Jump to content

Nazad u Srednju


Bokee

Recommended Posts

Vidiš u mom slučaju su u osnovnoj (od 5. do 8. razreda) pojedini profani trenirali strogoću, a ovi iz srednje su bili svi opušteni sem hemičarke koja je stara škola i fizičarke koja je beštija.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U moje doba u srednjoj je bila gomila ortaka koji su slobodno setkali sa po bar 100g najbolje domacjice u dzepu.. Ehhh.. To su bili dani.... :)

Samo zbog toga bih se vratila na par dana... Ekipa na 'dromu iza Dorsa... Ruzni Dorcjol....

 

A ovako... Nikad :) sta, treba opet da polazem prijemne, diplomske i cuda... No way :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E! To! Nisam znao kako da formulisem :smile:

 

Kad bi mi dosla ona istoricarka sad na raspravu o bilo cemu, jaoooj, creva bih joj izvadio :)

a pogotovo ona pametna iz "ustava i prava gradjana". Moj fah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U moje doba u srednjoj je bila gomila ortaka koji su slobodno setkali sa po bar 100g najbolje domacjice u dzepu.. Ehhh.. To su bili dani.... :)

Samo zbog toga bih se vratila na par dana... Ekipa na 'dromu iza Dorsa... Ruzni Dorcjol....

 

A ovako... Nikad :) sta, treba opet da polazem prijemne, diplomske i cuda... No way :D

 

 

Mmmmm...Domacica.:D

 

U kojoj si ti to srednjoj bila?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima nekog iz 'usmerenog' obrazovanja? Ja sam pohadjao dve srednje skole, pa mi je jedna ostala u so-so secanju, Prva ekonomska skola u 29. Novembra. Nista specijalno ali mesovita ekipa, ima cura te fore. Ok zezanje. Drugu polovinu skolovanja sam odradio u Tesli i dosta vremena smo proveli na aerodromu Surcinu (vecina nas je 'trenirala' za pilote ili flajt inzenjere). Uglavnom frajeri, par riba. Ali ekipa nevidjena, sve kauboji. Da li ima smisla uopste da pricam koje je zezanje bilo u JAT-u? Odes na praksu, i mos se uvalis besplatno na neki let u London ili Svabiju. Vidi ti dupe put, malo se promuvas (ne dragi, nama tada nije bil potrebna nikakva viza, samo pasos ili licna karta, Jugoslavija je to, nema zezanja) pa se vratis kasno popodne. Ili sutra. Ovi iz JAT-a su se non-stop cimali u sverc-komerc, divota. Svakog dana neko ide napolje, ko ono Leonardo Di Caprio in The Beach. Onda kazes kakve ti pljuge trebaju, cirka, sta ti treba, ovaj se vrne tog dana ili preko vikenda, ma ludilo. Kad bolje razmislim, kostalo je to onu nasu jadnu drzavicu :mhihi:. Frajeri odrade generalku recimo (na svakih 10,000 sati naleta) mi tu ispomazemo majstorima (profesionalna praksa, ali si isao jedan dan svake nedelje i onda poslednjih 4-5 nedelja valjda u skolskoj godini, na leto). Onda dodju test piloti, svi smo jedna ekipa, mi kao svetla buducnost jelda, i mi ih tu iscimamo par puta da nas povezu na test let posle generalke. Zanpra aviJonncic, civilni velik lep umiven, djana. E to je narodno veselje narode, kad se zajebajes pola sata po okolini jet-om. Obidjes za po cuke, Sumadiju, Banat, Backu, Srem i tako to. Onda odes u menzu na rucak, ogladni se. Najbolja menza u gradu. Mislio sam tu karijeru da zavrsim, i milina, guram do penzije. Nadje se neka snajka, isto iz JAT-a naravno, ili Inex Adrie, AvioGenex-a, neka Slovenkica mozda...decurlija, sa njom, posao, besplatne karte po svetu od JAT-a, super ekipa, zivis u Juzi a zivis bolje nego ovi na zapadu sa manje cimanja, jelda. Ode sve u boziju mater.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da mi nije drkanja oko ovih maturskih i prijemnog... Al' dobro, mora i to jednom.

