Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

1 hour ago, Haos sam ja said:

Poslednje što sam ja gledao u velikom skcu je Mono/Arabrot 24.04.2019. 

 

Isto, to je bas anomalija bila, secam se da su svi tada nostalgisali o koncertima u SKC velikoj sali kada su bili na tom koncertu. Pre toga je bilo ovo, znaci 2010:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio je ring ring 2018 😛 doslo je svih 30 ljubitelja slobodne improvizacije. ko sto neko rece, savrseno za taj prostor

 

ja se malo salim, ali pitanje je, na stranu metal stvarno sta se uopste organizuje u toj sali sad sem sajma stripa jednom godisnje. nemoguce da taj prostor zvrji prazan?

Edited by Uruk

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Kumodraski Vo said:

Ja nikad nisam ni gledao neki metal tamo :sad:

Baš tuga..

Ubedljivo najbolji koncerti tamo održani, Morbid Angel, Kreator, Deicide, Exodus, Grave, Cannibal.. čak i jebeni Soulfly tamo pamtim kao jedan od jačih koncerata (dok je Max maksimalno forsirao Sepulturine stvari;)).. da pomenem i opet da je Suffocation održao najbolji koncert u istoriji srbalja u maloj sali SKC-a:rockdevil:

Ovo posle u Dom-u je samo bleda senka onoga što se u tamo dešavalo, mislim jedini koncert koji je iole prismrdeo je DTA.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Totamealand said:

Mene SKC uglavnom asocira na heavy i power. Helloween, Stratovarius, Gamma Ray, Freedom call, Haggard, Evergrey, Hammerfall, Bloodbound, Vicious Rumors... :rockdevil:

Normalno. Sufokejsn hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahshshshahahahahahahahahahah

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Totamealand said:

Mene SKC uglavnom asocira na heavy i power. Helloween, Stratovarius, Gamma Ray, Freedom call, Haggard, Evergrey, Hammerfall, Bloodbound, Vicious Rumors... :rockdevil:

Nisam bio ni na jednom od ovih.. hahahhahaha

Ali eto lepo, svakom svoje;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, Haos sam ja said:

Odličan Naxatras sinoć u Dorćol placu, baš ozbiljan bend + super poseta. Dobra je bila i predgrupa Frakhtal, neki math rock. Napio sam se kao konj.

Fun fact: Sinoć ovaj grčki bend u Dorćol placu, večeras u Festu naš Claymorean i još neka dva grčka benda, sutra takođe u Festu grčki BUS. 

Možda su svi došli zajedno, u istom autoBUSu? (pun intended)

On 10/27/2023 at 9:34 PM, Totamealand said:

Konsultovao sam se sa svojom arhivom karata. Hammerfall i Vicious Rumors 1. decembra 2011. godine. Predavno... 

Biće da je i meni to bio za sada posljednji metal koncert u SKC-u. Desetak dana prije toga je u SKC-u bio Iced Earth. Dvije godine kasnije, 29.11.2013. sam u velikoj sali SKC-a gledao Zabranjeno pušenje (na neočekivani bis neočekivao odsvirali "Stražu pored Prizrena") i mislim da od tada više nisam tamo kročio. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...