazon do dana današnjeg. :haha:

 

Šta si mu pisao, izuzev hvalospeva zvezdi?

tekstove pesama Cradle of Filth i Children of Bodom

Jebi ga, nije ni čudo što daješ minuse svaki put kad te neko zajebava

minusi ciganima na fore

Definiši cigane

1536694_256782727819833_197100122_n.jpg?oh=b99af5bc62bc8c05f41bbe9089311ef0&oe=55DEC194

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Inače,sa žaljenjem moram konstatotvati da su ove mlade generacije, pa deklarisale se one i kao metalci,rokeri ili kakav drugi andergraund, na nivou svojih vršnjaka odrasli na pink kulturi, dakle bez iole mozga, kulture,pristojnog ponašanja,zdravog humora i zezanja, te je budućnost ove zemlje u sigurnom Qrcu... :frown:

 

 

A sta tek reci,Cika Deda Bas Celice Koljacu U Fazonu Kenibal Pesama, za vas clanove starije i navodno pametnije i iskusnije generacije, koji se sa svojih 40+ godina pecate na provokacije klinaca na nekom internet forumu i pretite im batinama u fazonu kenibal pesama? Ako cemo tako, onda ne treba cuditi da je zemlja u kojoj ste vi bili mladi zavrsila u kurcu.

 

kvalitetno napusavanje :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam danas prvi put k'o svet auroru borealis, fotke su katastrofalne jer nemam stativ (kreten) ali se super videla, i to kroz prozor od stana

 

 

 

11053870_10204451659425118_8628172338970761600_o.jpg

11018613_10204451659265114_6257427622385195919_n.jpg?oh=311232a5dcdfd43b23cf4ed68c4685f7&oe=557F4CCA&__gda__=1433691505_86bc49f76c9a98890d6b830c23da5751

 

 

 

можете у вишњичкој бањи да видите исто то, кад ветар нанесе облак из азотаре у панчеву

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...