 

 

dabogda ti to bila najveca briga ,to je laganica,ja sm samo za maturski ucio a za prijemni nisam ni takao ,jer nisam imao vise zivaca ali lagano.ne moras s e cimati oko prijemnog ,zavisi koji faks upisujes

 

Jedini period u srednjoj kada sam zaista uživala bili su posljednji mjeseci trećeg razreda. Tako da... Ne. Ne bih.

 

 

i meni je treci bio fin period,posebno drugo polugodje,ali u sustini jedva sam cekao da je zavrsim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад сам завршавао средњу мислио сам да је то крај забаве у животу, да се растајем са екипом, пошто су сви отишли у НС да студирају, а онда сам упао у трећи блок СД Патрис Лумумба. Најбоља година у мом животу. :da:

Кад смо се уселили, сви смо били у фазону: "Шта је, бре, ово који курац, па како ћу да живим овде?", а кад смо морали напоље због нових бруцоша 'тели смо да покупујемо њихова места. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih da se vratim u srednju, ali sa ovim znanjem koje sada imam. Pa da jebem profesore u zdrav mozak i predajem njima ono što oni "predaju" učenicima.

 

E! To! Nisam znao kako da formulisem :smile:

 

Kad bi mi dosla ona istoricarka sad na raspravu o bilo cemu, jaoooj, creva bih joj izvadio :)

a pogotovo ona pametna iz "ustava i prava gradjana". Moj fah.

 

Znači - DA!

Srednja i osnovna mi inače jako malo nedostaju i to samo zbog nekoliko nastavnika/profesora. Moji istoričar i ruskinja u osnovnoj i u gimnaziji fizičar, ruskinja (RIP :( ) i profesorka veronauke... ali kad se radi o tako malom broju ljudi nije mi teško da sa njima stupim u kontakt i ovako, pa da uživam.

Društvo na faxu mi je neuporedivo bolje (ono, kolega mi bubnja u Irish Stew-u), pošto mi je "društvo" u gimnaziji bilo tako da najbolji ortak i ja nismo otišli ni na maturu :)

 

Dakle, kao što rekoše Boki i Princ - vratila bih se nakon nekoliko godina kad još izučim neke stvari pa da im natrljam nosiće :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, не желим да се сећам матуре. :)

Биће довољно да кажем да смо се друг и ја од ресторана у којем смо били до дискотеке возили на хауби југа у којем је било 5 девојака, он обучен у бело, ја у одело боје песка, и бацали флаше од пива на наше другаре који су тих 300 метара пешачили. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze, jeste li zbrajali i poene? Tipa, 100p ako ga flaša drmne u njonju? :razz:

Не сећам се да ли смо икога погодили. :) :)

Eво и слике са ћалетом док сам још био нормалан. :) Уби ме ово Сунце, мајку му, сав сам се деформис'о..

http://i14.photobucket.com/albums/a342/doo...er/IMG_1050.jpg

 

Ово једна од последњих на којима имам дугу косу...

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kuruz - i, da, mnoooooogo bolje izgledaš sa kratkom kosom :pivopije:

Slažem se.

 

Elem, meni će najviše nedostajati poneki profesor (posebno prof. filozofije i istorije), MOŽDA par ljudi (ali ti isti upisuju ili filološki ili filozofski, tako da neće biti daleko :lol:) Blejanje u parku za vreme velikog odmora. Blejanje na Tamiškom keju kad eskiviramo neki čas.

 

Mada, sve su to neke sitnice, neće mi baš toliko nedostajati. Iz osnovne sam jedva čekala da odem, i nisam se nijednom zaželela.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kuruz - i, da, mnoooooogo bolje izgledaš sa kratkom kosom :pivopije:

 

Slažem se.

Хехе, то ми сви кажу. :pivopije:

 

Је л' ви то гледате моје слике на Фејсбуку?

:hot: :hot: :hot:

 

:) :) :)

 

 

 

Giovanni Ribisi malo lichish na ovog glumca :razz:

Шмекензи.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...