Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Iskreno, meni je veći problem na našoj strani jer i od crkve i od države očekujem samo najgore

Imam nekog brata, jutros blokirala na mrežama

Zamisli da plačeš kako su blekeri pičke i kako ramštajn nikad ne bi smela crkva da dira jer ih ima 9000, samo treba da zapališ crkvu, evo vidi kako pankere nacisti nikad nisu smeli, i tako evo tri dana u krug

Nula dodira sa realnošću

Popizdim kad se svako malo dokaže da se družim sa retardom i opet ga odblokiram 

Kolko imam godina srećan mi rođendan

  • Like 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 minutes ago, bo88gdan said:

neces ih videti na litiji ali ce se prezderavaju na slavama

Črevougađanje ili proždrljivost je smrtni greh. Čak i satanisti imaju više šanse da odu u raj.

23 minutes ago, Havočka said:

Kolko imam godina srećan mi rođendan

Srećan 🎉🎁

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 minutes ago, bo88gdan said:

Nije problem u vernicima

problem je u kvazi srbininfo-balkan info vernicima sa navijackim mentalitetom pod kontrolom sluzbi bezbednosti

Nisam ja ni rekao da je problem u vernicima (osim ako nisu verski fanatici i fundamentalisti) jer vera je individualna i intimna stvar i obične vernike i zabole ko kako izražava sebe. Stvar je u tome što imamo sve više ovih iz drugog pasusa koje vlast i SPC brižljivo neguju i aktiviraju za akcije ovog tipa i borbu protiv uvreženog klerikalnog diskursa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na prvom koncertu, nikakavih problema nije bilo. Puki performans – običan teatar, i ništa više. Posle pet minuta nastupa, bilo je čak i dosadnjikavo, iako je scenografija stvarno bila impresivna.

Plaši me perspektiva da svaki ovakav "nepogodan" događaj može u principu da bude otkazan pod pritiscima manjine koja vitla svojim "uvređenim osećanjima." Niko, nijedna služba, organizacija ili druga skupina neće prljati obraz tako što će stati da brani "sektalike". Kao što neko reče u komentarima, ako ti običan metal koncert poljulja veru, koliki si ti vernik zapravo?

Edited by airzez
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako humrem suze

 

41 minutes ago, airzez said:

Niko, nijedna služba, organizacija ili druga skupina neće prljati obraz tako što će stati da brani "sektalike". 

Kako neće, tu je cela internet levica

I malinari

I prosvetari

Hajde organizujemo protest, nasilan za uši

 

moze u novisad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legendarni finski folk/black metal bend Finntroll po prvi put će gostovati u Beogradu.
Naime, 13. aprila, u okviru predstojeće evropske turneje, Finntroll će sa gostima nastupati u beogradskom klubu Dorćol Platz.
Ovo će biti prvo gostovanje benda Finntroll u Srbiji. Finntroll predstavlja jedne od pionira folk-black metal žanra, nastali su u Helsinkiju 1997. godine i od tad objavili 7 studijskih izdanja. Bend (uglavnom) piše pesme na švedskom jeziku. Sastav je trenutno pod okriljem Century Media Records, a poslednje izdanje pod nazivom „Vredesvävd“ objavljeno je 2020. godine.
Kao podrška na beogradskom koncertu nastupiće folk metal bendovi Metsatöll iz Estonije i Suotana iz Finske.
Karte za ovaj koncert su dostupne za kupovinu putem Gigstix i Ticketscloud tiket servisa.
Cene Karata:
Early Bird – 2000rsd (do 17.decembra)
Pretprodaja – 2300rsd
Na ulazu – 2600rsd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pratim rad Bacuski previse, bio sam na jednom njhovom kocnertu van kad su svirali kao predgurpa. 

 

ko sto neko ovde napisa zanimljivo kao nije smetao gorgoroth, a smeta bacuska, meni je estetika i nastup njihov i taj otklon od religije vrlo nekako perfidno sproveden , album covers isto, da je zanimljivo kako su zapali za oko. mislim nema tras - pentagramcina, obrnuti krstovi, itd, vec je to poigravanje sa ikonografijom dosta suptilno, (estetski) na granici  sa "Death to the world" i slicnih hriscanskih ideologija

 

ali u sustini realno, tu je ovaj kaludjer digao frku, ostali su samo sledili, tkd mozda nista od ovog nije bitno niti je povod. mogao je da mu se tako digne na bilo koji BM bend

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, Uruk said:

ne pratim rad Bacuski previse, bio sam na jednom njhovom kocnertu van kad su svirali kao predgurpa. 

 

ko sto neko ovde napisa zanimljivo kao nije smetao gorgoroth, a smeta bacuska, meni je estetika i nastup njihov i taj otklon od religije vrlo nekako perfidno sproveden , album covers isto, da je zanimljivo kako su zapali za oko. mislim nema tras - pentagramcina, obrnuti krstovi, itd, vec je to poigravanje sa ikonografijom dosta suptilno, (estetski) na granici  sa "Death to the world" i slicnih hriscanskih ideologija

 

ali u sustini realno, tu je ovaj kaludjer digao frku, ostali su samo sledili, tkd mozda nista od ovog nije bitno niti je povod. mogao je da mu se tako digne na bilo koji BM bend

Pa usmereno je ka pravoslavlju slovenskom, gorgorot mrzi katolike, ko i mi Srbi..

Al zato nisu otkazali koncert dine, srbende velike..

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obz... obzirom na činjenicu kakav je metal danas, ja bih brate sve žive nastupe zabranjiv'o...  Skoro sve, 'beš me u dupe...

On 11/16/2023 at 9:38 AM, Dinarski Ratnik said:

I ne samo to, nego su im Batuška, metal uopšte itd veći problem od Bube, Jale, Raste, Cece, Kreketuše i ostale stoke koja em čini veću štetu omladini, em pravi daleko goru muziku.

A njih bih žive spalio u Trobecovim krušnim pećima...

  • Like 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Dürer Kert és az Emptiness Booking bemutatja: 
Április 21. - Vasárnap
Dürer Kert - Nagyterem 
Kapunyitás: 19:00 

Godspeed You! Black Emperor (CA)
https://godspeedyoublackemperor.bandcamp.com/

Jegyek: 
9990 Ft - Early Bird
10,990 Ft - Limitált elővétel 
11,990 Ft - Normál 

Jegylink: 
www.tixa.hu/gybe_durer

www.durerkert.com

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...